Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Appearance z nieoficjalnej przygody zawiera zapewne wpisy z podstawowej gry wzbogaconej o oficjalne. Oczywiście jeśli mój tok rozumowania jest prawidłowy :D
 
Nieważne, i tak nie rozumiem :p
Idzie o to, żeby spróbować i sprawdzić, czy zadziałają priesty i inne Vaski.
 
Pytanko do twórców moda. Jak wyjdzie jakaś łatka lub zapowiadana Edycja Rozszerzona będzie trzeba reinstalować grę lub zaczynać ją od nowa? Czy też będzie ona kompatybilna z zapisami gry na pierwszej wersji moda?
 
Jeżeli uda nam się w ER dodać wszystko to co chcemy, to będzie wydany zupełnie nowy instalator i trzeba będzie zacząć grę od nowa. Ale na ER trzeba będzie jeszcze sporo poczekać, zdążycie zagrać, odpocząć i znów Wam się zachce grać.
 
O. Dopiero teraz zauważyłem... dodawaliśmy jednak ikonkę? o_o
Jeśli tak, to kapkę nie wyszło...
View attachment 3468
 

Attachments

  • ikonybrak.jpg
    ikonybrak.jpg
    6.4 KB · Views: 29
Widać coś się nie tak zainstalowało. Mi to w sumie nie przeszkadza, ale jeśli u kogoś problem się powtórzył, chyba trza się przyjrzeć ;)
 
Tak swoją drogą - mimo, że postać w ogóle nie pojawia się w normalnej grze, IMHO jednak warto upodobnić ją do jej dwójkowego wyglądu.
Sabrina w "Cenie neutralności":

Sabrina w dwójce:
 
Ja przyznam, że jeszcze nie ograłem Wiedźmina z naszym modem. Dodatkowo nie zanosi się, aby miało to nastąpić zbyt prędko.

Inna sprawa, patch. @SMiki55 wspominałeś, że trzeba zabrać się do roboty. Ja niestety wcześniej niż w połowie lipca nie dam rady. Praca magisterska staje się priorytetem.

:comeatmebro:

Dobrze, że w tym ciężkim okresie chociaż życie towarzyskie zdaje się zmierzać w dobrym kierunku.

:look:
 
Ja ikonę mam, jednak nie mam ekranu z nowym medalionem pomiędzy filmikiem ze strzygą a głównym menu (w menu jest już wszystko na swoim miejscu). Tak zgłaszam profilaktycznie.
 
Inna sprawa, patch. @SMiki55 wspominałeś, że trzeba zabrać się do roboty. Ja niestety wcześniej niż w połowie lipca nie dam rady. Praca magisterska staje się priorytetem.

Wszystkie materiały do pierwszego drobnego patcha już mamy. No, prawie wszystkie.
A więc, w patchu 1.01 powinny się znaleźć:
  • tło książek: http://sendfile.pl/215988/ui_exa_back.dds
  • portret Vaski zgodny z jej tymczasowym wyglądem: http://sendfile.pl/215661/jp_vaska.dds
  • mapa światła dla pomarańczowych strażników: http://sendfile.pl/215799/cr_guard2_c1_n.dds
  • przekolorowanie grafik minerałów przy składnikach podstawowych bądź umieczczenie obok nich symbolów alchemicznych znanych z dwójki: do zrobienia (ok, darujmy sobie)
  • poprawa przycisku przenoszącego zawartość do ekwipunku po przeniesieniu zawartości innym sposobem: do zrobienia
  • Raróg gdzieś w interfejsie: do zrobienia (ok, darujmy sobie...)
  • title.bik dla FCR: do zrobienia

Dużo tego nie jest, nie trzeba IMO robić od nowa instalatora całego modu. Wystarczy instalator patcha, który zainstaluje sam patch.
@TonMere @rafal12322
Czy plik w folderze \Data\z_zRotWW_int_final nazywa się title.bik czy title-pl.bik?
 
Last edited:
Top Bottom