Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Tak sobie teraz gram i jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Nie wydaje się wam że w drzewku umiejętności, te umiejętności które wykupiliśmy w stosunku do tych nieaktywnych są trochę nieczytelne? Imo jakby się zmieniał jeszcze kolor tej obwódki z szarego na jakiś inny po wykupieniu talentu byłoby sporo lepiej.
 
Obwódka jest osobnym elementem, jednym dla wszystkich umiejętności.
No i też nie przesadzajcie, że jest słabo widoczna. Może macie źle ustawiony monitor lub jasność w grze?
 
Last edited:
plik jest taki jaki powinien być dla fcr, bo 2 razy sprawdzałem z Waszą mini instrukcją (title_bik). Mam Wiedźmina ER z dystrybucji cdp.pl, texturen mody, fcr 1.6a, scabbarda i PBW. I nie działa.
 
To będzie jeden instalator dla wszelkich wersji? Jak tak to mogę go skleić.

SMiki55, napisz tylko changelog polski i angielski.
 
To będzie jeden instalator dla wszelkich wersji? Jak tak to mogę go skleić.

SMiki55, napisz tylko changelog polski i angielski.

Dwa instalatory - dla polskiej i angielskiej (title.bik)

Changelog wersji 1.01:
  • Poprawione tło podczas czytania książek
  • Poprawiony portret Vaski
  • Poprawiona mapa oświetlenia dla strażników w Wyzimie Klasztornej
  • Poprawiony przycisk przenoszący zawartość do ekwipunku po przeniesieniu zawartości innym sposobem
  • Poprawiony błąd z niedziałającym plikiem title.bik

  • Fixed background of reading books and letters
  • Fixed Vaska's portrait
  • Fixed normalmap for city guards
  • Fixed an bugged icon in the interface
  • Fixed error with non-working file title.bik
 
Ciekawe, czy propozycja od CDA aktualna? :hmm:

Aha, przypomnijcie. Do jakich zagranicznych portali czy czasopism miałem napisać? Trza się pośpieszyć, zanim Redzi ruszą z machiną marketingową.
 
Wiele pewnie nie pomogę, jeśli napisze że do tych najpopularniejszych :p Chat powinien gdzieś ukrywać te wiadomości. Co do oferty CDA - po tym patchu ma to sens, tylko chyba zbyt wiele czasu zajęło nam załatanie tych bugów.
 
Oni raczej zrezygnowali po mailu z wiadomością o balladach. Mogliby chociaż odpowiedzieć...
A bugi duże absolutnie nie były i każdy, kto ściągnął moda w trakcie premiery, przeszedł grę.
 
Jak napisze o nas Game Informer lub anglojęzyczny Eurogamer, to redakcja CDA zgłosi się do nas pierwsza, gwarantuję :p
 
Mógłbym od kogoś dostać pliki pasków życia wrogów? Coś spróbuję skombinować, umknęło nam to w patchu.
 
Top Bottom