Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Jak ja uwielbiam ten spam u nas :D

Spam! Spam! Spam! Wonderful spam! spam spam Lovlyyy spam! spam spam Wondrful spam! spam spam Spam! Spam! Spam! Loveful spam! spam spam Spaaaaa spaaaa aaaaaaaa aaaaaaa AM!!


 
Aktualnie usunąłem mu te tandetne futro wyglądające jak siateczka. Teraz postaram się upodobnić go do tego z W2. Najciekawiej będzie z oświetleniem :D
 
Witam.
Jestem członkiem grupy modderskiej "D'ao", twórców jednej z największych modyfikacji do Wiedźmina 1. Mod zmienił całkowicie wygląd interfejsu, każda ikonka została zastąpiona nową, każdy element unowocześniony i ulepszony. Postacie główne i poboczne zyskały nowy wygląd, Geralt otrzymał teksturę twarzy z kontynuacji, bohaterowie są teraz unikalni i wyróżniają się. Stworzyliśmy wersję polską oraz angielską, a także dwie poprzednie kompatybilne z Full Combat Rebalance.
Chciałbym prosić o pomoc w rozpowszechnieniu tak wiele zmieniającej i wnoszącej modyfikacji.

Temat moda na oficjalnym forum gry Wiedźmin: http://forums.cdprojektred.com/threads/20119-w-toku-mod-Wiedźmin-1-Powrót-Białego-Wilka
Oraz strona na Nexusie: http://www.nexusmods.com/witcher/mods/669/?
Pliki zostały również umieszczone na ModDB, obecnie trwa autoryzacja.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam redakcję!
Tylko trochę wystarczy zmienić.
 
Dear Sir/Madam
I'm writing about the newest modification to „The Witcher” game.

About month ago „The Witcher: Rise of the White Wolf” was released by „D'ao” modding team. Initially planned as a simple change of the interface, over time grew to the size of which anyone would not believe - many elements of the original game, like interface or look of NPCs and main character, has been changed, turning it almost unrecognizable - more importantly, we have still keep a specific atmosphere of the game released in 2007 by the CD Projekt RED.

„The Witcher: Rise of the White Wolf” is firstly complete remake of the whole interface - it adds new options screen, inventory, journal and other. Modification also contains new models and retextures of many characters, with amazing and spectacular look of Geralt's jackets.
Simply watch our trailer:

Yours faithfully,
Mikołaj Ryszard Józef „SMiki55” Skrzyński
 
Top Bottom