Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
BTW, tylko mi ona teraz z twarzy przypomina tą dziką, ukochaną Jona, którą zabijają w ostatnim GoT? :D
Tak, definitywnie tylko Tobie. Jak zwykle. :p
 
Nie, od 15 jak zacząłem nie miałem czasu sprawdzić nawet pierwszej wersji :p
@Rustine - przed wyjściem nie miałem czasu się nawet zastanowić i zapisałem projekt z randomowym filtrem. Zobacz co mi wyszło jak odpaliłem grę:

 
Last edited:
A co jest najważniejsze? Chyba elfy. Ze strojem problemu nie będzie, z włosami coś widziałem się dzieje. Jeszcze dodać elfkom jaki makijaż i powinniśmy uratować tę rasę. Wiem jeszcze o klonach bandytów. Aha, tę klon-abigail podmienić chyba nie będzie problemu zamieniając jej model?
 
Tak się zastanawiam - może przemalować szeregowych Zakonników tak, aby byli w połowie czerwoni, w połowie czarni?
 
Może da się jakoś importować elfy z dwójki? Oni nareszcie normalnie wyglądali.

Żeby dało się przenieść jakikolwiek ruchomy model do jedynki, trzeba mieć 3ds Max 9. Jakoś nikt się nie kwapił do sprawdzenia "lewych" wersji we "źródłach alternatywnych". Bo innych nie ma.
 
Skoro będziemy próbowali przenosić elfy, to co wysuwa się na pierwszy plan do zreteksturowania? Kiedyś padła propozycja wykorzystania modeli z oficjalnych przygód - sprawdzał ktoś czy to działa?
 
Skoro będziemy próbowali przenosić elfy, to co wysuwa się na pierwszy plan do zreteksturowania? Kiedyś padła propozycja wykorzystania modeli z oficjalnych przygód - sprawdzał ktoś czy to działa?

Tylko "Ceny Neutralności" nie tykaj, miała klimat, szkoda by ją zepsuć poprzez podmianę księżniczki Deidre na priesty.

Natomiast tą drugą przerabiaj do woli, odechciało mi się, gdy dwadzieścia razy z rzędu nie dało się ograć w pokera jakiegoś dziada.
 
Top Bottom