Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Ale ja tego tykać nie mam zamiaru - zabawa w edytorze, apearance, .utc i .mdb to nie moja bajka. Jak @P ATROL potwierdzi że można to wtedy mogę kłaść łapki na dodatkowych modelach.
 
Import z W2=kłopot. O ile np księżycowe ostrze byśmy mogli wziąć, tak już ruchomy model z kościami będzie strasznie ciężko przenieść. Trzeba by wziąć szkielet z modelu W1, resztę z modelu z W2 i dopasować. Także na razie elfy(Yaevinn first), zakonnicy(skoro knechci to i rycerze również połowiczni), ja się zajmę szukaniem i podmianą Abi. Pamiętacie też jak mówiliśmy o lekkim przekolorowaniu meteorytowych mieczy? Sprawdzę jak to wygląda w plikach, jak się da to dam znać.

BTW Warto czytać te "Opowieści ze świata Wiedźmina"?
 
BTW Warto czytać te "Opowieści ze świata Wiedźmina"?
Obowiązkowo:
  • "Lutnia, i to wszystko" - o Essi, Jaskrze i Zarazie Catriony.
  • "Okupanci" - paradoksalnie, nic ze świata Wiedźmina, za to lepsze od "Żmii" AS-a.

Ewentualnie (zależnie od gustu):
  • "Wesoły, niewinny i bez serca" - kilkaset lat po wydarzeniach z Sagi. Klimatem przypomina Piratów z Karaibów. Jeśli masz na nich alergię, nie tykaj.
  • "Zawsze jesteśmy odpowiedzialni za tych, których..." - humorystyczne opowiadanie, choć zapewne w rosyjskim oryginale było śmieszniejsze.
  • "Barwy Braterstwa" - postapokaliptyczny świat, w którym szaleją zbuntowane maszyny, a wiedźmini parają się ich ubijaniem. Dla fanów post-apo.

To, co zapewne było dobre w oryginale, ale przekład uczynił nudnawym:
  • "Ballada o smoku" - Jaskier z jakimś czeladnikiem rozwiązuje zagadkę miejskiego smoka. Dość nudnawe.
  • "Jednooki Orfeusz" - o turnieju bardów. Niby humorystyczne, ale nie porywa za bardzo.

Obchodź szerokim łukiem, spal, prochy rozsyp na cztery wiatry, nie przeczytaj ani słowa, bo dostaniesz ataku furii:
  • "Gry na serio" - podróbka Gamedeca. Chyba. Sam nie mam pojęcia, o co w tym chodzi. Ale w sumie to nie chcę wiedzieć.


A za jaką cenę teraz chodzą "Opowieści"?
 
Na allegro po 37 zł, a w Saturnie miałem w ręce to 49 zł(i dobrze że nie kupiłem :D). No właśnie, tylko że ja chcę kupić, powiedzieć sprzedawcy jakie kartki ma wyrwać? Piratów lubię, postapo średnio.
 
Na allegro po 37 zł, a w Saturnie miałem w ręce to 49 zł(i dobrze że nie kupiłem :D). No właśnie, tylko że ja chcę kupić, powiedzieć sprzedawcy jakie kartki ma wyrwać? Piratów lubię, postapo średnio.

Poczekaj może do jakiejś przeceny, obecnie raczej się nie opłaca.
 
No są droższe niż jakakolwiek część Sagi, nawet Sezon Burz jest tańszy :p Tyle, że to zagramaniczna jest. A ja do tej pory nie wiem dlaczego nie wyszło nic podobnego w Polsce, jak czytam forumowe wypociny, to mi się bardzo podobają.
 
Pewien pan się prosi:
With your Permission, I'd like to Use the textures you've so carefully crafted, and use them to create a separate mod.
You will be credited Far Better than Myself!
 
No właśnie, konkretnie, bo przecie tekstury to my damy jako opcję w ER, tzn możliwość wyłączenia interfejsu. Pewnie o to mu chodzi, żeby zrobić mod z samych tekstur. Ja się nie zgadzam, choć tutaj @Eskadro i @pawel41lu mają najwięcej do powiedzenia.

BTW jakiś koleś na interze napisał, żebyśmy zrobili czarniejszy zarost Geraltowi. I nawet zauważył, że REDzi dali w trailerze W3 ciemniejszą brodę Geraltowi. Trzymajcie mnie bo nie ręczę za siebie.
 
Mam 3 tekstury elfów zrobione, ale nie mogę znaleźć tekstury elfek które chodzą po Wyzimie. cr_elf3_g1 to tekstura półelfki, za to elfki dalej mają swoją teksturę. Wiecie jak się nazywa tekstura elfek?

ps. Jakby, co, mod wyszedł tak jak wyszedł i tekstury są tylko do tego moda. Nie ma, po co robić odrębnego z samymi teksturami, jak będzie to opcjonalne w ER to nie ma potrzeby robić czegoś takiego.
 
Last edited:
Sprawdzałem cr_scoia wszystkie i nie miałem tam elfek. Albo czegoś mi w plikach brakuje albo jakoś inaczej się nazywają.
 
Top Bottom