Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
WOJOWNIKH said:
Obecny FCR to także zmiany wizualne(m.in.odchudzony HUD,zmiana MENU gry). Pożyjemy, zobaczymy:).

Jeśli chodzi o zmiany wizualne, to menu i HUD będą stworzone od podstaw. Jeśli zainstalujesz moda na grę z FCR to mechanika pozostanie FCR'owa, natomiast od strony wizualnej będzie to całkiem inny Wiedźmin ;)
 
Adamus said:
Jeśli chodzi o zmiany wizualne, to menu i HUD będą stworzone od podstaw. Jeśli zainstalujesz moda na grę z FCR to mechanika pozostanie FCR'owa, natomiast od strony wizualnej będzie to całkiem inny Wiedźmin ;)
No tak - zapomniałem o jednym - te elementy można wyłączyć także w instalatorze .
Powodzenia w szybkim moddowaniu.
 
Aktualnie prace stoją... nikt nie ma czasu i/lub chęci, żeby coś zrobić :/ teraz sylwester, po sylwestrze wiadomo kac ;) potem szkoła... może w ferie (jeśli zostanę w domu) coś pogrzebię ;)
 
no cóż tak jest zawsze.Mówią że robią takie mody a potem prace stoją i to wszystko za przeproszeniem w dupę
 
Ależ nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś się włączył ;)
Wiesz, pretensje potrafią zgłaszać wszyscy, trudniej się zaangażować. Może akurat byłbyś świeżą krwią i zachęcił kolegów....?
 
flacksek said:
no cóż tak jest zawsze.Mówią że robią takie mody a potem prace stoją i to wszystko za przeproszeniem w dupę

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zajmowałeś się hobbistycznym moddingiem gier, lub jakąkolwiek inną grupową działalnością twórczą przez Internet. Bo widzisz, nie jesteśmy (albo raczej - nie jestem, bo wypowiadam się jedynie za siebie) firmą developerską, nikt z was nam nie płaci za zrobienie czegokolwiek - jeśli coś robimy to poświęcamy na to swój wolny czas, który na przykład moglibyśmy przeznaczyć na naukę lub pracę zarobkową. Niestety, z upływem czasu te rzeczy stają się coraz ważniejsze i projekt spowalnia.
To naturalna kolej rzeczy.

Po drugie nie wiem czy wiesz, ale całe przedsięwzięcie ma dopiero 4 miesiące - jest to bardzo, ale to bardzo mało jak na jego skalę. I na pewno nie jest to jedyny postój jaki zaliczy.

Po trzecie, nie zaciągaliśmy żadnych zobowiązań względem community - nie było daty wydania, nawet przybliżonej. Projekt wyjdzie, kiedy uznamy go za gotowy, a nie ukrywam, daleko mu do tego. Nie oznacza to jednak, że wszystko co zrobiliśmy nagle magicznie zniknęło z naszych dysków (jak to czasami ma w zwyczaju), po prostu leży tam grzecznie i czeka na swoją kolej. Gdy ta nadejdzie ruszymy dalej - i tak do końca.

Owszem mamy przestój - powód jest bardzo prozaiczny: obecnie trwa sesja, a w maju bronię pracę licencjacką, więc wybaczcie, jest to obecnie dla mnie ważniejsze niż organizacja RotWW MOD.

PS. Tak jak napisała miłościwie nam moderująca Zielona, zawsze możesz wrzucić swoje 3 grosze do projektu, co by wszystko, za przeproszeniem, w dupę nie poszło. ;)
 
No i będzie kolejny powód, żeby przechodzić wiedźmina znowu w kółko i w kółko.
Bardzo fajny projekt. Pracę się posunęły?
A moglibyście chociaż podać prawdopodobny miesiąc(czy nawet okres miesięcy gdzieś od 1 do 6 miesięcy) i prawdopodobny rok wydania?
 
Coś sądze że przyjdzie nam poczekać ale liczę że projekt zostanie ukończony bo aż szkoda zostawiac takie coś niedokończone
 
Miło, że projekt wciąż cieszy się zainteresowaniem - oznacza to, że jest potrzebny i nie ukrywam, że także motywuje do pracy. Stąd też ten nieplanowany update.

Przez te pół roku wiele się zmieniło. Na plus można poczytać to, że o ile na początku nikt zaangażowany, tak na prawdę, nie wiedział na co się porywa - teraz już mniej-więcej wiem na czym stoimy. W niebezbolesnym procesie przekonałem się co da się zrobić, a co jest jedynie marzeniem. To bardzo przydatna wiedza. I przyszłościowa.

Ucinając tą gadkę i przechodząc do sedna - prace nad redesignem (a tak właściwie stworzeniem nowej "skórki") interfejsu zamierzam pełną parą wznowić w lipcu.

Zobaczę ile osób będzie chciało się wtedy dołączyć i jak szybko to pójdzie. Na dalszych założeniach projektu nie będę się na razie koncentrować - zakładam, że lepiej wydać jedną rzecz i dopiero potem myśleć o przyszłości.

Daty wydania, nie jestem w stanie podać, bo w tej sytuacji to wróżenie z fusów i ponadto podobno przynosi pecha.

Tak więc, do zobaczenia w lipcu, kiedy opublikuję pełny update.
 
@Dalthair
Lipiec jest jeszcze przez przez niecały miesiąc :p

Scani nie pisał że będzie na początku lipca przecież.
Pisał że będzie w Lipcu czyli w ciągu 31 dni.
 
Last edited:
Top Bottom