Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+


Znalazłem coś takiego. Może się nada na runę w ostrzu miecza z trzech czerwonych meteorytów?
Postaram się znaleźć coś jeszcze :)/>/>
 
Co do run i mieczy, planowałem meteorytowe przekolorować, a na srebrnych dać dominującą jedną runę, i to takie jak w W2, w końcu ma być ciągłość. Co nie zmienia faktu że obrazek fajny i być może przyda mi się do przedmiotów questowych.

A czy zmienić tło na czarne a nie ciemny brąz przy orenach? I dać otoczkę jak przy sakwach na miecze? Czy tylko dorobić romb?
 
Ok, spróbuję to zrobić bez spadku jakości.

A tę "runę" wykorzystam do zamiany Fragmentu Edenu :p
 
PATROL said:
A czy zmienić tło na czarne a nie ciemny brąz przy orenach? I dać otoczkę jak przy sakwach na miecze? Czy tylko dorobić romb?

A ja bym to jednak zobaczył w stylu sakw, będzie spójnie, a jak się nie spodoba to wrócimy do tego.
 
PATROL said:
Co do run i mieczy, planowałem meteorytowe przekolorować, a na srebrnych dać dominującą jedną runę, i to takie jak w W2, w końcu ma być ciągłość.
Mi się wydaje, że przekolorowanie mieczy meteorytowych mogłoby wyglądać tak, by od jelca w górę był trójkąt który jest w kolorze neonowym (żeby się ładnie świecił ale nie za bardzo) niebieskim, żółtym lub czerwonym zależnie od kawałków meteorytu z których został wykonany. Chociaż runy na mieczach z meteorytu też mogą wyglądać ok.
 
Ja chciałbym dać po prostu w taki sposób, w jaki jest to na ikonce miecza, czyli lekkie zabarwienie nad jelcem a dalej zwykła stalowa szarość. Ale o tym później, jeszcze nawet nie wiemy, jak przypisywać tekstury.
 
Kielun said:
Mi się wydaje, że przekolorowanie mieczy meteorytowych mogłoby wyglądać tak, by od lejca w górę był trójkąt który jest w kolorze neonowym
Miecze mają lejce? Pewnie też chomąto.

@Patrol
Czemu używasz runę do zastąpienia kuli? Mówiłem serio, można wstawić za to FE, byłby miły smaczek, a wygląda identycznie.
 
PATROL said:
Rustine, przepraszam, ale muszę chociaż spróbować, wiesz, Scani to jednak Scani.

Ejejej
Nie zamierzam uzurpować dla siebie jakiejkolwiek władzy, mój głos liczy się tak samo jak każdego kto napisze w tym temacie. Rób jak uważasz.
 
Jeżeli tej kulki używają też czujki, to wolałbym nie dawać za to jabłuszka. Jeżeli to dwie osobne tekstury, to jak najbardziej :p Więc za co proponujecie tamtą runę? Bo wygląda super, żal nie wykorzystać.

Zauważyłem lekką fuszerkę, przy tych orenach pasek z prawej strony monet jest wyżej niż ten z lewej. :D Dobrze, że w grze nie widać. :p
 
Nic na siłę, ale mi się podoba :) Spoko, poczekamy na rozwój sytuacji.

O kurka, zapomniałem, że to tło jest także przy mapie, będzie widać ten pasek.
 
Nie, definitywnie ta pierwsza wersja, czyli z W2 była lepsza.
No i naprawdę chcesz przerobić wszystkie mapy? Przecież jest ich od groma.

ps Czy te kółka na mapie są w plikach? Można je zamienić na jakieś ikonki z W2. :)
 
Ano można, poszukam.

Mi się ta bardziej widzi, tylko, że dałem zbyt duże krycie i jest wyraźniejsza niż reszta sakiew. Ale jeżeli inni wolą wersję z W2, to powrócę do tamtej :)
 
Co do orenów, to sądzę, że problem leży też w tym, że do stworzenia ramki wybrałeś romb z rozwartymi kątami przy górnym i dolnym wierzchołku, podczas gdy we wszystkich sakwach używasz tak na prawdę przechylonych kwadratów. Przez to ramka sprawia wrażenie "rozlazłej"

Sądzę że najlepiej wzorować się na tym co zaprojektował michalangelo_



Co do znaczników na mapie to w tym wypadku zrobił on też ciekawe projekty:
 
Top Bottom