Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Co byście powiedzieli na ledwie widzialne, przezroczyste paski, zrobione z tamtego Uroborosa mającego się pojawić w pierwotnych wersjach interfejsu?
 
Ciekawe jak ten plik się nazywa. Przy okazji - czym przeglądacie DDS? Ja XnView, ale on nie ma niestety podglądu wszystkich plików.
 
Windows Texture Viewer jest najlżejszy i najszybszy. Przeciągasz plik i możesz przeglądnąć wszystkie w folderze za pomocą kółka myszki.
 
Ja korzystam z tego samego programiku, którym konwertuję (DDS Converter 2). Problem w tym, że przy każdej próbie otwarcia pliku z W2 wyłącza się bez żadnego komunikatu.
 
Ja korzystam z tego samego programiku, którym konwertuję (DDS Converter 2). Problem w tym, że przy każdej próbie otwarcia pliku z W2 wyłącza się bez żadnego komunikatu.
Ale wiesz, że trzeba je najpierw przekonwertować z formatu W2 do dds?
 
Ale wiesz, że trzeba je najpierw przekonwertować z formatu W2 do dds?

Chodziło mi właśnie o dds-y, które mi nadsyłaliście. Choćby Redańczyk z dwójki.

BTW, mam pewien pomysł na Redańczyka. Gdzieś tak w połowie czerwca zabiorę się za niego porządnie.
 
To nie dorzucamy do niego tych pasków życia? A w ogóle to po co jest w dwóch językach, przecież to tylko podmiana wspólnych tekstur.
 
Oraz podmiana title. Gdyby nie to zrobiłbym jedną wersję. Co pasków - jak uważasz. To łatka typowo naprawiająca błędy. Brak pasków jest bugiem, ale akurat mającym pozytywne skutki :p
 
Mamy błąd w changelogu, ale nie wiem, czy jest sens zmieniać go dla jednej litery.
"Fixed an bugged icon in the interface" - powinno być "Fixed a bugged icon (...)".
Reszta jak najbardziej działa, wrzucam do tematów i na serwery.
 
Zróbcie paski. Są naprawdę przydatne na wysokich poziomach trudności kiedy nie wiesz czy uda Ci się zarypać skurczybyka zanim on zarypie ciebie. Mi tam w każdym razie do nich tęskno :)
 
Dałoby się to zrobić w taki sposób żeby przy instalatorze można było zdecydować czy chce się paski? Chyba FCR takie coś miał przy opcji minimalistyczny interfejs, tyle że tam się wszystko wyłączało łącznie z nazwami postaci, przeciwników itd.
 
Ja również jestem za paskiem pokazującym życie wroga, na FCR jest bardzo potrzebny, zwłaszcza jak gra się na trudniejszych poziomach, gdzie wróg zadaje 1-2 ciosy i połowy życia nie ma.
 
ja gram na FCR na trudnym srodkowym i na poczatku bylo ciezko ( z upiorami szczegolnie) i brak paska na początku mnie denerwował ale po rozgrywce stwierdzam, że jest to ciekawa opcja wprowadzająca troche dramatyzmu i niepewności (cały czas musimy być czujni)
czasami grupowanie przedmiotów mi nie działało (miałem 3 buteleczki wody i 4 buteleczki wody i za cholere nie chciały się połączyć) ale może to taki jeden przypadek bo ogólnie było ok
brakuje mi jakiegos klawisza "zabierz wszystko" za kazdym razem trzeba klikac myszką a jakiś hot key przyspieszył by sprawę
warzenie mikstur - w 99% przypadków używałem innych surowców niż te które automatycznie są dobierane i musiałem ręcznie je wrzucać raz czy dwa jest to fajne ale jak chciałem zrobic 10 takich samych misktur było to nużące - moglibyście dodać jakąś opcj, żeby za jednym razem zrobić kilka takich samych mikstur albo, żeby wybierając tę samą recepturę brał składniki wybrane przed chwilą

to tak w skrócie, bardzo przyjemnie się grało na tym modzie :)
 
Top Bottom