Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
@miszczandre, grupowanie nie działa z wodą i chyba kozim mlekiem w podstawce gry. Twój trzeci punkt to też zarzut do gry, niestety taki algorytm, ja też zawsze zmieniałem, by oszczędzić lub wykorzystać mądrze dominanty.
 


E: Scani'ego pominęli :(
 
Mam nadzieje że go tam nie wkleili dla jaj tylko Letho serio będzie w grze :D
Triss chyba też cycki urosły, ale tym raczej w modzie się zajmować nie będziemy :p Bardziej myślałem żeby dorobić jej ten pieprzyk który ma pod kącikiem ust :)
 
Letho jak w mordę strzelił :) Będzie pewnie jeśli wybraliśmy opcję nie zabijania go (wiedziałem, że miłosierdzie dla dawnych przyjaciół opłaci się :D) Swoją drogą, ciekawe co z Berengarem? Też przecież była opcja zabicia lub nie zabicia go. Inna sprawa, że wiemy, jak niesprawiedliwie gra reagowała na tę drugą decyzję.

Pawel dostajesz Orena za wrzucenie biustu Merigold <3
 
Wrzuć gdzieś cycki mówili.. ludziom się spodoba mówili :D Ta scena z trailera pewnie jest przerobiona, sądzę iż w W3 będzie podobnie jak w elfich ruinach :)
Sądzę iż Berengar to temat zamknięty w Wiedźminie 1... ale jak to z jego duszą będzie, tego nie wiem. Jednak Leo zginął a mimo to na podgrodziu w pewnym sensie go spotkaliśmy :)
 
Kurcze fajnie byłoby go spotkać. Widzieć, że nasze najmniejsze nawet decyzje mają faktyczny wpływ na świat, który nas otacza. A osobiście tym bardziej cieszę się, że będzie Letho, bo może w końcu uda się wyjaśnić dlaczego taka góra mięcha, która powinna chyba należeć do szkoły niedźwiedzia (o ile taka by istniała) nosi wężowy medalion oraz dlaczego królobójca z zakończenia jedynki, bez wątpienia żmija bo walczy identycznie jak Serrit, nie nosił go wcale. Czyżby Letho miał jego znak cechowy a sam pochodził z innej szkoły?
 
Nie wiem czy tak było, czy nie. Letho sam mówił że pochodzi ze szkoły żmii a cesarz miał odbudować jego szkołę. Pewnie coś poszło nie tak, skoro Letho przyłączy się do nas, ale z drugiej strony kto inny jak nie on mógłby wiedzieć gdzie szukać Gonu. Co do decyzji z W1 na świat W3, sądzę że to i tak nie będzie miało znaczenia, jak np zabicie Talara, w W2 i tak zawsze dostajemy od niego wiadomość.
 
Sam mówi, że w szkole Węża go wyszkolono. Tam zamiast Próby Traw robili po prostu Próbę Anabolików, Letho przeszedł ją nad wyraz dobrze, i robili na nim coś dalej. Efekt: wyłysienie i nienaturalny przyrost masy mięśniowej. Taka tam teoria się kiedyś tu na forum zrodziła.
 
Serio jest wiadomość od Talara jeśli przenosiliśmy savegame z jedynki z zabitym Talarem? o_O Nigdy nie sprawdzałem, bo i po co zabijać takiego fajnego Talara, ale wydaje mi się to dość... nieprawdopodobne.
 
Sam go nigdy nie zabiłem ;P Ale rozmawiając kiedyś z kolegą mówił że zabił Talara a wiadomość i tak dostał w W2.
 
Top Bottom