Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Nie przejmujcie się "piratami", przecież i tak Wasze nicki są w opcjach i menu a być może mod dotrze do większej liczby użytkowników :)
 
A tak w ogóle wrzucamy nowe logo redów do moda? :)
[video=youtube;oAaH2uq-pE4]https://www.youtube.com/watch?v=oAaH2uq-pE4&feature=youtu.be[/video]
 
Logo możemy, ale nie wzorujmy sie na wiedźminach z III. Mod ma łączyć 1 i 2, to jest jego nadrzędne zadanie.

Inna sprawa, że obecny strój Triss łatwiej by było przeportować niż dwójkowy. Ale poco mi Triss, skoro nareszcie będzie Yen.
:victory:
 
Może dałoby się w 3ds maksie usunąć. Tylko trza znaleźć wersję kompatybilną z eksporterem. I przetestować, czy aby nie skrywa przykrych niespodzianek, wyłapujących znaki wpisywane na klawiaturze, przejmujących numery kont, psujących system...
 
Tak, w maxie da się usunąć futerko i już to robiłem niestety nie mogę zapisać tego. Znów tak bardzo smutek z tego powodu :p
 
Och, gógl ciekawe rzeczy pokazuje po wpisaniu "wiedźmin powrót białego wilka". W internetach nic nie ginie.
 
Google krzywdzi. Kowal i dentysta RIP :'(



Swoją drogą, BANAN nadal nie daje znaku życia. Może skoro Benz został Redem, za jego pośrednictwem uda się skontaktować z Flashem?
 
Z innej beczki. Jak nazywała się tekstura odpowiedzialna za głowę i hełm Redańczyka?

Błagam, nie mówcie tylko, że to ta sama, co od gwardzistów i najemników...
 
Hmm... Radek i Patryk mieli ten sam model, tą samą teksturę zbroi, różnili się tylko twarzą. Udało się przypisać im zbroje bez grzebania w appearance. Może tu uda się przypisać twarze i hełmy, skoro różnią się teksturą tuniki.

A nazwa? :)
 
Pff, miałem dobrą wolę, Redańczyk à la dwójka byłby dzisiaj gotowy. Teraz już mi się nie chce :p
 
Różnią się teksturą tuniki, ale używają tej samej tekstury twarzy i hełmu. Radzio i Patryk używali różnych.
 
Różnią się teksturą tuniki, ale używają tej samej tekstury twarzy i hełmu. Radzio i Patryk używali różnych.

Hmm, sprawdziłem na wiki Djinni. Wydaję mi się, że tekstura jest inna - Redańczyk ma wąsy.




 
Last edited:
Napisz gdzie ich znajdę. Ja wiem tylko że gdzieś są, ale nie zwróciłem na nich specjalnej uwagi przez te ileśnaście podejść :D.
 
Top Bottom