Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Pierwsza rzecz do poprawienia w Powrocie do trójki - dziennik ma tą samą ikonę, co ekwipunek.

Btw, wycieczka do Bydgoszczu to tragedia. Całe szczęście, że kurs autobusów jest korzystny, wrócę do wycieczki na obiad. A na razie zażywam cudów gameplaya.
W Murowańcu.

YOLO.
@P ATROL
Nie jest amarantowy. Może kapkę karmazynowy, ale amarantowy raczej nie.
Zresztą, chyba bez różnicy. W "Krwi elfów" i "Sezonie burz" była wzmianka o amarancie, z kolei redańska konnica w "Pani jeziora" nosiła karmazyn. Tak więc kolorystyka to chyba kwestia jedynie dostępności danego barwnika do tkanin.

Chyba, że między "Krwią elfów" a "Panią jeziora" zmieniono barwy.

E: zmieniłem odrobinę kolor jednego z elementów ubioru Redańczyka. Tylko trza nazwę tekstury zmienić, przez przypadek zuploadowałem ją pod nazwą "Kopia Kopia 03.dds" :lol:
http://sendfile.pl/upload/230510.html

Wracam później, jadę niepostrzeżenie dołączyć do wycieczki.
 
Last edited:
Ano. Moje oczy są po prostu w sRGB - nawet pomimo zmiany monitora poniższy herb wydaje mi się trochę czarny:
 
Niby umiem, ale do satysfakcjonującego poziomu jeszcze nie doszedłem :p

Ale będzie taka zaleta, że przynajmniej włosy Janeczki będą bardziej czarne.
 
A właśnie @SMiki55 jak skomentujesz walkę z gryfem stalowym mieczem? :D Poziom trudności był taki łatwy, że srebrem by go załatwił w 2 sekundy?
 
Kolejny nowy gameplay? Osobiście nie widziałem, jakbyś był taki dobry to poproszę linka :)
E: To się więcej nie potwórzy, wybacz.
 
Last edited:
Ale serio, jaki ma sens pisanie tutaj czegokolwiek? Wystarczy wejść w dział W3, żeby zorientować się o nowych filmach. Troszkę porządku, bo potem będziemy szukać cyanowego interfejsu przez dwieście stron.
 
Last edited:
Miki, jak mogłeś nie znać łososiowego czy papaja?

Teraz na poważnie. @Rustine, jak tam paseczki? Pytam, bo kumpel zainteresowany przejściem po raz pierwszy Wiedźmina. Chce zagrać od razu z naszym modem, ale brak wskaźników życia dla nowicjusza może stanowić problem. A te oryginalne wiadomo jakie są. Oraz coś co kiedyś proponowałem, ale albo zostało zapomniane, albo dotyczy tych nieszczęsnych skryptów. Dodanie Ard'aenye do zwłok Wielkiego Mistrza celem umożliwienia graczom rozpoczęcia W2 z tym właśnie mieczem. To ten sam problem co dodanie nowych przedmiotów?
 
Last edited:
Top Bottom