Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Dear Sir/Madam
I'm writing about the newest modification to „The Witcher” game.
- po co to?

About a month ago „The Witcher: Rise of the White Wolf” made by „D'ao” modding team was released . Initially planned as a simple change of the interface, over time grew to the size of which no one would believe - many elements of the original game, things like interface or look of NPCs and main character have been changed, turning it almost unrecognizable - more importantly, we have still keep a specific atmosphere of the game released in 2007 by the CD Projekt RED.

„The Witcher: Rise of the White Wolf” is firstly complete remake of the whole interface - it adds new options screen, inventory, journal and other. Modification also contains new models and retextures of many characters, with an amazing and spectacular look of Geralt's jackets.
Simply watch our trailer:

Yours faithfully,
Mikołaj Ryszard Józef „SMiki55” Skrzyński
Pozwoliłem sobie na troszkę poprawek, @SMiki55.
@P ATROL, jak zwykle masz zapchaną całą skrzynkę. Wyczyść całą, tak jak ja to zrobiłem, będzie spokój.
 
Last edited:
Przecież wiadomo, że Bagiński to moja przykrywka :D

Tak w ogóle, wiesz, że żywy kot Ci dobrze nie wyjdzie? Zrób coś debilnego i powiedz, że to robot :p
 
Dodam coś od siebie.. ale te elfy są paskudne..


 
Chodzi mi o model elfów, dorobisz im trochę teksturą włosków a potem nagle w połowie głowy wybrzuszenie. Dziwnie to wygląda, szczególnie w grze ;)
 
Spróbowałem je wydostać może Ci się wyświetlą.

Nadal się nie wyświetlają, ale za to skopiowanie adresu i przeklejenie do innego okna tym razem działa :)

Hmm... włosy wyszły nieźle, tylko co się stało z tą twarzą? :hmm:
 
IMHO takie włosy mogą być. Może efekt wypukłości uda się nieco zniwelować teksturą czy oświetleniem. Albo jakąś opaskę się elfce nałoży.

BTW, tylko mi ona teraz z twarzy przypomina tą dziką, ukochaną Jona, którą zabijają w ostatnim GoT?
:D

E: Łot? Wiedźmińskie oczy? :question:
 
Last edited:
Top Bottom