Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Brudny pis

@Rustine @P ATROL @Eskadro @pawel41lu
Dobra, taki brudnopisik doFlashowego liścika:
Witaj,

Piszę w imieniu twórców modyfikacji do pierwszego Wiedźmina zatytułowanej "The Rise of the White Wolf" ("Powrót Białego Wilka"). Mod zmienia całkowicie wygląd interfejsu, zawiera też sporą ilość retekstur postaci, w tym głównego bohatera.

Choć mod spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem u wiedźmińskiej społeczności, nie zamierzamy spocząć na laurach - planujemy wydać Edycję Rozszerzoną. Tutaj jednak napotkaliśmy dwa problemy. Primo, jak dodawać nowe przedmioty? Stworzyliśmy dwie nowe kurtki i parę mieczy, jednak jak dodać je do gry i przypisać im statystyki?

Chielibyśmy również spytać, jak zdołałeś dodać tak duzo linijek do appearance.2da, oraz zedytować tak dużo plików .utc. Nasz problem bowiem polega na tym, że po dodaniu kilku linijek w appearance.2da przestają one działać tak jak powinny, w plikach .utc nowe linijki są na liście do wyboru, dajmy na to dodana linijka o nazwie cr_priest2_c4g4, ale po wybraniu jej i zapisaniu, w grze postać, której utc zedytowaliśmy, wciąż ma na sobie starą teksturę.
Zazwyczaj pierwsze dodane linijki działają dobrze, kolejne zachowują się jak wyżej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Mikołaj "SMiki55" Skrzyński
 
Last edited:
Znaczy wiesz, tak sobie myślę, że gdybym dostała maila podpisanego Mikołaj Ryszard y otros Skrzyński, to zaczęłabym się zastanawiać, czy ktoś sobie nie robi żartów.
 
Już wyjaśniłem na naszym czacie, że nie ma sensu robić tak oficjalnego maila, Miki zawsze lubi przesadzać.
 
Problemu z dodaniem linijek nie mam, tylko problem jest w tym, że jakby pliki .utc, choć widzą te linijki, nie używają ich nawet po ich przypisaniu(np. przypisuję hierofantowi w utc linijkę dodaną w appearance.2da z nowymi numerami tekstur, a w grze hierofant wciąż korzysta ze starej linijki, mając na sobie starą teksturę), dzieje się tak po dodaniu już kilku linijek do appearance.2da, zwykle kilka pierwszych działa bez zarzutu.
 
żeby podgrzać atmosferę :>
Dostałem pozwolenie od zespołu na opublikowanie jednego screena z nowej przygody.
 
Temat od dłuższego czasu ucichł więc pozwolę sobie Was zapytać jak sprawy stoją z Powrotem Białego Wilka? Czy mod będzie dalej rozwijany, czy już zostawiliście ten projekt?
 
Mod jest nadal rozwijany. Momentalny zastój wynika z powodu chwilowego braku kontaktu z pewnym konsultantem :)
 
Top Bottom