Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Ponieważ bardzo oszczędnie informujecie w tym wątku o swoich dalszych działaniach związanych z modem, chciałbym zapytać kiedy możemy spodziewać się ewentualnego uaktualnienia? Premiera W3 zbliża się wielkimi krokami, czasu już wcale tak wiele nie zostało, zleci jak zwykle bardzo szybko... Chciałbym się przygotować i odświeżyć sobie książki jak i dwie poprzednie części gry. Mając jednak na uwadze Waszego moda bardzo bym chciał zagrać w odświeżoną wersję W1, podstawę jak i EE przechodziłem już wielokrotnie.

Myślę, że nie tylko ja będę Wam ogromnie wdzięczny za uraczenia nas jakimiś informacjami. Nie powiem, że tęskni mi się również za bieżącym obserwowaniem Waszych poczynań na tym forum, które preferowaliście przed wydaniem moda. Każdy zainteresowany mógł śledzić postęp.
 
Chciałbym się przygotować i odświeżyć sobie książki jak i dwie poprzednie części gry. Mając jednak na uwadze Waszego moda bardzo bym chciał zagrać w odświeżoną wersję W1, podstawę jak i EE przechodziłem już wielokrotnie.
Przecież mod już miał premierę i możesz w niego grać. Brak aktualizacji spowodowany jest tym, że po prostu nic nie możemy zrobić. W tym roku być może wypuścimy paczkę z kilkoma dodatkowymi teksturami, ale nic więcej.
 
Ponownie przypominam, że możecie wspomóc nasz projekt, składając donosy o miejscach zamieszkania, numerach telefonów czy ulubionych restauracjach Flasha i Banana
:hatsoff:
 
To wydajcie proszę paczkę tych tekstur, które już ukończyliście (z tego co się orientuję Magister i kilku wiedźminów?) :) Zawsze to jakiś powiew świeżości a ja chętnie zagrałbym sobie jeszcze raz choćby w sam prolog by pooglądać odświeżone wdzianka.
 
Czekam więc z niecierpliwość. Było by bardzo miło gdybyście jednak pisali i wrzucali od czasu do czasu jakieś info oraz screeny. :)
 
Z nowości, które mogę zaprezentować - dwie dostosowane do obecnego wyglądu postaci karty. Sam bylem w szoku, że tylko tyle wyszło :p

 
Top Bottom