Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Oj Ty Ty.

Nowa kratownica:



Taka ikona ekwipunku w prawym górnym rogu może być?

 
Osz kurde... Co ja tu widzę :D Wiedziałem, że jacyś napaleńcy z mnóstwem czasu się za to zabiorą :D Aż mi się ciepło na sercu robi. Macie zrobiony laucher? Może bym się za to wziął, tylko powiedzcie mi jakiej stylistyki mam użyć :)
 
Launcher, bynajmniej ten do wersji GOG jest gotowy. W pierwszym poście jest rozpisany w miarę aktualny stan prac nad modem.
 
A pasek ten brzydki na dole da się usunąć, ale kosztem przesunięcia iksa i napisów w dół.
 
Nothing to do here :( Jakbyście potrzebowali przerobienia jakichś grafik to walcie śmiało, mam w miarę luźne wieczory, więc mogę trochę przy tym poczarować :D
 
Każda ręka się przyda. Co mógłbyś zrobić oprócz launchera? Czy byłbyś może w stanie wyostrzyć pewien obraz?
 
Oto i on, chcę go dać zamiast zbyt jasnego obrazu w tle wczytywania i opcji. Tylko że jest trochę niskiej jakości. Jeślibyś skończył zapisz go w PNG, a jeśli możesz to w DDS.

http://sendfile.pl/37829/wmplayer_2013-07-25_22-24-30-98.bmp
 
Ech chłopaki, chcieliście to macie. Geralt w zamówionej kurtce. Sam przyznam, że wygląda lepiej aniżeli w Temerskiej (ale tamtą też trzeba będzie przemycić do moda :D) Puki co nie ruszałem rękawic, spodni i butów, czekam na propozycje. Macie dobre pomysły, ja zajmę się szycie...znaczy reteksturą.

 
Kolczuga wygląda jak z bajki, a cała kurtka to po prostu cudo, pasy są idealne, kolor cudny, wszytko jest idealne. Rękawice proponowałbym w takim samym kolorze co kurtka. Skórzane karwasze też ujednoliciłbym, bez tego czerwonobrązowego fragmentu z tyłu. Robota wspaniała. Taka malutka uwaga, czy mógłbyś bardziej przyciemnić, przybrązowić paseczki przy rozpięciu? Nie te 3, tylko te pionowe. Teraz wyślij ja pawlowi, albo niech on wyśle Ci twarz i medalion Geralta, trzeba zobaczyć jak to się będzie prezentowało. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.

Aha, spodnie możesz zrobić czarne, podobne do tych które Geralt miał na początku. Buty tez możesz zrobić takie jak miał an początku, czyli ciemne z jasnymi czubami(chociaż nie wiem jak jasne czuby wyjdą).

Aż się boję, jak wyjdzie Ci zbroja Kruka :D/>

Usuń w override plik od włosów, bo to jedyne co mnie w tym modzie wnerwiało, kwadratowe włosy.

Tak malutka rada, rób screeny na najniższym oświetleniu, mniej pikseli. Ja nawet zawsze gram na najniższym nawet.

Jedno pytanie, czy kolczugi u rycerzy, np. Radowida mają swoje oświetlenie? Jeżeli tak to może mógłbyś jakoś wyciąć i dopasować fragment? Wyglądałaby jeszcze lepiej!
 
Eskadro nieźle ci wyszła ta kurtka, nie wiedziałem że komuś będzie się chciało robić mody do W1 jak wyszedł redkit do W2.

P.S Czekam na moda z niecierpliwością.
 
Oświetlenie może jeszcze poprawić wygląd pewnych elementów, w tym kolczugi. Zabiorę się za to, jednak jak już cała podstawowa tekstura będzie gotowa. Ogólnie trzeba by tej kurtce przypisać model wyśmienitej kurtki, ćwieki i torba to jest to. Co do reszty ubioru, myślałem o jakichś teksturach zW2, np. Rękawice świętokradcy przekolorowane pod kurtkę etc. Z Pawłem się skontaktuję, tylko niech zrobi tę twarz z białym zarostem.

Na zbroję kruka mam już pomysł, ale znając dziwne przypisywanie tekstur w Wiedźminie może być ciężko.
 
Swoją drogą, może nie zastępować starych kurtek nowymi, tylko te też dodać do sklepów? Stare w sumie też były ciekawe.

Proponuję taki podział:
  • Lekka kurtka skórzana (trzeba nazwę zmienić, żadnych ćwieków przecie na niej nie ma :p)) - dostajemy od Vesemira w Kaer Morhen. Bez zmian w teksturach.
  • Lekka temerska kurtka skórzana - możemy znaleźć w jednej ze skrzyń w kryjówce Salamandry w akcie I. Jest to tamta niebieska kurtka sprzed kilku stron, ale bez tych elementów, które nie podobały się P ATROLowi.
  • Wyśmienita temerska kurtka skórzana - dostępna w sklepie od aktu II. Ta sama kurtka, co kilka stron temu, ale bez usuwania żadnych elementów - to, co nie przypadło do gustu P ATROLowi, spodobało się mnie :p
  • Lekka ćwiekowana kurtka skórzana (w normalnej grze "wyśmienita kurtka skórzana") - dostępna w sklepie od aktu II, bez zmian w teksturach.
  • Starożytna ciężka zbroja - zbroja leżąca w grobowcu Vrana (w polskiej wersji "Warana" ), o modelu i teksturze nieprzerobionej neutralnej zbroi Kruka.
  • Ciężka kurtka skórzana - można ją znaleźć w głównej bazie Salamandry w akcie III. Ta sama, co zamieszczona kilka postów temu.
  • Ciężka ćwiekowana kurtka skórzana - jeśli mamy ciężką kurtkę skórzaną, dowolny kowal może dorobić do niej ćwieki.
  • Zbroja Kruka - dostępna tam, gdzie poprzednio, neutralna z reteksturą.
 
Nie że tam się nie spodobało, tylko że tamtą akurat kurtkę widziałbym bez tamtych elementów. Pomysł całkiem niezły, nie podoba mi się tylko to, "bez zmian w teksturach" :p Gracz przez cały akt I latałby w starej kurtce.
 
PATROL said:
Nie że tam się nie spodobało, tylko że tamtą akurat kurtkę widziałbym bez tamtych elementów. Pomysł całkiem niezły, nie podoba mi się tylko to, "bez zmian w teksturach" :p Gracz przez cały akt I latałby w starej kurtce.

To zamiast w kryjówce Salamandry na Podgrodziu, nowa kurtka może leżeć w skrzyni przed Zajazdem. Tym sposobem można zdobyć nową kurtkę już na początku aktu.
 
Top Bottom