Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Scani said:
Super. Teraz to czego najbardziej brakuje to zmiana czcionki gry na Bell Gothic. Jetem pewien, że ktoś na pewno powiększał czcionkę gry robiąc Let's play W1, więc może istnieje również możliwość jej podmiany.

Scani said:
Pauvell nad tym coś pracował, ale nie odzywa się jak na razie.

Także... nie wiadomo.

--------------------
/e Znalazłem pliki odpowiedzialne za czcionki, ale Internet nie zna formatu ".FONTCACHE". Co to jest? Te same pliki były używane do powiększania jej w modzie. Ale to była tylko zmiana nazwy, nie były otwierane. Jeśli ktoś rozwiąże zagadkę, chwała i zaszczyty do końca Forum. :p
 
Pierwszy post uaktualniony


Jak zwykle niektóre linki nie działają - kierują o jedną stronę za daleko w stosunku do linkowanego posta. Nic nie jestem w stanie z tym zrobić
 
Scani said:
Jak zwykle niektóre linki nie działają - kierują o jedną stronę za daleko w stosunku do linkowanego posta. Nic nie jestem w stanie z tym zrobić

Może zamiast odnośników do konkretnych postów, zamieść linki do stron, na których są umieszczone?
 
Nic o tym formacie nie wiem, nawet sprawdzałem na necie ale nic konkretnego nie znalazłem. Przyznać muszę internet tego nie zna chyba...
Dla urozmaicenia tematu daje to:p
 
Proszę mi się z Vesemira nie śmiać! Mogę powiedzieć, że koncept Vesemira jest lepszy niż nowy Geralt.

@down, Dżizys, ile ja mam zaległości na forum.
 
Dobra, nie off-topujmy, rozszerzoną wersję tego postu napisałem w temacie o wyglądzie Geralta w W3, tam możemy kontynuować dyskusję. Tym bardziej, że zamieściłem tam więcej Geraltów
 
Jak chcecie to mogę wstawić jakiś screen ze składnikami, bo skończyłem prawie wszystkie, ale potrzebuję oddechu nim zacznę minerały. Co do przycisków, zębatki są świetne, kompas nie pasuje, mapa z pytajnikiem jest lepsza, bardziej pasuje do pozostałych. Chyba spróbuję zrobić ikonki mieczy, zobaczę czy będą pasować.
 
Do końca? Może ikonki tak, ale nad interfejsem jeszcze sporo popracuję, a i tekstury jeszcze trochę pracy zajmą, no i nie zapominajmy o tym, że musimy znaleźć sposób na przypisywanie tekstur. Także ja bym powiedział, że jest około 50%.
 
Top Bottom