Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Może mi ktoś przesłać plik GL_35 z katalogu set? Musiałbym wszystkie pliki wypakowywać, a potrzebuję tylko tej lokacji.
 
Z podmianą piosenki będzie problem - raczej nie mają tej samej długości, no i w grze do Jaskra dołącza się Zygfryd. No, ale zobaczymy, jak wyjdzie :D
 
Ale ja robię nową cutscenkę, do włączenia w dialogu w Nowym Narakorcie. Tylko nie wiem czym Patrol wypakowywał, skoro nie ma plików. :p
 
Rustine said:
Ale ja robię nową cutscenkę, do włączenia w dialogu w Nowym Narakorcie. Tylko nie wiem czym Patrol wypakowywał, skoro nie ma plików. :p

Ach... znakomity pomysł! Skoro bierzemy się za nową zawartość, dodamy też cyrulików i niziołki? :D

Wbrew pozorom mówię całkiem serio. Parę bachorów miało bose stopy, wystarczy pokryć je "owłosioną" teksturą, i dodać jakiś zarost na twarzy, by się z dzieciakami nie myliły...
 
Nie. Mają zbyt młodzieńcze twarze, to nie ma sensu, takie robienie, żeby tylko było.
Cyrulików owszem, można zrobić, ale jak ogarnę tę cutscenkę. Już nie trzeba, wypakowałem pliki.
Nie można na Was liczyć. :p
 
_2da00
_cutscenes00
_dialogues00
_djinni00
_fx00
_items00
_legacy00
_localized00
_materials00
_meshes00
_mg_poker00
_music00
_physics00
_quests00
_scripts00
_sounds00
_templates00
_textures00
_textures01
_trees00
_voices_5_00

Takie mam foldery po wypakowaniu.
 
Kolor włosów zawsze można zmienić. Póki co zabrałem się za poprawę tekstury Geralta. Zmieniłem i uwypukliłem kolczugę. Jest lepiej, ale niestety nie wiem jak zapisać normalmap by nie tworzyło artefaktów (pawel doskonale wie o co chodzi z tym bugiem).

 
Top Bottom