Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Toć mówimy Ci, żebyś zostawił ciemne kolory kiecki, pomalował jej rzęsy tuszem i wystarczy. Żadnych blizn, tatuaży i pentagramów, bo to przesada nieco. :p

PS Niech zgadnę, Madzia? Jak nie przestaniecie przynudzać, to po prostu...
 
Spokojnie, każdy ma inne zdanie, w tym ja, ale postaram się dojść do kompromisu. Do tej pory, nie licząc felernej driady wychodziło elegancko.

...


Czemu w W1 nie ma Yennefer? Byłaby okazja posiedzieć przy jej reteksturze. Mógłbym zrealizować swoją wizję, w której jest podobna do...sami wiecie :D
 
Eskadro said:
Czemu w W1 nie ma Yennefer? Byłaby okazja posiedzieć przy jej reteksturze. Mógłbym zrealizować swoją wizję, w której jest podobna do...sami wiecie :D
Jest w przygodzie walentynkowej od Corylei. Przy okazji retekstur możemy ją przetłumaczyć ;)

Eskadro said:
PS Niech zgadnę, Madzia? Jak nie przestaniecie przynudzać, to po prostu...
Ejże! Dziś nic o waćpannie nie napisałem. Co waćpan mi tu imputuje? :mad:

PS: ejże, chwila... czemu Redzi zapowiedzieli tylko niziołki? Co z gnomami? Czemu na okładce "Sezonu burz" są dwa tandetne miecze? Czemu właściwie nazwa jest taka głupia? Czemu nie będzie w twardej okładce? Czemu Redzi jeszcze nie poprawili sylwetki Geralta? No i najważniejsze: CO Z HERALDYKĄ?!!! CZEMU NA TEMERSKiEJ TARCZY SĄ TRZY LILIE?!!

Tak, dobrze myślicie. Znowu jestem patriotą :p
 
Tak BTW, to Sapcio nam nieźle rapuje:
[quote name="Andrzej Sapkowski"]Zawsze będą istoty, co nocą łomocą.[/QUOTE]
 
@Eskadro

Sorry że się wtrącam bo moje zdanie nic tu nie znaczy ale, czy nie uważasz że jeżeli Geralt (nie gracz!) zobaczyłby Abigail (z twoją reteksturą) w jaskini to miałby ochotę macać taką... ośmiornice :p ?
 
Moim zdaniem wbrew temu, co słyszymy w takiej sytuacji nie było wystarczająco dużo czasu, by "odprawiać rytuały zapoznawcze". Natomiast była to idealna okazja, by nałożyć na siebie makijaż jednoznacznie nawiązujący do niezbyt przyjaznej sekty. Abigail i tak była stracona, a tak poza wzmocnieniem uroków mogła liczyć na to, że ktoś kto odważyłby się wejść do środka na sam widok narobiłby w gacie i czmychnął.

Jak napisałem przygotuję wersję light. Dla tych co będą chcieli udostępnimy wersję zaprezentowaną wyżej.
 
pokombinujecie coś z włosami geralta? :D
Mi sie wydają za bardzo "jednolite" a przecież są różne odcienie bieli
:)
 
Z włosami jest problem z oświetleniem. Efektem tego w W2 mamy szarego wilka. Przy dopieszczaniu wyglądu postaci można jednak uwzględnić ten element.

Pytanie tylko kiedy.

Czasie
i Motywacjo
, przybywajcie
 
Tja. Wyrzuciłem ENBseriesy ze swojego wieśka, bo słońce odbijające się od włosów Geralta wręcz oślepiało. Kłopot w tym, że oślepia też bez ENBseriesów.
 
Ej no, ludziska, proszę zostawić piękne włosy Geralta w spokoju. Rozumiem, że są różne odcienie, ale nikt nie ma naturalnych włosów w pasemka.
A wszyscy tak narzekacie na te włosy w dwójce, a po tygodniu wyszedł mod, którego używam od premiery.
http://witcher2.nexusmods.com/mods/2
Naprawdę ci wszyscy narzekacze na kolor włosów nie mogli go zainstalować?
 
Dziwne, że nikt się oprócz nas za to nie zabrał.
Odświeżenie interfejsu, rozróżnienie modeli.
Ale, ale! Jeszcze tydzień i - Patrol kończy studia :)p), wychodzi nowa książka o wiedźminie. Inspiracja jest? Jest! Powrót do pracy jest? Ano, jest.
 
Eskadro said:
Ten mod to obowiązkowy element W2. Oby nasz stał się podobny dla tych, co jeszcze ogrywają W1 :D/>/>/>

Wiele osób jeszcze pyka w W1, zacząłem odnowa grać w wieśka kiedy usłyszałem o waszej pracy nad modem wstrzymałem się z grą i czekam za modem, bo mod naprawdę będzie zacny.
 
SoBmEd said:
Wiele osób jeszcze pyka w W1, zacząłem odnowa grać w wieśka kiedy usłyszałem o waszej pracy nad modem wstrzymałem się z grą i czekam za modem, bo mod naprawdę będzie zacny.

to se poczekasz :)

edit: nie uważacie że te naramienniki króla Radowida i Foltesta są za duże? :)
 
Musi. Chyba że pokaże sposób na odkopanie kursorów. Wtedy może wracać tydzień później


Ja tymczasem dziś nic nie zaprezentuję, jutrzejsze koło samo się nie napisze. Dodatkowo za ewentualny brak wiedzy z zajęć wylatuje cały zespół...

A we wtorek ... />
 
To może tak - macie jakiś pomysł, do kogo napisać o te kursory? Corylea na urlopie, nie odpisała mi do tej pory, zresztą wątpię, by z Djinniego pozyskała tę Zakazaną Wiedzę.
Flash? Hm, no dobra, ale gdzie? On na to forum zagląda?
Banan z forum Redkita?
Te kursory to taki wrzód w naszym projekcie, przydałoby się je zmienić, i to bardzo.

PS Co we wtorek? A może inaczej, kto?
 
Top Bottom