Wiedzmin 1 win10

+
Witam mam problem, minanowicie próbuje odpalic wiedzmina 1 (pobranego z launchera gog), na laptopie z win 10 lecz po uruchomienia launchera, i próbie wejscia do gry nic sie nie dzieje launcher znika, a gra się nie uruchamia. Jakieś tipy? Tak próbowałem włączyć w trybie zgodności z innymi systemami.
 
To raczej nie wina windowsa bo ja bez problemu na win10 odpalam. W1 często miało problemy z uruchomieniem się na laptopach. Laptopowe karty graficzne nie rzadko z W1 nie współpracują. Nie wyskakuje czasami komunikat o niespełnianiu minimalnych wymagań sprzętowych? Jeśli tak poszukaj w necie rozwiązania. Wystarczy coś dopisać w ścieżce skrótu z tego co pamiętam. Druga opcją są nie aktualne sterowniki do karty graficznej.
 
Sterowniki instalowałem najnowsze, nie wyskakuje żaden błąd poprostu aplikacja startuje i znika w procesach, jakby sie crashowała?
 
Zainstaluj Directx 9.0c. Tak, wiem, że Win 10 ma już Dx11. Jednak z autopsji wiem, że ponowna instalacja Dx9.0c dorzuca do systemu jakieś pliki, których nie ma w pakiecie Dx11, a z których korzystają niektóre starsze gry.
 
Top Bottom