Wiedźmin 2 a sterowniki nvidia 285.38 beta

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 2 a sterowniki nvidia 285.38 beta

Witam. Z góry przepraszam jeśli ktoś już o to pytał, ale nie udało mi się znaleźć. Czy miał już ktoś do czynienia z nowymi sterami 285.38 beta które są niezbędne żeby pograć w bete battlefield'a 3? Chodzi mi o to, czy te stery nie zaburzą działania Wiedźmina. Jest to wersja beta tych sterowników, więc mam lekkie obawy.
Pozdrawiam.
 
Bety mają to do siebie, że mogą (ale nie muszą) wyprawiać różne niechciane rzeczy. Ja w takich przypadkach zawsze czekam na wersję WHQL.
 
Te sterowniki nie zaburza działania, posiadają jedynie zmodyfikowane profile na w/w bete by poprawić jakość obrazu i oświetlenia.
 
Ja mam te stery zainstalowane aktualnie i nie mam żadnych problemów. Nie odnotowałem też żadnego spadku FPS-ów. Karta to GeForce 560 Ti.
 
Pobrałem i zainstalowałem sterownik ale gdy miał się pojawić już pulpit ekran robi się czarny.
Mógłby mi ktoś pomóc bo nie mogę zaktualizować sterów a mam je sprzed 3 lat albo i więcej.
 

averan

Forum regular
Potwierdzam - Też ściągałem te stery do battlefielda 3 specjalnie (dzisiaj w nocy) - Wszystko w jak największym porządku z Wieśkiem :)
 
Robertboanerges said:
Pobrałem i zainstalowałem sterownik ale gdy miał się pojawić już pulpit ekran robi się czarny.
Mógłby mi ktoś pomóc bo nie mogę zaktualizować sterów a mam je sprzed 3 lat albo i więcej.
wyczyściłes rejestr i pozostałości po starych sterownikach?
 
Mi tylko nieco wzrosła temperatura na karcie graficznej i jak do tej pory miałem jedną wrzutkę na pulpit. Poza tym stery są ok.
 
Okej - raporty z użytkowania 285.38 są albo neutralne, albo pozytywne.
Tym wnioskiem zamykam temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom