Wiedźmin 2 - Artefakty na ekranie

+
Witam, podczas gry, przy użyciu znaku Yrden pojawiają się takie oto artefakty jak na zdjęciu poniżej. Dodatkowo przy patrzeniu się na niektóre obiekty widać jak przebijają się elementy tekstury postaci. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić? Proszę o pomoc. Dodatkowo wrzucam raport z DxDiag.

Przeprowadziłem weryfikację spójności plików gry. Modów żadnych nie instalowałem.

SS wrzucam na google driva ponieważ tu rozmiar plików jest za duży:
 

Attachments

  • DxDiag.txt
    80.7 KB · Views: 111
Witam, podczas gry, przy użyciu znaku Yrden pojawiają się takie oto artefakty jak na zdjęciu poniżej. Dodatkowo przy patrzeniu się na niektóre obiekty widać jak przebijają się elementy tekstury postaci. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić?
Wejdź do głównego folderu z grą i znajdź folder CookedPC. Następnie po kolei items, geralt, geralt_signs i usuń w tym folderze plik yrdentrap.w2ent(możesz zrobić kopię zapasową, gdyby coś poszło nie tak). To usunie błędy związane ze znakiem. Później wróć się z powrotem do folderu items, znajdź work i usuń tam folder remains_human_01(to samo, również możesz zrobić sobie kopię, gdyby coś się wydarzyło). Dzięki temu przestaną pojawiać się błędy, gdy Geralt jest przy wodzie(albo przy czymś innym też, nie pamiętam, bo już dawno naprawiałem to u siebie).
 
Wejdź do głównego folderu z grą i znajdź folder CookedPC. Następnie po kolei items, geralt, geralt_signs i usuń w tym folderze plik yrdentrap.w2ent(możesz zrobić kopię zapasową, gdyby coś poszło nie tak). To usunie błędy związane ze znakiem. Później wróć się z powrotem do folderu items, znajdź work i usuń tam folder remains_human_01(to samo, również możesz zrobić sobie kopię, gdyby coś się wydarzyło). Dzięki temu przestaną pojawiać się błędy, gdy Geralt jest przy wodzie(albo przy czymś innym też, nie pamiętam, bo już dawno naprawiałem to u siebie).

Operacja wykonana. Wszystko działa. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia :)
 
Top Bottom