Wiedzmin 2 - Backup juz dostepny

+
Piotr94 said:
Ściągałem ER (patch) w nocy i nie jestem pewien czy ściągnęła się do końca. Czy jeśli uruchomię jeszcze raz patcher i wpiszę tą samą lokalizację to pliki skasują się i zacznie pobierać jeszcze raz, czy pokaże, że pliki już są pobrane lub ewentualnie zacznie kontynuować pobieranie? Folder z patchem ma lekko ponad 10 GB.

Jeśli masz wszystkie pliki, które można było pobrać to patch nie powinien pobierać ponownie. Jak się obawiasz, że sę coś skasuje, czy zacznie nadpisywać to skopiuj te plkiki w inne piejsce. Przywróciszje, ja k by coś było nie tak.
 
Piotr94 said:
Ściągałem ER (patch) w nocy i nie jestem pewien czy ściągnęła się do końca. Czy jeśli uruchomię jeszcze raz patcher i wpiszę tą samą lokalizację to pliki skasują się i zacznie pobierać jeszcze raz, czy pokaże, że pliki już są pobrane lub ewentualnie zacznie kontynuować pobieranie? Folder z patchem ma lekko ponad 10 GB.
Jeżeli wskażesz tą samą lokalizacje patcher pobierze tylko brakujące pliki, tak samo zadziała to gdy zostaje udostępniony pierwszy part.
 
Backup z GoG.com zdecydownie warto mieć, nawet jeśli nie korzystamy z samej gry.
Darmowych bonusów tu od groma: Mapy, Saundtrack (+ 4 scieżki bonusowe), 7 papercraftów do wydrukowania, przewodnik, przepiękne szkice koncepcyjne itd...
 
Al99 said:
Backup z GoG.com zdecydownie warto mieć, nawet jeśli nie korzystamy z samej gry.
Darmowych bonusów tu od groma: Mapy, Saundtrack (+ 4 scieżki bonusowe), 7 papercraftów do wydrukowania, przewodnik, przepiękne szkice koncepcyjne itd...
I IMHO najważniejsze - tapety. Ja już sobie znalazłem fajną :).

Al99 said:
Wiecie jak ustawić strefę czasową na stronie?
W sensie?
 
Rodvigez said:
Wiecie jak ustawić strefę czasową na stronie?
Wchodzisz na http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core
Wybierasz Strefa czasowa (GMT + 1:00 hours) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris
Odznaczasz Korekcja DST
Zaznaczasz Obecnie w DST?

Ja tak mam i jest dobrze :pP
 
Eselter said:
Wchodzisz na http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core
Wybierasz Strefa czasowa (GMT + 1:00 hours) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris
Odznaczasz Korekcja DST
Zaznaczasz Obecnie w DST?

Ja tak mam i jest dobrze :pP

Dzięki ;]

O której będzie można pobrać ostatni part?
 
mycota said:
jee, redzi mnie wysłuchali :) EE jest po polsku

http://www.gog.com/en/gamecard/the_witcher_2/

Tegu nie było jeszcze jakieś 5 minut temu.
Podobnie jak tego:
* Triss Playboy session
* Comic book (50 pages)
* high quality artbook (232 pages - było 196)

Zdecydowanie coś się dzieje...
 
A ja mam backup wersji premium czyli jak rozumiem bez najnowszych zmian. Czemu?

Edit: Wylogowałem się zalogowałem i już mam wersję enhanced. Czyli co, jest dobrze?
 
No jak miło moja zapasowa wersja na GOGu właśnie zaktualizowała się do wersji rozszerzonej xD


EDIT: dodatki też zaktualizowane :)
 
Aaa no właśnie coś zmieniają i jeszcze chyba rozmiar gry się zmienił w stosunku co już pobrałem :p
Nie potrzebnie ściągnąłem tak szybko :p ale dobrze ze mam neta 40mb/s+ ^^
 
Edycja 'zwykła' ważyła ~10GB, rozszerzona 15.6GB, a patch który został udostępniony tydzień temu waży ponad 10GB - wniosek z tego taki, że update dużo plików podmienia. Oj dyski będą mielić... Lepiej ściągnąć wersję z GOGa (ach te dodatki ;) )
 
Top Bottom