WIedźmin 2 Edycja Rozszerzona - Poradnik Prima.

+

Scani

Forum veteran
WIedźmin 2 Edycja Rozszerzona - Poradnik Prima.

Hej.
Zakładam ten temat, gdyż jestem ciekaw, czy ktoś z polskojęzycznej części forum posiada poradnik do gry wydawnictwa Prima. Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o ten, który był dostępny na polskim rynku wraz z premierą gry w 2011 roku, ale ten który towarzyszył wydaniu gry na Xboxa i z tego co wiem nie był dostępny w języku polskim. Wygląda on tak:
Właśnie skłaniam się do sprowadzenia go z Anglii i chciałbym jeszcze ostatecznie upewnić się, że warto. Grę oczywiście już przeszedłem, więc nie będę korzystał z niego jak z solucji. W poradniku interesują mnie za to ciekawostki związane z gameplayem, mapa wyborów, wywiady z twórcami i ogólnie ładny układ zawartości na stronie.

Czy ktoś, kto go posiada lub miał z nim jakąś fizyczną styczność mógłby napisać czy warto go kupić właśnie dla tej zawartości "dodatkowej"? Może jakaś krótka recenzja z punktu widzenia fana? Te na Amazonie już czytałem, ale to nie to samo...
 
Był on do wygrania w konkursie na tym forum.
Niestety nie wygrałem więc nie wiem ale poradnik podobno przedniej jakości.
 
Szkoda że u Nas nie można go dostać w żadnym sklepie, oprócz EK na Xboxa. Chętnie bym kupił :)
 
Top Bottom