Wiedźmin 2 ER (Xbox 360) - Recenzje

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 2 ER (Xbox 360) - Recenzje

Zapewne w przyszłości w raz ze spływającymi kolejnymi recenzjami taki temat stworzą także nasi kochani REDZi, ale póki co, żeby nie musieć czekać otwieram fanowski zbiornik recenzji Wiedźmina 2.

Każdy, kto znajdzie w sieci, czy w prasie drukowanej recenzje i oceny Wiedźmina 2 w wersji rozszerzonej proszony jest o zamieszczanie ich (przynajmniej w postaci linku) tutaj.


Eurogamer Italy 100/100

The X Button 100/100

ShoptoNews 6/6

Polygamia 5/5

The Independent 5/5

Game Catalyst A

Meristation 96/100

GryOnline 95/100

This Is Xbox 95/100

Game Informer 95/100

XGN 93/100

MondoXbox 93/100

3DJuegos 93/100

CVG 92/100

Official Xbox Magazine UK 90/100

Eurogamer Germany 90/100

Now Gamer 90/100

Gram.pl 90/100

Gamezilla 90/100

Strategy Informer 90/100

SpazioGames 90/100

VideoGamer 90/100

Eurogamer 90/100

Gamereactor Sweden 90/100

Official Xbox Magazine 85/100

BeefJack 85/100

CD-Action.pl 85/100

AusGamers 84/100
 
- Eurogamer Italy - 100
- The X Button - 100
- ShoptoNews - 100
- Polygamia - 100 (5/5)
- Game Catalyst - 100 (A)

- Meristation - 96

- Game Informer - 95
- Gry OnLine - 95

- XGN - 93

- Now Gamer - 90
- Eurogamer UK - 90
- VideoGamer - 90
- StrategyInformer - 90
- GamesRadar - 90
- Official Xbox Magazine UK - 90
- Gamezilla - 90
- Gram.pl - 90

- Official Xbox Magazine - 85
- CD Action - 85

Tutaj wszystkie jakie znalazłem ;)
 
Jak widać same recenzje są dość nierówne w niektórych aspektach. Jedni wychwalają grafikę, dając za nią najwyższe noty, inni marudzą, że gra wygląda bardzo dobrze, ale sporo straciła. Szkoda tylko, że w recenzjach są screeny z wersji pc( Nie grałem w W2, ale patrząc na rozdzielczość i zasięg widzenia to chyba nie może być xbox). Czekam na porównawcze screeny Wieśka z kompa na ultra z tym na Xie żeby wiedzieć co tracę.
 
kkman said:
Jak widać same recenzje są dość nierówne w niektórych aspektach. Jedni wychwalają grafikę, dając za nią najwyższe noty, inni marudzą, że gra wygląda bardzo dobrze, ale sporo straciła. Szkoda tylko, że w recenzjach są screeny z wersji pc( Nie grałem w W2, ale patrząc na rozdzielczość i zasięg widzenia to chyba nie może być xbox). Czekam na porównawcze screeny Wieśka z kompa na ultra z tym na Xie żeby wiedzieć co tracę.
Wideo porównujące nie może być?
 
Dałoby radę wrzucić wszystkie oceny (najlepiej z linkami do recenzji) w pierwszym poście? Tak pytam bo trochę się bałagan robi.
 
@buver - Dobrze gada, przydałaby się bierząca aktualizacja pierwszego posta.

@maciekw -Zawsze lepiej można się przyjżeć obrazkom, to wideo jest trochę krótkie i pokazuje porównanie z kompem na med/high. Chciałbym obejrzeć porównanie xa z ultra w lesie flotsam(chyba że jest takie a nie widziałem). Zżera mnie czysta ciekawość jak to wygląda. Niestety mój komputer nawet na low nie odpali Wieśka 2.
 
Polipiromelitimid said:
Dałoby radę wrzucić wszystkie oceny (najlepiej z linkami do recenzji) w pierwszym poście? Tak pytam bo trochę się bałagan robi.

Dałoby. Uzupełniłem listę wedle życzenia + dodałem kilka nowych.
Jeśli coś pominąłem, a było zamieszczone w tym temacie to krzyczeć. Jak nie było, to zwyczajowo proszę o dodanie posta.
 
ok to ja mam kolejny artykuł i kolejną pozytywną ocenkę 9.2/10

http://www.computerandvideogames.com/343694/reviews/witcher-2-xbox-360-review-darker-than-skyrim-sexier-than-mass-effect-better-than-both-review/?page=1
 
frik76 said:
ok to ja mam kolejny artykuł i kolejną pozytywną ocenkę 9.2/10

http://www.computerandvideogames.com/343694/reviews/witcher-2-xbox-360-review-darker-than-skyrim-sexier-than-mass-effect-better-than-both-review/?page=1
Już jest w pierwszym poście. Ale i tak dzięki ;).
 
92.51724 ; zaokrąglając mamy 93 :p. Co do metacritic, to nie jestem pewien czy nie występuje tam system wag w zależności od serwisu :]
 
zmyliła mnie twoja ocena dla CVG jest 9.2 a ty napisałeś 92 ale sens ten sam :) - poza tym podoba mi się nagłówek artykułu :) wreszcie bez porównań - po prostu dyskwalifikacja konkurencji :)
 
OXM imo trochę przyciął z oceną, jest ktoś na forum subskrybentem ich czasopisma i czytał ich recenzję? Co im się nie podobało?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom