Wiedźmin 2 Full Combat Rebalance - błędy wskazywane przez graczy

+
Wiedźmin 2 Full Combat Rebalance - błędy wskazywane przez graczy

Witam.
Postanowiłem założyć ten temat ze względu na sporo zgłaszanych błędów do moda FCR2 oraz jego poprawek. Z racji tego, że poszczególne posty o tej tematyce są rozsiane na kilku stronach forum, postanowiłem założyć nowy temat konsolidujący je. Mam nadzieję, że to wpłynie na znaczną poprawę jakości gry przy kolejnych aktualizacjach moda.

Zatem przejdźmy do moich spostrzeżeń:

- pomimo aktualizacji do 1.1a wciąż natrafiam na ten sam problem. Gdy jestem w jakimś miejscu, np. karczna we Flotsam to gra mi się crashuje. dzieje się tak gdy chcę zapisać grę lub porozmawiać z karczmarzem/NPC

Dalszych błędów jeszcze nie znalazłem - dopiero dziś zainstalowałem wersję 1.1a

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami :)
 
Witam.
Moje spostrzeżenia: gra czasem nie reaguje odpowiednio kiedy chcemy rzucić petardę, przy wykonywaniu miecza z Drauga (wyznanie Drauga?) jest jeden pusty slot, zapewne jest to miejsce na esencję Drauga - której jako tako nie wykorzystujemy, jest kilka literówek (ekran rozwoju bohatera - opisy talentów) ale mało istotnych. Hmm poza tym w grze miecz navade seidhe pojawił się u mnie 3 razy. Na polanie krabopająka, u Iorwetha (w akcie 2) i w miejscu, w którym zazwyczaj był Addan Deith. (Na poziomie mrocznym). Szkoda, że go nie było, ponieważ można powiedzieć, że jest to przedmiot fabularny. Ech krwawy miecz też zniknął, szkoda się pałować na te kaczerby. Chociaż może jest to element losowy (pojawianie się mieczy).
 
Schemat można kupić bodajże u kowala/elfa w II akcie. Miecz można stworzyć dopiero w III akcie, ponieważ jest potrzebny składnik pozyskiwany z Drauga.
 
Top Bottom