Wiedźmin 2 na EGA – wciąż można głosować

+
Wiedźmin 2 na EGA – wciąż można głosować



Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim, ktrzy zadali sobie trud i zagłosowali na Edycję Rozszerzoną gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw w tegorocznych nagrodach European Games Award. Nasza gra otrzymała aż 9 nominacji, i w obecnej chwili pozostajemy na prowadzeniu w większości kategorii. Do końca głosowania pozostało jeszcze 18 dni, więc jeśli chcielibyście okazać nam dodatkowe wsparcie, możecie to zrobić oddając swoje głosy na http://www.european-games-award.com/index.php/categories.
 
Cóż Wiedzmin to naprawdę wspaniała gra i zasługuje na znacznie więcej nagród - czas głosować!
 
"Paterotyczny obowiązek" został spełniony. Jeszcze za pierwszym newsem na ten temat:)
 
Hehe, już zapomniałem, że głosowałem. ;) Dobrze wiedzieć, że mój głos nie poszedł na marne. I że innym fanom też zależy.
 
Jak patrzę na wyniki, to się dziwię, że Wiesiek jeszcze nie prowadzi w kategorii "Best European Racing Game". Gdyby był nominowany, to przy takim community na pewno by wygrał .
 
Głosy oddane na The Witcher 2 ;) Cieszą nominacje w tylu kategoriach i wysoka pozycja Wiedźmina! :)
 
Nie rozumiem jak to jest możliwe, iż tak słaba gra jak Battlefield 3 może w ogóle konkurować z Wiedzminem. Kto widział single player w B3 ten wie o czym piszę. O Minecraft nie będę się wypowiadać, bo nawet nie miałem ochoty na to patrzeć.
 
Jak to się w ogóle stało, że Battlefield 3 prowadzi w tylu kategoriach? Wczoraj jeszcze przegrywał z Wieśkiem. Wszyscy, którzy nie głosowali apeluję! Głosować! Wypełnijcie "paterotyczny obowiązek"!
 
Mnie się Wiedźmin 2 średnio podoba i wolałem zdecydowanie pierwszą część, jednak głos oddałem. Już samo traktowanie graczy przez CDPR zasługuje na ogromne uznanie. Może to EA, czy Ubisoft są wielkimi twórcami i wydają ogrom gier, ale poziomem kultury w stronę graczy nie dorastają do pięt naszej ekipie. Ogromne brawa, za Waszą robotę.
 
koszyk1998 said:
Jak to się w ogóle stało, że Battlefield 3 prowadzi w tylu kategoriach? Wczoraj jeszcze przegrywał z Wieśkiem. Wszyscy, którzy nie głosowali apeluję! Głosować! Wypełnijcie "paterotyczny obowiązek"!
Pewnie wszyscy pracownicy EA na całym świecie dostali dzisiaj polecenie głosowania pod groźbą wybatożenia i zwolnienia. Plus armia "marketingowców wirusowych" opłacanych przez EA dowiedziała się o głosowaniu. Wystarczy.
 
Top Bottom