Wiedźmin 2 na X360 - pytania techniczne, temat ogólny

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 2 na X360 - pytania techniczne, temat ogólny

A ja mam pytanie odnośnie zwierząt jakie mieli dodać, w wersji PC we flotsam chodzą świnie przy głównym wejściu do miasta a wersji na Xbox ich nie ma Słuchać szczekanie psów oraz gęsi ale nigdzie ich nie widać... co jest grane Gram wersje na Xbox
 
Witam. posiadam wiedźmina na xboxa 360, wiekszość rzeczy działa bez zarzutu i gra się świetnie, jednak mam 1 problem. W zakładce efekty krytyczne, gdzie mamy wypisane szanse na każdy z nich, u mnie brakuje szansy na podpalenie. Niezmiernie mnie to irytuje, ponieważ chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na ten właśnie efekt, gdyż chce go wymaksować. Jakieś propozycje?
 
pawel05101989 said:
A ja mam pytanie odnośnie zwierząt jakie mieli dodać, w wersji PC we flotsam chodzą świnie przy głównym wejściu do miasta a wersji na Xbox ich nie ma Słuchać szczekanie psów oraz gęsi ale nigdzie ich nie widać... co jest grane Gram wersje na Xbox
Tak powinno być - do wersji na X360 zwierząt nie dodano (pojawiły się tylko w ER na PC) - prawdopodobnie ze względu na ograniczenia techniczne Klocka.
 
Jeszcze jedno pytanie, Czy AKT 3 został jakoś rozbudowany i dostał jakieś nowe questy Bo z tego co widze na spisie treści w podręczniku gracza jedynie dodano questy do AKTu 2 Jak to jest z tym AKTem 3, miał być dłuższy podobno bo był krótszy nawet od PROLOGU...
 
Witam, mam problem z wiedźminem na konsoli xbox 360. Dokładnie z questem Podziemny krąg. Po dotarciu z Ziggim w określone przez niego miejsce (rozdział 1), nie można nic więcej zrobić ponieważ nie ma tam żadnych MPC-tów z którymi można by nawiązać interakcję i posunąć misję dalej. Słychać głosy w tej jaskini ale nic poza tym. Jest to xbox wiec odpadają wszystkie zabiegi z plikami. Prosiłbym także, o ile to możliwe o wypowiedź CDPR. Czy to błąd indywidualny, czy może zamierzacie już naprawić to jakimś patchem.
Pozdrawiam.

scalam
przed założeniem tematu proszę skorzystać z wyszukiwarki oraz przeczytać Regulamin Pomocy Technicznej oraz Instrukcję Obsługi Forum - jak widać, z obu pomocy nie korzystałeś
szypek
 
pawel05101989 said:
dziś była jakaś aktualizacja 4 mb, wie ktoś co ona zmienia i po co została dana ?

Można to gdzieś pobrać i wrzucić na pena? Nie posiadam konsoli podpiętej do xbl :(
 
Michax said:
Trzeba wejść do jaskini za domem Loredo i wtedy rozpoczyna się misja.
ok, wiem ale to nadal nie rozwiązuje problemu ponieważ w jaskini nie ma nikogo. Ziggy stoi i nic nie da sie zrobic. w jaksini slychac tylko jakies odgłosy.
 
Masz jakiegoś wczesniejszego save? Widocznie coś sie nie doczytało, bo po wejściu do jaskini powinna dalej się potoczyć misja. Czy gra jest zainstalowana na dysku? Może przeinstaluj ją jeszcze raz? Obstawiam jednak walnięty save.
 
Panowie Redzi,

We wspomnianym zadaniu znajdują się 2 bugi przedstawione na poniższych filmach.
Wybaczcie fatalną jakość, kręcone kartoflem a do tego w drugiej ręce pad.

1.
Krótko: Gdy wybieram opcję ponownego rozdysponowania talentów, po prawej stronie nie wyświetla się poprawny opis tutoriala. Mianowicie: X_TUT61_TITLE w tytule i X_TUT61_TEXT w opisie.

http://youtu.be/AEMzPKBcKd4


2.
Krótko: Gdy chcę dostać artefakt i dochodzi do walki, tracę standardowo punkty zdrowia i wigoru podczas korzystania ze znaków czy blokowania, ale nie ginę gdy czerwony pasek znika. Od tego momentu zarówno zdrowie jak i wigor nie regenerują się. Zapisanie i wczytanie sejwa nie rozwiązuje problemu.

http://youtu.be/sGTqL0C2yVY

BTW. Nie powiem, Artefakt Operatora to fajna bron i latarka w jednym, ale taki God Mode psuje rozgrywkę ;)
BTW2. Jeżeli zamieszczenie tych filmów na YT w jakikolwiek sposób narusza prawa autorskie, dajcie znać, oczywiście je usunę.

scalam
przed założeniem tematu proszę skorzystać z wyszukiwarki oraz przeczytać Regulamin Pomocy Technicznej oraz Instrukcję Obsługi Forum - jak widać, z obu pomocy nie korzystałeś
szypek
 
Witam
Mam taki problem jak w temacie. Posiadam wersje rozszerzoną na X-box'a i nie wyświetla mi się okienko z zawartością schowków, skrzyń itp. Szukałem w opcjach czy można to jakoś włączyć/wyłączyć ale nic takiego nie znalazłem. Jest to dość irytujące tym bardziej że osobnikom na innych kontach (np. mój brat) wszystko działa bez zarzutu.

Scalam.
Przed założeniem tematu proszę skorzystać z wyszukiwarki oraz przeczytać Regulamin Pomocy Technicznej oraz Instrukcję Obsługi Forum .
zi3lona
 
Witam!
Mam problem podobny do problemu kolegi Rayearth'a, a mianowicie - jestem nieśmiertelny. :/
Po skończeniu II aktu, grzecznie wymieniłem płytę i udałem się do Loc Muinne. Tam wykonałem zadanie z Mocarnym Numą i zakupiłem pancerz Bratobójcy (sam tors). Wziąłem zadanie na gargulce i zacząłem szwendać się po okolicy. Nagle zaatakowali mnie nilfgaardczycy z magiem (nagroda za moją głowę). Za pierwszym razem zaliczyłem zgona. Wczytałem grę i okazało się, że stałem się nieśmiertelny! o_O Pasek spada mi do zera ale nie ginę! Dodatkowo nie odnawia mi się on po walce wraz z paskiem wigoru. :( Tylko odpoczynek przywraca go do poprzedniego stanu. Ponowne wczytywanie nic nie daje. ;( Wielu by się pewnie ucieszyło ale mi psuje całą radość grania. Gram na mrocznym poziome trudności.
Proszę o jakąś radę, patcha, cokolwiek. :/
 
Mam ten sam problem. Akt III, Ścieżka Roche'a. Byłem w "piwnicy" w Loc Muinne, w której walczy się z golemem. Chodzi o jedno z miejsc, w których należy dezaktywować runy (wschodnia część mapy). Pokonałem golema, ale skończyłem z 0 życia. I tak już zostało. :/ Ten sam problem (również ścieżka Roche'a) wystąpił na innym profilu gracza na tej samej konsoli. Widzę, że dotyczy on również angielskiej wersji gry, bo sporo postów na forum się pojawiło na ten temat:

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/31025-witcher-2-invincibility-glitch-xbox360/
http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/30320-xbox-i-have-been-burdened-with-invincibility/

Psuje to całą grę, bo nie chcę samograja. :( Wydaje mi się, że przyjdzie mi odłożyć grę na półkę do czasu ukazania się jakiejś łatki. Chędożone szczęście...
 
Zapomniałem dodać, że też jestem po stronie Roche'a... :/ Eh... Miło by było gdyby chociaż Redzi dali znać, że wiedzą o problemie i starają się coś z nim zrobić! :( Bo tak nie wiem czy mam grać dalej i samemu "robić śmierć" - tzn. wczytywać grę jak pasek będzie = 0, czy czekać na stosowną łatkę... Bo nie po to gram na mrocznym, żeby mieć samograja bez wyzwania! :/ Jak nic nie zrobią to pozostanie jeszcze "spamowanie" pomocy technicznej. XD
 
Dotarłem do obozu Henselta w drugim akcie (ścieżka Roche'a) i.... zagrać w kości z drugim zawodnikiem nie mogę - nie podświetla sie:( (nie ma "A"), pokonać na rękę ostatniego gościa nie mogę - siedzi przy ognisku, znowu - nie podświetla sie (nie ma "A"). Nawet jak mu zgaszę ognisko to sam je podpala:))... narazie te dwa questy odpuszczam choć wolę je mieć zrobione na samym początku. Ktoś miał taki problem???
 
Witam,

Jestem dumnym posiadaczem Wiedźmina 2 dla Xboxa 360. Właśnie rozpocząłem drugi akt, i niestety mam problem z karczmarzem w obozie Henselta. Mianowicie nie mogę z nim porozmawiać, co powodue że nie mam możliwości użycia schowka. Nieważne pod jakim kątem do niego podchodze, nie pojawia się opcja porozmawiania, próbowałem też narobić nieco zamieszania, udalo mi się go nawet doprowadzić do wstania z krzesełka, ale to na tyle moich sukcesow, nawet jak stał wciąż nie było opcji rozmowy. Generalnie uniemożliwia to cieszenie się grą ponieważ pomijając już utratę tego co w schowku było, nie mam jak pozbyć się przeciążenia u Geralta. Jakieś pomysły? oczywiscie probowalem gre restartowac wczytywac etc.

scalam
przed założeniem tematu proszę skorzystać z wyszukiwarki oraz przeczytać Regulamin Pomocy Technicznej oraz Instrukcję Obsługi Forum
szypek
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom