Wiedźmin 2 nagrodzony na Golden Trailer Awards

+
Wiedźmin 2 nagrodzony na Golden Trailer Awards



Z radością informujemy, że nasza gra właśnie została nagrodzona podczas trzynastej gali Golden Trailer Awards. Sekwencja otwierająca Wiedźmina 2 wygrała w kategorii Best Video Game Trailer, zdobywając uznanie tuzw branży filmowej. Chcieliśmy bardzo podziękować za przyznaną nagrodę.
Zwycięski zwiastun znajdziecie tutaj.
 
Serdeczne Gratulacje, tak dla CDP, jak i przede wszystkim dla ekipy Platige Image - należało się bez dyskusji
 
Gratuluję! Ta nagroda zdecydowanie Wam się należała.
Trailer jest znakomity, cudowny, uwielbiam go.

Nawet moim kolegom się spodobał, nawet tym, którzy nie interesują się na ogół grami, jak i wiedźminem.
Jeszcze raz gratulacje, jak i dla Was, jak i dla studia platige image.
 
Zasłużenie, tyle powiem.

Dziwne by było gdyby intro do Wieśka żadnej takiej nagrody nie dostało, bo zachwycali się nim chyba wszyscy.

Gratulacje.
 
Pozwolę sobie, sam siebie zacytować z tematu o tej informacji "Ode mnie wielkie a wręcz ogromne GRATULACJE dla CDPR oraz Platige Image oby tak dalej :) "
PS. Byłem szybszy :D
 
Tomasz Bagiński do Wiedzmina 1 dostał nominacje do nagrody Visual Effects Society w kategorii Sekwencje Filmowe w Grze Komputerowej (USA). A teraz tę nagrodę. Brawo
 
GwynCerbin said:
Długo to trwało. Kiepski ten trailer, skoro tyle na nagrodę czekaliście.

A ty myślisz że takie nagrody to się daje jak pierwszy lepszy filmik się pokaże. Żałosne
 
Gratuluję! Filmik wyśmienity pod każdym względem, a muzyka wręcz genialna.
Jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia.
Oby nigdy nie zabrakło Wam pomysłów i zapału do pracy.
 
REDzi tyle nagród dostają że niedługo zrobi się to dla nich monotonne :p
A tak serio to gratulacje- w pełni zasłużona ta nagroda :D
 
W ogóle trailery do gier o Wieśku są genialne. Za każdy razem gdy grałem w W1 oglądałem ten trailer ze strzygą. Teraz każdorazowo nim wejdę na Arenę w W2 EE muszę obejrzeć intro. Przekaz jak i oprawa audiowizualna wiecznie wywołuje zachwyt... ten kunszt, idealne pociągnięcie pędzlem... Brawo!
 
Cyvril said:
W ogóle trailery do gier o Wieśku są genialne. Za każdy razem gdy grałem w W1 oglądałem ten trailer ze strzygą. Teraz każdorazowo nim wejdę na Arenę w W2 EE muszę obejrzeć intro. Przekaz jak i oprawa audiowizualna wiecznie wywołuje zachwyt... ten kunszt, idealne pociągnięcie pędzlem... Brawo!

dokładnie :) Mimo że intro do W2 widziałem tyle razy na YT...
A w trailerach (w znaczeniu zwiastunów, nie intro) naprawdę niesamowity postęp. Praktycznie wszystkie trailery do W2 na Xboxa były rewelacyjne (szczególnie Gamescom, New Elements i True Hero). Przy W2 tworzyliście serię trailerów (krew i pogarda, miłość i strach, nadzieja) - z tej serii świetna była 'nadzieja'
Co do W1 - tu świetny był trailer z muzyką The Lesser of two evils.

Dawne czasy, ale kto nie widział, na pewno polecam :)
http://www.youtube.com/watch?v=l9SUiFSr-s4
 
Top Bottom