Wiedźmin 2 - NIEoficjalne zapowiedzi [plotki]

+
Info pojawiło się już na stronie i spotkało się raczej z chłodnym przyjęciem ;). W sumie nie ma się co dziwić, o W2 mówi się już od dwóch lat i do tej pory nic z tego nie wynikało. Oby tym razem był inaczej. Gamezilla, przynajmniej dla mnie, nie jest raczej zbyt pewnym źródłem informacji (pierwszy raz o niej słyszę ;)), ale z drugiej strony Polygamia też nie była a o wstrzymaniu Powrotu Białego Wilka napisała pierwsza. Także pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję ;).
 
Mam szczerą nadzieję że to prawda, jedynka jest świetną grą podejrzewam że dwójka by mnie nie zawiodła :).
 
A Wiedźmin 2 zapewne spowodowałby ożywienie się forum. No, wreszcie coś się zacznie dziać. Wrzesień już tuż tuż, więc pierwsze informacje, jeśli będą, to ukażą się niebawem. Nareszcie. Jakiś porządny nius się ukazał. Trzeba to uczcić :p Teraz tylko módlmy się, by okazał sie prawdą :D
 
MadYarpen said:
w każdym razie, jak w tym roku nie zostanie coś zapowiedziane to ja kładę kreskę na CDP Red.
No już tak ostry nie bądź:) Bądź co bądź ale dali nam tą jedną jedyną, genialną grę i za to trzeba ich chwalić:) Już się nie mogę doczekać pierwszego screenka. Wątpie, żeby GameZilla puściła taką plotę. Na pewno jest w tym ziarenko prawdy.
 

Jimp

Forum veteran
dazz007 said:
dazz007 said:
w każdym razie, jak w tym roku nie zostanie coś zapowiedziane to ja kładę kreskę na CDP Red.
No już tak ostry nie bądź:) Bądź co bądź ale dali nam tą jedną jedyną, genialną grę i za to trzeba ich chwalić:) Już się nie mogę doczekać pierwszego screenka. Wątpie, żeby GameZilla puściła taką plotę. Na pewno jest w tym ziarenko prawdy.
Podchodzi mi to pod McSłonia ...Oby nie było to duże rozczarowanie .
 
nie pamietam już dokladnie ale chyba M.Kiciński w tym wywiadzie dla CDA powiedział, że pierwsze info o nowych projektach zaczną podawać w drugiej połowie tego rokuco do tego artykułu na gamezilla, imho kogoś poniosła fantazja, wątpie by ktoś z cdpr ujawnił takie info malo znanemu portalowi (sporo przy tym ryzykując) to, że informacje o drugiej części wieśka bedą wkrótce podane mozna wywnioskować samemu z tego wywiadu w CDA :p
 
Iskra said:
nie pamietam już dokladnie ale chyba M.Kiciński w tym wywiadzie dla CDA powiedział, że pierwsze info o nowych projektach zaczną podawać w drugiej połowie tego rokuco do tego artykułu na gamezilla, imho kogoś poniosła fantazja, wątpie by ktoś z cdpr ujawnił takie info malo znanemu portalowi (sporo przy tym ryzykując) to, że informacje o drugiej części wieśka bedą wkrótce podane mozna wywnioskować samemu z tego wywiadu w CDA :p
Aż tak bardzo mało znany to ten portal nie jest. Jestem na nim zarejestrowany już od 4 miesięcy. Dużą promocję zrobili obie poprzez rozmowy z Krooger'em z gry.wp.pl. Nie raz pierwsi podawali newsy, które dopiero późnie jbyły potwierdzane przez takie portale jak gry-online.pl czy valhalla.pl. Współpracują z gazetą Play i ogólnie strona daję radę:)
Iskra said:
Iskra said:
Iskra said:
w każdym razie, jak w tym roku nie zostanie coś zapowiedziane to ja kładę kreskę na CDP Red.
No już tak ostry nie bądź:) Bądź co bądź ale dali nam tą jedną jedyną, genialną grę i za to trzeba ich chwalić:) Już się nie mogę doczekać pierwszego screenka. Wątpie, żeby GameZilla puściła taką plotę. Na pewno jest w tym ziarenko prawdy.
Podchodzi mi to pod McSłonia ...Oby nie było to duże rozczarowanie .
W czym przypominam to rapujące afrykańskie zwierze?:) Nie siedzę na tym forum non toper to nie wiem jak wypowiada się mcsloniu:)
 
To nawet sensowne. Nikt z CDPR nie musiał puszczać pary, sami zapowiadali że niedługo coś podadzą a wrzesień idealnie pasuje.
 
dazz007 said:
dazz007 said:
w każdym razie, jak w tym roku nie zostanie coś zapowiedziane to ja kładę kreskę na CDP Red.
No już tak ostry nie bądź:) Bądź co bądź ale dali nam tą jedną jedyną, genialną grę i za to trzeba ich chwalić:) Już się nie mogę doczekać pierwszego screenka. Wątpie, żeby GameZilla puściła taką plotę. Na pewno jest w tym ziarenko prawdy.
sweet.ale pier*****lisz jak potrzaskany.
 
Yarpen, szanuj nasz język ojczysty. Młodszych i starszych kolegów też. Dzięki.I proszę, nie omijaj cenzury forumowej!
 
Ciekawe szczególnie ,że do moich obserwacji wypowiedzi Redów pasuje idealnie . Tzn. sam pisałem coś w wątku wiedzmin 2 - nadzieje, pobożne życzenia i costam jeszcze ,że CDPR dawało znać ,zę zapowiedz będzie w 2 poł. 2009 roku i jeśli wszystko pójdzie dobrze już we wrześniu . Pasuje to też do wywaidu z Kicińskim w CDA (Wiedzmin i They w 2010 ,a cos więcej o nich- po wakacjach ) . Ale nazwa tematu jest mylna - oficjalne info wychodzi jedynie od twórców/wydawcy. Już lepsza byłaby Wiedzmin 2 -kolejne przecieki na temat daty premiery :peace: czy coś w tym stylu tylko krótszego ;)EDIT : ciekawe czy inne portale o grach (tj.gry-online.pl , cdaction.pl) też o tym napiszą jak to czasem bywa przy niepotwierdzonych inforamcjach
 
Nazwa tematu nieco myląca faktycznie, dlatego pozwoliłam sobie ją zmodyfikować (zgodnie ze stanem faktycznym). :peace:
 
W ramach porządku, by sobie jeszcze ktoś nie pomyślał czegoś :pOficjalne zapowiedzi z pewnością będą na stronie głównej (i forum), wówczas prasowe doniesienia można będzie uznać za wiarygodne.
 
Iwona said:
Nazwa tematu nieco myląca faktycznie, dlatego pozwoliłam sobie ją zmodyfikować (zgodnie ze stanem faktycznym). :peace:
I dobrze :p. Wchodząc tu liczyłem na jakieś super wieści, których główna strona nie zdołała jeszcze opublikować, a trafiłem na newsa, który był już na tym forum co najmniej trzy razy ^^.
 
Coś mi się nie wydaje, aby to była prawda, aczkolwiek bardzo bym chciał. Gdyby CDPR ogłosił Wiedźmina 2, to na pewno powstał by na forum nowy dział i coś się zaczęło dziać.
 
Top Bottom