Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

+
Zagłosowałem, nie powiem jak. Jeśli Wiedźmak wygra i przejdzie po Diablo buciorami to stanie do boju z Borderlands 2
To będzie BRUTAL
 
Czy tylko ja mam k**** problem z uzywaniem funkcji tego forum? Po kliknięciu edytuj butony zapisz/pełny edytor nie działczą. Ponadto chowaja się pod linią 'pokaż wszystko'... WTF?
EDIT: Edycja działa jako pełna edycja gdy kliknę skrolem aby otworzyć w nowej zakładce...
 
Nie ten temat, ale nie, nie tylko Ty masz taki problem, niestety. Podobno się "naprawia".
 
Nie ma to jak ustawiona drabinka: Mass Effect 3 vs Journey; Diablo 3 vs. Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance;
Disney Epic Mickey 2 vs. Assassin's Creed 3...jak wszędzie: są równi i równiejsi :|
 
Głos oddany w ostatniej chwili.
Teraz Wiesio vs Diabałek.
I dla tych co w Diabełka nie grali - gra jest świetna w porównaniu z poprzednią częścią.
Będzie ciężko ale wiara czyni cuda.
 
W tym głosowaniu liczy się nie jakość gry w pierwszej kolejności, a siła społeczności - nie dajmy się! :)
 
D said:
Lol wiedźmin prowadzi z diablo 80% do 20%, fifa przegrała z nba, a teraz nba dostaje 100 do 0. Co tu się dzieje.

Poczekajmy jeszcze z 3-4 dni i się wszystko okaże. Głosowanie się dopiero zaczęło.
Ale pamiętajcie. W kupie siła :D
 
Głos oczywiście oddany na Wiesia.
Ja bym się tak nie cieszył że wygrywamy 83% bo to dopiero początek głosowania.
 
Sikor87 said:
Głos oddany w ostatniej chwili.
Teraz Wiesio vs Diabałek.
I dla tych co w Diabełka nie grali - gra jest świetna w porównaniu z poprzednią częścią.
Będzie ciężko ale wiara czyni cuda.
Dla tych co nie grali - gra jest niczym w porównaniu z Diablo II: Lord of Destruction.
 
ME3 tonie... i dobrze mu tak
 
Top Bottom