Wiedźmin 2 nominowany w 9 kategoriach na European Games Award

+
Wiedźmin 2 nominowany w 9 kategoriach na European Games Award



Dosłownie przed momentami wystartowało głosowanie na najlepsze produkcje w plebiscycie European Games Award 2012. Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw została nominowana aż w 9 kategoriach, między innymi Best Character Design, Best Console Game, Best Art Direction oraz Best European Community. Głosy możecie oddawać na http://www.european-games-award.com/index.php/categories.
 
Chciałem jeszcze od siebie dodać, jak bardzo się cieszę z wyróżnienia w kategorii na najlepsze community - to właśnie fani tacy jak Wy sprawiają, że wiedźmińska społeczność tętni życiem i jest doceniana przez innych:)

Dzięki Wam wszystkim!
 
Niestety Best European Action Game poszło na Batmana. Cała reszta jest Wasza, a głos na Best European Community poszedł bez mrugnięcia okiem:D
 
Oczywiście nie mogło być inaczej 9 kategorii na Wieśka +1. Również cieszy mnie, że doceniono społeczność, którą tworzymy wszyscy. Dziękujemy Redzi! :)
 
Może i bym zagłosował , ale nie chcę mi się rejestrować....(zabezpieczenia przed zbyt nachalnym głosowaniem?)
 
michalek12345 said:
Może i bym zagłosował , ale nie chcę mi się rejestrować....(zabezpieczenia przed zbyt nachalnym głosowaniem?)
Bez przesady, wystarczy podać tylko maila i hasło i aktywować przez wiadomość jednym klikiem. :) Każdy głos się liczy.
 
Zagłosowałem!

W kategoriach w których pojawił się "Wiedźmin 2" miał ode mnie głos.

W pozostałych kategoriach (w których wiedźmin się nie pojawił) skupiałem swoje głosy zwłaszcza na grę naszych sąsiadów "Botanicule".
 
Dobra zagłosowałem ( oczywiście wszystko na wieśka) Ale dlaczego nie ma wiedźmina jako najlepsza muzyka w grze przecież wiedźmin ma też świetne audio ?
 
Dokładnie to samo mnie zastanowiło, gdy zobaczyłem tą kategorię od razy przypomniały mi się świetne utwory ze ścieżki dźwiękowej a tu brak Wiedźmina w tej kategorii.
 
Szczerze mówiąc zastanawiam się, czy fair jest nominowanie jakiejś gry po raz drugi - bo przecież w tamtym roku W2 wygrał 3 statuetki European Games Awards (best special edition, best game design, best gameworld). Natomiast dziwi mnie, że CDP nie zostało nominowane w kategorii Best European Developer choćby za darmową ER.

Organizatorzy rok temu też dali czadu, bo utworzyli kategorię Best European Country (!!!) i, dziwnym trafem, wygrał gospodarz, czyli Niemcy.
 
tez się dziwie że dźwiek i studio nie nominowane, tym bardziej ze sa tam studia które ostanie hity wydały jakies 6 lat temu, no ale powiedzmy ze głupio by bylo jakby nominowali we wszytskich. możliwych kategoriach, a i tak "najlepsza gra akcji" to nadłużycie zapewne z powody braku kategori rpg roku..rzeczywiscie zdeczka dziwne że drugi rok z rzedu gra nominowana, ale po ilość nominacji omzna stwierdzić ze dopiero teraz została zauważona i doceniona worldwide i jest większa szansa na wygranie....no i my tez zostalismy nominowanie:p:p yupi

w innych kategoriach tez wybierałem botanicule -przesympatyczna gierka , z fabułą której trudno znależć w diablo czy innym skyrim( przejmowałem się losem tych stworków o wiele bardzie niż jakimś smoczym dzieciem czy innym barbazyńcą), w jednym dałem nawet patriotycznie głos na "warzone piwo" choć towedefensów wszelakich nie lubię
 
Top Bottom