Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

+
Witam wszystkich ponownie po długiej nieobecności. Przede wszystkim chcę podziękować za pamięć o mnie, jak i o mojej przygodzie :)
Co do postępów prac, to niestety, ale przez ostatnie miesiące nie miałem nawet chwili czasu by nad nią popracować. Dlatego progresu nie ma :(
Tak jak słusznie zauważył @Aciek przez studia nie mam za dużo czasu dla siebie (pisanie projektów zaliczeniowych, praktyki zawodowe, praca nad licencjatem).
Mam nadzieję, że w następnym semestrze akademickim znajdę trochę więcej czasu, by popracować dalej nad moją przygodą.
Prawda jest taka, że wcześniej, czy później, ale moja przygoda ukaże się na pewno (czy to pod Wiedźmina 2, czy Wiedźmin 3) ;D


Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Kalen
 
Z ciekawości - wykorzystałeś fotografie tamtego kościoła w Zsámbku do stworzenia modelu? Aż mnie ciekawi, jak to może w grze wyglądać :D
 
Ale w razie wyjścia nowego kita, udostępniłbyś parę swoich modeli? Dobrze uzupełniłyby zasoby z dwójki i trójki :)
 
Autor wątku (i niedoszłego moda) był niedawno zalogowany na forum, ale nie raczył odezwać się w temacie. Można więc chyba traktować przedsięwzięcie w kategoriach "sił nieadekwatnych do zamiarów" jako niebyłe.
 
Od prawie trzech lat intensywnie pracuję nad innym projektem: "Pożegnanie Białego Wilka".
Nie można robić kilku rzeczy na raz.
A jeśli chodzi o stwierdzenie "sił nieadekwatnych do zamiarów", to "Pożegnanie Białego Wilka" jest projektem dużo bardziej złożonym i ambitniejszym niż "Sny umarłych".
 
Od prawie trzech lat intensywnie pracuję nad innym projektem: "Pożegnanie Białego Wilka".
Nie można robić kilku rzeczy na raz.
A jeśli chodzi o stwierdzenie "sił nieadekwatnych do zamiarów", to "Pożegnanie Białego Wilka" jest projektem dużo bardziej złożonym i ambitniejszym niż "Sny umarłych".
W takim razie zwracam honor.
Mam jednocześnie nadzieję, że "Sny umarłych" nie zostały skasowane, tylko czekają na lepsze czasy, a prace nad tym modem będą kontynuowane po ukończeniu PBW?
 
Czekam z niecierpliwością na dalszą kontynuację prac!!! Bardzo lubię momenty kiedy Geralt bawi się w dektektywa.
 
Niewiele modów wyszło do W2, więc jak najbardziej też wspieram dalsze kontynuowanie, ale biorą pod uwagę ile Kalen robi obecnie przy PBW, to obwiam się że do projektu nie wróci.
 
Top Bottom