Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

+
Wrzuć na razie alphe i pracuj dalej. Gdy już będziesz zadowolony z efektu, daj betę.

Osobiście wolę dać Wam w całości gotową przygodę i nazwać ją alpha, niż co pewien czas rzucać jakieś niedorobione ochłapy :)


Oczywiście za pewien czas będę potrzebował kilku osób do testowania mojej przygody (coś w rodzaju zamkniętych testów). Jednak cała moja przygoda zastanie opublikowana dopiero aż wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik :)

Jeden screen z dialogu:

Pozdrawiam
Kalen
 

Attachments

  • z_dialogu_01.jpg
    z_dialogu_01.jpg
    89.2 KB · Views: 78
Kalen123, no przynajmniej jeden co myśli dobrze :) Dość już mam tych early accessów, pre alfów i innych szitów. Mimo tego, że też chętnie bym już ten pierwszy akt zagrał, to early access to zmora ostatnich lat. Wypuszczają te pre alfy, a potem jak już wyjdzie pełna wersja to się grać nei chce i nikt o tym nie pamięta. Cała ocena gry/moda wtedy jest tworzona na podstawie zbugowanej alfy.
 
Myślę że przynajmniej osoby wypowiadające się w tym temacie nie będą zwracać uwagi na to czy przygoda wyjdzie przed po czy grubo po premierze W3 i i tak pobiorą i z przyjemnością zagrają ;). Ja na przykład jeszcze nie dawno grałem sobie w dodatkowe przygody do W1 a nawet w podstawową grę a jak wiemy po premierze W2 jest już daaaawno :D.
 
Miałem już odpowiedź przygotowaną dla fana Gintamy, ale stwierdziłem, że po co mam bronić Kalena, jak sam to napisze :>

"Po wielu miesiącach pracy wyda Ci taką wersję której nie chciałby udostępnić i co?
Macie, cieszcie się niekompletną wersją, możecie sobie chociaż dialogi poczytać albo mapę pozwiedzać, a że przygody nie da się przejść to zaczekacie!"

Sam pracuje nad czymś już miesiącami i w życiu bym nie wydał czegoś, czego się nie da przejść. Popieram zdanie Felo. Mdli mnie już od pre-alpha i innych gier mega-nieukończonych. Co gorsza biorą za to niezłe pieniądze. No ale to już inny temat.

Ah, każdy uwielbia efekty swojej pracy, prawda Kalen? :>
 
Miałem już odpowiedź przygotowaną dla fana Gintamy, ale stwierdziłem, że po co mam bronić Kalena, jak sam to napisze :>

"Po wielu miesiącach pracy wyda Ci taką wersję której nie chciałby udostępnić i co?
Macie, cieszcie się niekompletną wersją, możecie sobie chociaż dialogi poczytać albo mapę pozwiedzać, a że przygody nie da się przejść to zaczekacie!"

Szczerze mówiąc, to nie znam użytkownika "Gintamy" i nie wiem skąd pochodzi zacytowany przez Ciebie tekst, dlatego ciężko jest mi się do niego ustosunkować.


"Po wielu miesiącach pracy wyda Ci taką wersję której nie chciałby udostępnić i co?
Nie bardzo rozumiem, dlaczego miałbym wydawać wersję mojej przygody, której nie chciałbym udostępniać. Tak trochę to nielogiczne :)

Ah, każdy uwielbia efekty swojej pracy, prawda Kalen? :>
Jeżeli efekty są takie jakich oczekuję, to dlaczego nie :)
 
Fana Gintamy - użytkownika ShiroHijika, jednak to nie było to anime o którym myślałem. W każdym razie co do:

Nie bardzo rozumiem, dlaczego miałbym wydawać wersję mojej przygody, której nie chciałbym udostępniać. Tak trochę to nielogiczne

Miałem na myśli nieukończoną "wersję" przygody,
 
Powoli do przodu :)
Przez ostatnie 3 tygodnie nie miałem za dużo czasu, więc postęp był właściwie żaden :hope:
W najbliższym czasie postaram się nadrobić zaległości, jednak z powodu roku akademickiego, prace nie będą tak intensywne jak w lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Ogólnie:
"Work in process" :construction:
 
Ojj Nie dość, że Krakus... Cracovski Krakus... To jeszcze tak cudowną sprawę nam szykujesz z dopiętymi na ostatni guzik efektami graficznymi.

Stary, trzymam za Ciebie kciuki (osobiście sam od dziś bawię się w REDkicie, ciekawa wgl sprawa z tym heh) Czekam z niecierpliwością!
 
Witam ponownie po długie nieobecność :)

Przez ostatnie tygodnie nie miałem zbyt dużo czasu by tworzyć moją przygodę, jednak udało mi się już skończyć akt 1 w całości (trzeba będzie jeszcze wprowadzić kosmetyczne zmiany, ale niewielkie). Wszystko działa tak, jak powinno.

Statystyki aktu 1 są takie jak pisałem we wrześniu, czyli 5 godzin i 8 minut samych dialogów (136 strony A4 tekstu).

W najbliższych tygodniach skupię się na implementacji zadań pobocznych (Będzie ich około 18 ).
Jednak z powodu braku czasu, postępy będą dość wolne :(

Na zakończenie chciałbym przedstawić Wam jeden dialog z gry:

Prezentacja jednego dialogu z przygody „Sny Umarłych”

Postacie w dialogu:
Jankiel – Sołtys wsi „Zabłocie”.
Szymon – Syn Jankiela, redański żołnierz.
Stefan – Rybak ze wsi.

* Wielokrotne powtarzanie liter w słowach ma imitować stan upojenia alkoholowego aktorów.



Jakość jest słaba. Tutaj jest screen, który pokazuje jak wygląda grafika naprawdę:

Mam nadzieję, że dialog przypadnie wam do gustu:


Pozdrawiam
Kalen
 

Attachments

  • screen_dialog2.jpg
    screen_dialog2.jpg
    160.1 KB · Views: 64
Podejrzewam że ruch ust jest mega kłopotliwy lub niemożliwy do zrobienia i dlatego go w tym dialogu nie uświadczmy ;P. Tak czy owak robota nieziemsko dobra :).
 
@Kalen123
Dialog zabawny, ale użycie jednostek układu SI było celowe? Ja bym tam dał jakąś staropolską miarę wagi zamiast tych kilo i litrów :p
Chyba, że to był zamierzony efekt komiczny, to co innego :)
 
Podejrzewam że ruch ust jest mega kłopotliwy lub niemożliwy do zrobienia i dlatego go w tym dialogu nie uświadczmy ;P. Tak czy owak robota nieziemsko dobra :).
Niestety, ale mimika twarzy w dialogach nie została zaimplementowana w RedKit'ie, dlatego nie ma jej również w mojej przygodzie. Nad czym bardzo ubolewam :(

Dialog zabawny, ale użycie jednostek układu SI było celowe? Ja bym tam dał jakąś staropolską miarę wagi zamiast tych kilo i litrów :p
Chyba, że to był zamierzony efekt komiczny, to co innego :)

W porównaniu z innymi dialogami z mojej przygody, to ten dialog jest średnio zabawny ^^
Celowo użyłem tych miar. Jakby ktoś chciał zrobić wino, nie może się przecież pomylić w proporcjach ;)
Jednak jak chcesz to mogę to zmienić :)
 
Jeśli to ma być czytelny przepis, to faktycznie zostań przy kilo i litrach, choć w Sadze się nie pojawiały. Można też nie użyć jednostek, tylko proporcji, jak w chemii - "weźmij trzecią część" itp.

Ale to Twoja przygoda, Ty decydujesz :)
 

Attachments

  • kapliczka_01.jpg
    kapliczka_01.jpg
    276 KB · Views: 51
  • kapliczka_02.jpg
    kapliczka_02.jpg
    324.1 KB · Views: 61
  • kapliczka_03.jpg
    kapliczka_03.jpg
    132.5 KB · Views: 56
Last edited:
(...)

Na zakończenie chciałbym przedstawić Wam jeden dialog z gry:


Prezentacja jednego dialogu z przygody „Sny Umarłych”

Postacie w dialogu:
Jankiel – Sołtys wsi „Zabłocie”.
Szymon – Syn Jankiela, redański żołnierz.
Stefan – Rybak ze wsi.

* Wielokrotne powtarzanie liter w słowach ma imitować stan upojenia alkoholowego aktorów.



(...)
Lepsza jakość:
http://www27.zippyshare.com/v/59454220/file.html[/SPOILER]

Mam nadzieję, że dialog przypadnie wam do gustu:


Pozdrawiam
Kalen

Zaimki osobowe w dialogach powinny być pisane małą literą, btw. Wielkimi piszemy tylko zwracając się do kogoś (np. w liście, czy na forum/czacie itp.).
 
Top Bottom