Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Kiedy tak obserwoje rozne pomysly ukochanych uzytkownikow to czasem krwe mnie zalewa..Skupmy sie na watku fabularnym opowiesci...
 
A039taeghane said:
Wydaje mi się, że --d-nik--2 chciałby grać Alvinem :eek:...
Jak byśmy w Wiedźmin 2 mieli grać Alvinem to już Wiedźmin 2 nie mógł by być Wiedźminem 2,tylko chyba gra wtedy musiała by mieć tytuł "Dziecko żródło" :D
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
Wydaje mi się, że --d-nik--2 chciałby grać Alvinem :eek:...
Jak byśmy w Wiedźmin 2 mieli grać Alvinem to już Wiedźmin 2 nie mógł by być Wiedźminem 2,tylko chyba gra wtedy musiała by mieć tytuł "Dziecko żródło" :D
Chyba, że Alwin zostałby wiedźminem :)
 
Allatariel said:
Allatariel said:
Allatariel said:
Wydaje mi się, że --d-nik--2 chciałby grać Alvinem :eek:...
Jak byśmy w Wiedźmin 2 mieli grać Alvinem to już Wiedźmin 2 nie mógł by być Wiedźminem 2,tylko chyba gra wtedy musiała by mieć tytuł "Dziecko żródło" :D
Chyba, że Alwin zostałby wiedźminem :)
Jak Alvin mógłby zostać wiedźminem? :p
 
To chyba niemożliwe, żeby Alwin był ciągle Alwinem, bo jeśli był Wielkim Mistrzem i go zabiliśmy to już nie może być Alwinem, chyba że Azar którego też zabiliśmy jakoś jednak przeżył i udało mu się też wskrzesić Wielkiego Mistrza który cofnął się w czasie i znowu był Alwinem i wtedy mógłby przenieść się w przyszłość aby w Wiedźminie 2 wystąpić ku uciesze niektórych... A wtedy nawet wiedźminem mógłby zostać (albo nawet Ciri)ufff... Mobil1 - błagam...
 
AntiDotuM said:
To chyba niemożliwe, żeby Alwin był ciągle Alwinem, bo jeśli był Wielkim Mistrzem i go zabiliśmy to już nie może być Alwinem, chyba że Azar którego też zabiliśmy jakoś jednak przeżył i udało mu się też wskrzesić Wielkiego Mistrza który cofnął się w czasie i znowu był Alwinem i wtedy mógłby przenieść się w przyszłość aby w Wiedźminie 2 wystąpić ku uciesze niektórych... A wtedy nawet wiedźminem mógłby zostać (albo nawet Ciri)ufff... Mobil1 - błagam...
Tylko,że nie jest pewne że Alvin,był [size=15pt]Wielkim Mistrzem.[/size] :pForum to nie kolorowanka. Rób tak dalej a zaliczysz kolejnego warna.Ilmarinen.
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
To chyba niemożliwe, żeby Alwin był ciągle Alwinem, bo jeśli był Wielkim Mistrzem i go zabiliśmy to już nie może być Alwinem, chyba że Azar którego też zabiliśmy jakoś jednak przeżył i udało mu się też wskrzesić Wielkiego Mistrza który cofnął się w czasie i znowu był Alwinem i wtedy mógłby przenieść się w przyszłość aby w Wiedźminie 2 wystąpić ku uciesze niektórych... A wtedy nawet wiedźminem mógłby zostać (albo nawet Ciri)ufff... Mobil1 - błagam...
Tylko,że nie jest pewne że Alvin,był [size=15pt]Wielkim Mistrzem.[/size] :p
Jest tylko na 99,9(9)% pewne, że jest.
 
Po pierwsze primo:
Mobil1 said:
(...) bo jeśli był (...)
Po drugie primo: moja wypowiedź dotyczyła Twojego posta (jakbyś nie zauważył podobieństw składniowo-treściowych)Po trzecie primo: fajnie, że już umiesz wklejać kolorki, ale daruj sobie bo tak wyróżniający się spam nie tylko mnie zapewne irytuje...A po czwarte primo to S@li ma rację a Maxz blefuje... ;)Miłego wieczoru
 
koziek said:
koziek said:
koziek said:
koziek said:
Wydaje mi się, że --d-nik--2 chciałby grać Alvinem :eek:...
Jak byśmy w Wiedźmin 2 mieli grać Alvinem to już Wiedźmin 2 nie mógł by być Wiedźminem 2,tylko chyba gra wtedy musiała by mieć tytuł "Dziecko żródło" :D
Chyba, że Alwin zostałby wiedźminem :)
Jak Alvin mógłby zostać wiedźminem? :p
Matko nie czapiaj się literówek ;) Ech mół jeśli przyjmiemy, że nie był WM... bo tego nam nikt jasno nei powiedział ;)
 
No jasne , medalion Alvina nosił dla podpuchy. W poradniku też sobie z ludzi jaja robili.I w ogóle przecież on mógł być transseksualistą , i problem z brakiem Yennefer by się rozwiązał ? ;/Nawet napis "TAK ON BYŁ WIELKIM MISTRZEM DO CHOLERY!" czasami by był mało przejrzysty.
 
RurzowaKsienrzniczka said:
No jasne , medalion Alvina nosił dla podpuchy. W poradniku też sobie z ludzi jaja robili.I w ogóle przecież on mógł być transseksualistą , i problem z brakiem Yennefer by się rozwiązał ? ;/Nawet napis "TAK ON BYŁ WIELKIM MISTRZEM DO CHOLERY!" czasami by był mało przejrzysty.
Po pierwsze, nie jest powiedziane, że nosił medalion Alvina, tylko amulet z dwimerytu taki sam, jaki posiadał chłopiec. Po drugie (i o tym już wielokrotnie wspominałem) te wszystkie poszlaki wskazujące na to, że Alvin to Wielki Mistrz i vice versa, mogą okazać się podpuchą, by jeszcze bardziej pogmatwać fabułę i uczynić ją nieprzewidywalną. Tak więc głowy nie dam, że to jedna i ta sama osoba. Czas pokaże...
 
hah no tak oczywiscie poradnik to rzecz święta nieprawdaż? :-\ nie wiem co piszą w poradniku bo jak gram w jakąś gre to przechodzę ją sama, a tak czy siak ktoś dał Ci gwarancje na to, że skoro w por. pisze, że Alvin to WM to tak musi być :whistle:?
 
RurzowaKsienrzniczka said:
No jasne , medalion Alvina nosił dla podpuchy. W poradniku też sobie z ludzi jaja robili.
Wybacz, ale każdy ma prawo do własnej opinii i nawet wpis w poradniku może tego nie zmienić.
I w ogóle przecież on mógł być transseksualistą , i problem z brakiem Yennefer by się rozwiązał ? ;/
Nie potrzebna ironiaMożemy się tu kłócić, wymieniać poglądy, ale jak powiedział Hostile ,,czas pokaże". Za parę lat się przekonamy kto z osób piszących w tym temacie miał rację ;)
 
Allatariel said:
hah no tak oczywiscie poradnik to rzecz święta nieprawdaż? :-\ nie wiem co piszą w poradniku bo jak gram w jakąś gre to przechodzę ją sama, a tak czy siak ktoś dał Ci gwarancje na to, że skoro w por. pisze, że Alvin to WM to tak musi być :whistle:?
Po przejściu gry przejrzałem ten poradnik i niczego takiego tam nie znalazłem. Jest tylko delikatna sugestia, że to, co co mówi nam Jakub na końcu gry jest uzależnione od tego, co w czwartym akcie powiedzieliśmy Alvinowi...
 
Hostile said:
Hostile said:
hah no tak oczywiscie poradnik to rzecz święta nieprawdaż? :-\ nie wiem co piszą w poradniku bo jak gram w jakąś gre to przechodzę ją sama, a tak czy siak ktoś dał Ci gwarancje na to, że skoro w por. pisze, że Alvin to WM to tak musi być :whistle:?
Po przejściu gry przejrzałem ten poradnik i niczego takiego tam nie znalazłem. Jest tylko delikatna sugestia, że to, co co mówi nam Jakub na końcu gry jest uzależnione od tego, co w czwartym akcie powiedzieliśmy Alvinowi...
Po pokonaniu Wielkiego Mistrza"...Dziwny amulet który tak bardzo przypomina ten należący do Alvina. Ale gdzie jest Alvin ? Co mogło się stać z tym biednym chłopcem? Kto wie. Kto wie..."Także uzależnienie tego co Nam odpowie Wielki Mistrz w stosunku do odpowiedzi udzielanych Alvinowi wcześniej co nieco mówi każdemu rozgarniętemu nastolatkowi.Cóż się mogło stać z logiką ? Kto wie ;/Rozumiem że chcecie wysnuć jakąś teorię spiskową ale bez przesady , takie naciąganie wcale dobrze nie robi
 
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
hah no tak oczywiscie poradnik to rzecz święta nieprawdaż? :-\ nie wiem co piszą w poradniku bo jak gram w jakąś gre to przechodzę ją sama, a tak czy siak ktoś dał Ci gwarancje na to, że skoro w por. pisze, że Alvin to WM to tak musi być :whistle:?
Po przejściu gry przejrzałem ten poradnik i niczego takiego tam nie znalazłem. Jest tylko delikatna sugestia, że to, co co mówi nam Jakub na końcu gry jest uzależnione od tego, co w czwartym akcie powiedzieliśmy Alvinowi...
Po pokonaniu Wielkiego Mistrza"...Dziwny amulet który tak bardzo przypomina ten należący do Alvina. Ale gdzie jest Alvin ? Co mogło się stać z tym biednym chłopcem? Kto wie. Kto wie..."Także uzależnienie tego co Nam odpowie Wielki Mistrz w stosunku do odpowiedzi udzielanych Alvinowi wcześniej co nieco mówi każdemu rozgarniętemu nastolatkowi.Cóż się mogło stać z logiką ? Kto wie ;/Rozumiem że chcecie wysnuć jakąś teorię spiskową ale bez przesady , takie naciąganie wcale dobrze nie robi
Ech no cóż a powiedz mi czy to wszystko jest jednoznaczne? czy jesteś pewien, że to jest takie płytkie? poza tym... no cóż chyba każdy zauważył to, że WM mówi dokładnie to co mówiliśmy Alvinowi w akcie IV....
 
Top Bottom