Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Po pokonaniu Wielkiego Mistrza"...Dziwny amulet który tak bardzo przypomina ten należący do Alvina. Ale gdzie jest Alvin ? Co mogło się stać z tym biednym chłopcem? Kto wie. Kto wie..."Także uzależnienie tego co Nam odpowie Wielki Mistrz w stosunku do odpowiedzi udzielanych Alvinowi wcześniej co nieco mówi każdemu rozgarniętemu nastolatkowi.Cóż się mogło stać z logiką ? Kto wie ;/Rozumiem że chcecie wysnuć jakąś teorię spiskową ale bez przesady , takie naciąganie wcale dobrze nie robi
Właśnie dlatego to rozwiązanie wydaje mi się zbyt oczywiste - każdy bez problemu mógł się tego domyślić, a dowody na to są nam podtykane pod nos... Natomiast często się tak zdarza w dobrych filmach, książkach czy grach, że takie oczywiste rozwiązania są nam serwowane tylko po to, by zbić nas z tropu, celowo wprowadzić w błąd i odwrócić uwagę od tego prawdziwego, zupełnie niespodziewanego rozwiązania. Tak więc nie będę prorokował, że Alvin to Wielki Mistrz, bo każdy rozgarnięty nastolatek mógł się tego domyślić... Wiedźmin to nie Power Rangers czy Scooby Doo, to gra dla dorosłych ludzi, nie wszystko jest w niej takie oczywiste... Rozumiesz, o co mi chodzi?Oczywiście istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że Alvin to Jakub de Aldersberg, ale jeśli tak się w rzeczywistości okaże, np. w kontynuacji Wiedźmina, to się trochę na tej grze zawiodę... :p
 
Hostile said:
Po pokonaniu Wielkiego Mistrza"...Dziwny amulet który tak bardzo przypomina ten należący do Alvina. Ale gdzie jest Alvin ? Co mogło się stać z tym biednym chłopcem? Kto wie. Kto wie..."Także uzależnienie tego co Nam odpowie Wielki Mistrz w stosunku do odpowiedzi udzielanych Alvinowi wcześniej co nieco mówi każdemu rozgarniętemu nastolatkowi.Cóż się mogło stać z logiką ? Kto wie ;/Rozumiem że chcecie wysnuć jakąś teorię spiskową ale bez przesady , takie naciąganie wcale dobrze nie robi
Właśnie dlatego to rozwiązanie wydaje mi się zbyt oczywiste - każdy bez problemu mógł się tego domyślić, a dowody na to są nam podtykane pod nos... Natomiast często się tak zdarza w dobrych filmach, książkach czy grach, że takie oczywiste rozwiązania są nam serwowane tylko po to, by zbić nas z tropu, celowo wprowadzić w błąd i odwrócić uwagę od tego prawdziwego, zupełnie niespodziewanego rozwiązania. Tak więc nie będę prorokował, że Alvin to Wielki Mistrz, bo każdy rozgarnięty nastolatek mógł się tego domyślić... Wiedźmin to nie Power Rangers czy Scooby Doo, to gra dla dorosłych ludzi, nie wszystko jest w niej takie oczywiste... Rozumiesz, o co mi chodzi?
Naoglądałeś się o 30 sezonów za dużo "Z archiwum X" czy "Prison Break'a "
 
Jeszcze jeden post nie na temat, a polecą, nie, nie warny, bany od razu, bo ile można upominać.
 
CYBERJ said:
Ja chciałbym żeby w kolejnej części przygód Geralta można było skakać po dachach jak w grze Assassins creed :) :) :)
Geralt, gdyby chciał, to by pewnie skakał po dachach nie gorzej niż Altair, ale jedno pytanie: po co?
 
Geralt to wiedzmin nie jakis yamakasi czy ktoś tam.A poza tym masakrę by miał bo Wyzima to ma trochę inną architekturę niż Jerozolima.
 
ale jedno pytanie: po co?
Coby uciec przed kikimorą, strzygą ;). W wiedźmińskim fachu skakanie po dachach może się przydać :). Sądzę, że jednak w grze to rozwiązanie jest zbędne.
 
BennyLava said:
BennyLava said:
Ja chciałbym żeby w kolejnej części przygód Geralta można było skakać po dachach jak w grze Assassins creed :) :) :)
Geralt, gdyby chciał, to by pewnie skakał po dachach nie gorzej niż Altair, ale jedno pytanie: po co?
Po to żeby walczyć tak efektownie i skutecznie jak np w intrze ;). Generalnie to Geralt bardzo ograniczony ruchowo jest. W skakanie bo dachach nie wierze ale jakieś proste ruchy do pomocy by się przydały (wkurzające jest gdy nie można przeskoczyć małego płotka). Jednak będzie to możliwe jedynie w wypadku zmiany silnika...PozdroEDIT @Firnomir tak to jest jak się pisze posty o chorych godzinach ;) dzięki za zwrócenie uwagi.
 
z8k said:
z8k said:
z8k said:
Ja chciałbym żeby w kolejnej części przygód Geralta można było skakać po dachach jak w grze Assassins creed :) :) :)
Geralt, gdyby chciał, to by pewnie skakał po dachach nie gorzej niż Altair, ale jedno pytanie: po co?
Generalnie to Geralt bardzo ograniczony ruchowo jest. W skakanie bo dachach nie wieże ale jakieś proste ruchy do pomocy by się przydały (wkurzające jest gdy nie można przeskoczyć małego płotka). J
Tez ni w dachy, ni w wieze, nie wierze, ale kto tam wie jak bedzie z plotkami...
 
TomciooWojownik said:
Mnie to by się podobało jakby po dachach skakał. Czy ktoś z was przypadkiem nie wie jaka będzie fabuła Wiedzmina 2?
Na razie jeszcze dobrze nie wiadomo czy Wiedźmin 2 w ogóle będzie.Na razie twórcy nie wiedzą czy zrobić najpierw jakis dodatek czy Wiedźmina przenieść na konsole itp.Może dopiero po tym będzie Wiedźmin 2
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
Mnie to by się podobało jakby po dachach skakał. Czy ktoś z was przypadkiem nie wie jaka będzie fabuła Wiedzmina 2?
Na razie jeszcze dobrze nie wiadomo czy Wiedźmin 2 w ogóle będzie.Na razie twórcy nie wiedzą czy zrobić najpierw jakis dodatek czy Wiedźmina przenieść na konsole itp.Może dopiero po tym będzie Wiedźmin 2
Będzie, będzie, musi być... Przecież to kura znosząca złote jaja... :)
 
BennyLava said:
BennyLava said:
BennyLava said:
Mnie to by się podobało jakby po dachach skakał. Czy ktoś z was przypadkiem nie wie jaka będzie fabuła Wiedzmina 2?
Na razie jeszcze dobrze nie wiadomo czy Wiedźmin 2 w ogóle będzie.Na razie twórcy nie wiedzą czy zrobić najpierw jakis dodatek czy Wiedźmina przenieść na konsole itp.Może dopiero po tym będzie Wiedźmin 2
Będzie, będzie, musi być... Przecież to kura znosząca złote jaja... :)
Pewnie najpierw będą dodatki. ;)A już niedługo wyjdzie ER.I jeszcze raz będzie można przejść Wiedźmina1 tylko że udoskonalonego :)
 
Oj, gdyby Wiedźmin 2 był, to końmi by mnie od kompa nie odciągnęli... A co do moich marzeń wedle tej gry, to więcej ruchów Geralta, chociażby jak u Altaira w Assasin's Creed. Nie mówię od razu o skakaniu po dachach, ale o takiej swobodzie, naturalności poruszania się, kto widział to wie ;D. Oczywiście nie zarzucam Geraltowi sztywności, rusza się nieźle, lecz...mogłoby być lepiej... Następna rzecz: W Outrze gry widzimy innego wiedźmina, nasuwa się więc wniosek że w TW2 pojawią się także tacy przeciwnicy... Więc marzeniem byłyby pojedynki między dwoma mistrzami miecza, lecz zrobione w oddzielnej formie... Nie jak standardowe machanie, żeby wyrobić kombosa, lecz żeby to zapadło w pamięć... Takie Geralt vs Wróg, 1 na 1. Dużo fajnych parad, fint, uników, machania żelastwem itp... Eh, rozmarzyłem się jak nigdy :D
 
[move]***UWAGA! Niniejszy post zawiera treści które są osobistymi opiniami jego autora i w żadnym wypadku nie mogą być uważane za oficjale informacje CDPRed.***[/move]
Mobil1 said:
A już niedługo wyjdzie ER.
Nie bądź taki RED... Niedługo to miało być 2 miesiące temu, teraz to już tylko co łaska... I nie liczyłbym na ER wcześniej jak na początku grudnia... (zwykły PR i wyniki sprzedaży...)A W2 (jeśli będzie) to nie wcześniej niż 2013... OMG jeszcze tyle postów o skakaniu i pochwach... :wall:E. ;)
 
Remedium said:
Remedium said:
A już niedługo wyjdzie ER.
Nie bądź taki RED... Niedługo to miało być 2 miesiące temu, teraz to już tylko co łaska... I nie liczyłbym na ER wcześniej jak na początku grudnia... (zwykły PR i wyniki sprzedaży...)A W2 (jeśli będzie) to nie wcześniej niż 2013... OMG jeszcze tyle postów o skakaniu i pochwach... :wall:
Remedium, a skąd te informacje? Proszę mi tutaj nie robić zamętu, bo to że Tobie coś się zdaje, nie oznacza, że ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.Póki co oficjalny termin wydania ER to wrzesień 2008. A Wiedźmina 2 nawet nie zapowiedziano, więc tym bardziej przewidywanie daty premiery jest póki co - nie na miejscu.
 
W zasadzie fabuła W1 sugeruje, że powstaną kolejne częsci, choc nie tak jasno jak w AC :) Co do walki, to przydałyby sie takie sekwencje jak w outrze w walkach z np. dowódcami grup wrogów, Magistrami i bossami "ludzkimi" :)
 
Ja kupilem specjalie komputer aby zagrac w Wiedzmina nie moge sie doczekac az odpale ta gre ;D Jestem dumny z tego ze to polacy stworzyli tak wspaniala gre:D
 
kecaj09 said:
Ja kupilem specjalie komputer aby zagrac w Wiedzmina nie moge sie doczekac az odpale ta gre ;D Jestem dumny z tego ze to polacy stworzyli tak wspaniala gre:D
Jak my wszyscy :)Mimo to nie ten temat.Odsyłam cię do "Opinii Graczy".
 
Top Bottom