Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
nom dokladnie jakos jej nie lubilem nigdy
Yennefer czy ja wiem mogla zginonc podczas wojny pamientajmy ze czarodziejki nie som niesmiertelne moze w w2 dowiemy sie ze zginela podczas wojny albo po smierci geralta nie umiala sobie z tym poradzic i sama sie zabila
Tyś w ogóle czytał sagę Sapkowskiego?
 
southryan said:
nom dokladnie jakos jej nie lubilem nigdy
Yennefer czy ja wiem mogla zginonc podczas wojny pamientajmy ze czarodziejki nie som niesmiertelne moze w w2 dowiemy sie ze zginela podczas wojny albo po smierci geralta nie umiala sobie z tym poradzic i sama sie zabila
Tyś w ogóle czytał sagę Sapkowskiego?
Po co pytasz? :>
 
southryan said:
nom dokladnie jakos jej nie lubilem nigdy
Yennefer czy ja wiem mogla zginonc podczas wojny pamientajmy ze czarodziejki nie som niesmiertelne moze w w2 dowiemy sie ze zginela podczas wojny albo po smierci geralta nie umiala sobie z tym poradzic i sama sie zabila
Tyś w ogóle czytał sagę Sapkowskiego?
I słownik ortograficzny?
 
I instrukcję obsługi prawego alta? ;D Nie no, żart, bez alta można jeszcze normalnie czytać, ale zginonc?Co do Yennefer, to raczej nie zginie gdzieś za plecami. Jak ktoś napisał, REDzi nie będą uśmiercać postaci z książek.
 
Tvinnar said:
Lasy? No nie wiem. Dla mnie byłoby fajnie, jakby zrobili więcej małych wiosek. Mogłyby być np. na przedmieściach miast.
Masz rację to może bardziej by dodało takiego słowiańskiego klimatu.
 
dla mnie lasy by moglyby byc, fajnie by szlo lasem i np. spotyka sie jakiegos ludka, potem jakaąś wioskę.
 
Tuskie said:
dla mnie lasy by moglyby byc, fajnie by szlo lasem i np. spotyka sie jakiegos ludka, potem jakaąś wioskę.
A bez lasu nie może być wiosek? I tak by była pewnie jakaś dróżka a reszta lasu by byłą nieaktywna
 
ja byłbym zadowolony gdyby Gra była bardziej podobna i bardziej spójna do książki (i nie chodzi mi tu o zrzynanie postaci i tekstów z książki słowo w słowo i kropka w kropkę) miło by było gdyby pojawiło się więcej bohaterów z książek (Ciri,Yenna,pani Brokilonu itd) można by zrobić kontynuacje książki dajmy na to że coś z tą przygodą Ciri w drugim świecie gdzie rządziły elfy i jednorożce
 
Ja bym chcial-Aby system walki sie nie zmienill, ewentualnie dodac kilka kombinacji-wiecej znakow-wiecej wiedzminowJak chodzi o otoczenie to wyzima mi nie przeszkadza
 
Kris96 said:
Ja bym chcial-Aby system walki sie nie zmienill, ewentualnie dodac kilka kombinacji-wiecej znakow-wiecej wiedzminowJak chodzi o otoczenie to wyzima mi nie przeszkadza
Mógłby być dodany tylko jeden- Heliotrop, jeśli trzymać się znaków oryginalnych. A lepiej moim zdaniem żadnych nowych nie wymyślać.Wiedźmini? Przecie już było paru. Co do pomysłu, można byłoby zrobić jakąś retrospekcję czy coś, gdzie szkoła wiedźmińska posiada wielu członków. Ale to raczej chybiony pomysł.Co do miasta- Wyzima jest OK, ale chętnie bym sobie połaził po Novigradzie.
 
Kris96 said:
Ja bym chcial-Aby system walki sie nie zmienill, ewentualnie dodac kilka kombinacji-wiecej znakow-wiecej wiedzminowJak chodzi o otoczenie to wyzima mi nie przeszkadza
System walki był świetny ale nic nie stoi na przeszkodzie aby był jeszcze lepszy.Co do znaków to przydało by się jeszcze kilka, choć ja i tak używałem tylko Aard, Ignia i Quen].Więcej Wiedźminów, chciałbym aby fabuła toczyła się dalej po wydarzeniach z Wiedźmina (1), Geralt powraca do Kaer Morhen, pozostali Wiedźmini także. Aby Wiedźmini nie "wyginęli" Vesemir próbuje przeprowadzić mutację.
 
McSloniu said:
Co do znaków to przydało by się jeszcze kilka, choć ja i tak używałem tylko Aard, Ignia i [iQuen][/I].
Tak: od zatruwania, od leczenia, od strzelania z łuku, od handlu obwoźnego i od pędzenia bimbru, A wymieniłem tylko te niezbędne.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Co do znaków to przydało by się jeszcze kilka, choć ja i tak używałem tylko Aard, Ignia i [iQuen][/I].
Tak: od zatruwania, od leczenia, od strzelania z łuku, od handlu obwoźnego i od pędzenia bimbru, A wymieniłem tylko te niezbędne.
A na kaca? IMO wymyślanie nowych znaków to kiepski pomysł. Niech zostaną oryginalne znaki, tak będzie najlepiej. I klimat zostanie. A zresztą, jakby wyglądało 15 znaków, jeden pod drugim? Cały bok ekranu zapełniony symbolami :). Szukasz jednego konkretnego i zajmuje ci to dobrych parenaście sekund.
 
Wiedźmini to nie magowie, żeby mieli pełno Znaków. Wszak były one tylko podstawowymi zaklęciami, do których potrzebne było tylko skupienie woli rzucającego. Trzymając się sagi aktualna ilość znaków jest wystarczająca. Poza tym znak heliotropu działał podobnie do queenu (mogę się jednak mylić, za co z góry przepraszam).
 
Znak Heliotropu wyłapywał i neutralizował czary przeciwników, o ile się nie mylę. Quen dawał ochronną tarczę, więc za dużych podobieństw nie ma. Jeśli się mylę, niech ktoś sprostuje i poprawi.
 
nie mylisz się ;) Co do dodatkowego znaku, to jestem przeciw. Według mnie, to zbędne. Była by to już lekka przesada. te znaki, które są teraz całkowicie wystarczają
 
Cytat: southryan Kwiecień 12, 2009, 10:04:45Cytujnom dokladnie jakos jej nie lubilem nigdyCytujYennefer czy ja wiem mogla zginonc podczas wojny pamientajmy ze czarodziejki nie som niesmiertelne moze w w2 dowiemy sie ze zginela podczas wojny albo po smierci geralta nie umiala sobie z tym poradzic i sama sie zabilaTyś w ogóle czytał sagę Sapkowskiego?
Genakans kazał Wam to przekazać, bo chwilowo nie ma on dostępu do neta:"czytałem sagie bucki tylkopytałem sie czy to mozebyc anieczymusitobycwgrze. wejscespadajcie, nie luibiem was. A slownika czytałem, kiedyś uu dziadka,ale nudnybył"No i pozdrawia Was serdecznie, oczywiście!Co oni mi wrzucili do tego piwa?
 
Ja bym chciał, żeby wersja wyjściowa była grywalna, a nie trzeba było czekać prawie rok na łatę (1.4) poprawiającą kilka koszmarków, które każdy beta tester powinien chyba zobaczyć za pierwszym razem. Wiem, że to teraz taka moda, wydawać nie skończoną grę i potem ją patchować ale nie musi mi się to podobać.Chciałbym, żeby było więcej niż kilka modeli postaci, deja vu w jedynce miałem co chwilę.I chciałbym jeszcze paru rzeczy... ale najbardziej to bym chyba chciał żeby powstała, a doniesienia/plotki co do sytuacji CDProjektu wcale nie wyglądają pod tym względem optymistycznie.
 
Top Bottom