Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Ja liczę na to, że w końcowej wersji Wiedźmina, Geralt nie będzie miał koka. Toż to okropnie wygląda. :eek:
 
laufes said:
Ja liczę na to, że w końcowej wersji Wiedźmina, Geralt nie będzie miał koka. Toż to okropnie wygląda. :eek:
Ja myślę, że świetnie wyglądałby w takim odango jak u Czarodziejki z Księżyca... :p xD
 
laufes said:
Ja liczę na to, że w końcowej wersji Wiedźmina, Geralt nie będzie miał koka. Toż to okropnie wygląda. :eek:
też mnie to na gameplay'u wkurzyło. Normalnie jak Vesemir.... brrr
 
Po prostu twórcy chcieli pokazać graczowi jak wiele nasz wiedźmin przeszedł od ostatnich wydarzeń w "Witcher 1" i jak dużo czasu spędził z dala od cywilizacji (i dobrego fryzjera) poprzez oryginalne uczesanie.
 
Mogłobyć więcej rodzajów przeciwników. I żeby nazwijmy to "championy"się jakoś różnił od siebie =] jak np. Baranina ^^
 
Jestem ciekaw jak REDzi zrobią pewną rzecz. Mianowicie chodzi mi o to że na koniec gry miałem w ekwipunku D'yaebl i księżycowe ostrze, a pancerz to neutralna zbroja Kruka. W filmikach z "niekontrolowanych wycieków" widzimy zwykły srebrny miecz i zwykły stalowy miecz a także jakiś (wydawałoby się) nowy pancerz. Czuł bym się dziwnie gdyby ktos bez powodu odebrał mi te "cacka", które zdobyłem w W1. Mam tylko nadzieje że jeśli zabiorą mi moje "cacka" to będzie to np. przez jakiegoś głupiego wieśniaka o imieniu Wacław co okradł geralta potym jak go przepił ;D ;) Ale naszczęście geralt miał zapasowy strój "superbohatera" w Kaer Morhen i troche oszczędności ukrytych w podeszwie buta dzięki czemu kupił miecz, którym mógł się bronic podczas powrotu do siedziby wiedźminów :p
 
Ja to tylko bym chciał, aby wymagania sprzętowe nie były nazbyt duże, bo jeżeli nie będę mógł zagrać w 2, to chyba się powieszę, albo przez okno skoczę, bez dwóch zdań ;D Rzecz jasna fabuła, oprawa dźwiękowa i klimat co najmniej na podobnym poziomie co w części pierwszej, a nie zaszkodzi również, jeśli owe aspekty staną się o jeden stopień lepsze 8)
 
Ja chciałbym, aby można było jeździć na koniu, bo brakuje mi tego we wszystkich grach tego typu. Miło by było również, gdyby twórcy wprowadzili tam tryb niekończącej się gry, czyli gdyby przeszło się główną fabułę, dało się wykonywać następne zlecenia, trenować. itp. Przydała by się również większa przestrzeń, czyli nie jakiś skrawek Temerii, a także wiele innych państw (najbardziej zależy mi na Dol Blathann, krainie elfów). A przede wszystkim, by nie była to taka łatwa gra, i miała więcej eliksirów ;D
 
A moja lista życzeń jest tak długa, że nie zmieści się tutaj. Mógłbym wymieniać długo, ale po co skoro nic z mych marzeń się nie spełni?
 
Teraz już nie ma sensu pisać o tym co chcemy w grze. Gra jest robiona, wszystko już zostało w tym temacie powiedziane, a nowi użytkownicy tylko powielają pomysły, które były już co najmniej 10 razy obgadane (konie, większe lokacje, skakanie, klimat sagi itp. itd)
 
Jak to mówią " nadzieja matką głupich " bez urazy oczywiście ;) ale niektórzy po prostu nadal mają nadzieję że jakiś RED nie mający akurat nic do roboty zajrzy tu i uwzględni czyjeś stosunkowo realne ,drobne marzenia. Bo jak ktoś pisał o dolinie kwiatów ... to raczej ujrzenie jej w grze jest niemożliwe . Gdyż z tego co wiadomo w W2 akcja będzie się działa w Keadwen.
 
Scorpio said:
Gdyż z tego co wiadomo w W2 akcja będzie się działa w Keadwen.
Jak rozumiem pracujesz w REDzie i stamtąd masz te informacje? Bo to, że na filmiku, który wyciekł, który nie prezentuje w żadnym wypadku fabuły i mógł zostać stworzony tylko na potrzeby tego dema, występują postacie z, prawdopodobnie, herbem Keadwen, to dla mnie nie jest żaden argument, że właśnie tam będzie się toczyła gra.
 
Hmm zakładając że nawet to mógłby być prolog albo tutotrial, to opierając się na doświadczeniach z innych gier sądzę że w takim wypadku pojawiła by się tylko 2 inna kraina ale gorsza/ Dlaczego? Dlatego iż na pewno nie tylko ja zauważyłem że i więcej krain , państw, kontynentów itp to są one mniejsze niż w grze byłaby 1 główne miejsce akcji. Główny powód ? fundusze a jakże inaczej.
 
Tak sobie myślę, że fajnie by było gdyby można było wywarzać drzwi. Jakaś minigierka przy tym i uwzględnianie współczynnika siły. W pomieszczeniach za takimi drzwiami mogłyby być jakieś dodatkowe questy czy przedmioty.No i jeszcze rozwinięcie tej "minigierki" z jedynki związaniem z piciem. Jakieś balansowanie w celu utrzymania równowagi powinno być bo w obecnej formie nawet minigierką bym tego nie nazwał.A i jeszcze... więcej salt w walce!!! ;D ;P
 
Na co Ci wyważanie drzwi? Przecież drzwi są w grze zamknięte by blokować do czegoś dostęp. Jeśli istniała by możliwość wyważania to można by było wogóle tych drzwi nie wstawiać przez co zaoszczędzić na wydajności.Wiedźmin to nie jest jednoosobowy SWAT team.
 
A ja do wiedźmina 2 wcale się nie pale,nie przeszedłem jeszcze 1,i zamiast gadać "och kiedy będzie wiedźmin 2" może zagrajcie sobie jeszcze raz?Będziecie więcej wiedzieli co do sagi/
 
I co ten post wnosi do tematu.Poza tym przejście x razy Wiedźmina nie zastąpi przeczytania sagi i nie poprawi jej znajomości.A że Ty jeszcze nie przeszedłeś Wiedźmina to nie oznacza, że każdy z tym tak długo zwlekał. Zakładam, że większość społeczności z tego forum przeszła go kilkukrotnie albo więcej.Poza tym jako fan (nie tylko gry, całą sagę przeczytałem parę razy jeszcze przed jej ukazaniem się) uniwersum Sapkowskiego będę czekał na W2, a każda nowa wzmianka o tym projekcie będzie nadal wywoływała u mnie nagły napad ślinotoku :D
 
Mnie w Wiedźminie 2 marzy się wybór. By gracz mógł wybrać jakąś fryzurę, jakiś interfejs, jakiś poziom trudności. Żeby nie było tak, że ktoś będzie psioczył albo obniżał oceny tylko dlatego, że nie podoba mu się fryzura albo poziom trudności jest za duży/mały.
 
Top Bottom