Wiedźmin 2 XBOX 360 na 2 DVD

+
Wiedźmin 2 XBOX 360 na 2 DVD

info z prasy:

CDAction said:
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to bardzo obszerny RPG, dlatego też, gdy tylko zapowiedziano wersję na Xboksa 360, podejrzewaliśmy, że produkcja Polaków ukaże się na więcej niż jednym DVD. Potwierdzili to na imprezie Eurogamer Expo przedstawiciele CD Projekt RED, zdradzając też kilka innych informacji o konsolowej edycji gry.
cdaction.pl

jakby kogoś interesowało.
 
''podejrzewaliśmy że ukaże się na więcej niż jednym dvd'' to chyba normalne że skoro na kompa jest na dwóch do na klocka też!
 
na pc gra powinna być trochę większa objętościowo - high res tekstury, multi rozdzielczość, zaawansowana geometria.
na płytach xboxa połowę zajmuje zabezpieczenie microsoftu.
 
Ciekawi mnie tylko jak często trzeba będzie zmieniać płytkę i w którym miejscu :)najlepiej by było pierwsza DVD tutorial prolog, arena 1 Akt, a reszta na drugim. i w całej grze zmiana płytki była by tylko raz ;). No chyba, że po wgraniu na konsole będzie potrzebna tylko jedna na rozruch. Ale wątpię bo mając Final Fantasy na 3 DVD po wgraniu na dysk też była potrzebna wymiana płytki w pewnych momentach na kolejną :)
 
Zapewnie jedna będzie install a druga z grą. A tak w ogóle, to gdzie jest temat ogólny do W2 na x360? Bo chyba nie ma sensu wrzucać tego wszystkiego do ogólnej dyskusji, lepiej stworzyć dział z wersji x360.
 
Ścieżka Iorwetha będzie na 2 DVD na pewno tak mi się wydaje a to że Wiedźmin na Xboxa będzie na 2 płytach nie jest dla nikogo wielkim wydarzeniem a każdy portal to rozdmuchuje jakby Amerykę odkryli. Gdyby datę premiery podali to rozumiem ale coś takiego.
 
Przecież już na PSX niektóre gry były wydawane na 2 CD, więc nie wiem czym się tak wszyscy podniecają... A Xbox'owcy po prostu pożonglują sobie płytami ;) Oczywiście żartuję, W2 to tak rozbudowana gra, że choćby nie wiem jak się starali nie ścisną tego do 8,5 GB (z czego znaczna część to zabezpieczenia...)
 
Adamus said:
Przecież już na PSX niektóre gry były wydawane na 2 CD, więc nie wiem czym się tak wszyscy podniecają... A Xbox'owcy po prostu pożonglują sobie płytami ;) Oczywiście żartuję, W2 to tak rozbudowana gra, że choćby nie wiem jak się starali nie ścisną tego do 8,5 GB (z czego znaczna część to zabezpieczenia...)

Dokładnie, ale "żonglerki" bym nie przewidywał. Najnowsza Forza Motorsport była na 2DVD, jedna instalacyjna, a druga do grania.
 
mk2000 said:
Dokładnie, ale "żonglerki" bym nie przewidywał. Najnowsza Forza Motorsport była na 2DVD, jedna instalacyjna, a druga do grania.
Jak by tak było jak piszesz było by świetnie :)
 
Mieszkam w UK i mam zamiar kupic Wiedzmina 2 na X boxa jak tylko sie ukarze. jak myslicie czy przy kupnie gry na wyspie bede mial opcje gry w jezyku polskim?( czy bedzie DLC z paczka jezykowa) czy jednak bede musial kupywac gre w polsce?
 
Nie wiadomo tego jeszcze, ale myślę, że jeśli gra wychodzi na dwóch płytach DVD to gdzieś tam może upchną inne paczki językowe, a jeśli nie upchną to na pewno będą one do pobrania w formie darmowego DLC.
 
...a jeśli nie upchną to na pewno będą one do pobrania w formie darmowego DLC.
Z tym może być problem, bo z tego co się orientuję to Microsoft zrobił sobie takie postanowienie w umowie, że wszystkie DLC muszą być płatne. Nie wiem jak to jest z Xboxem, ale może uda się pobrać prosto od REDów. Ale jak to będzie na jakimś xboxowym markecie, to raczej za kase.
 
jeżeli w polsce możecie kupić wiedzmina 2 wraz z angielską paczką językową to dla czego nie miało by być polskiej wersji w UK? pozdrawiam!
 
kumpel kupil W2 w UK i mial tylko angielsa wersje az do momentu wydania polskiej paczki jezykowej ktora musial sciagnac samodzielnie ze strony the witcher
nie to zebym mial problemy z anglikanskim jezykiem ale milej i przyjemniej bedzie sie grac w polskiej wersji, z tad moje obawy co do wydania W2 na XBox'a w UK
 
mc43p2 said:
jeżeli w polsce możecie kupić wiedzmina 2 wraz z angielską paczką językową to dla czego nie miało by być polskiej wersji w UK? pozdrawiam!

Wiesz, tak jest w przypadku wersji PC, ale nie wiemy jak będzie z Xboxową...
 
W tej chwili najpewniej będzie kupno gry w Polsce. Ale proponuje poczekać do premiery, a na pewno będą jakieś informacje, a przede wszystkim bardziej wiarygodne, bo teraz to tylko domysły...

A gry na Xboxie to nie to samo co na PC jeszcze nigdy nie spotkałem się z spolszczeniami jako takimi na konsoli. Mam tu na myśli jako paczki do ściągnięcia. Więc pewnie, abo będzie na płycie od razu albo wcale...(mogę się mylić)
 
Top Bottom