Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

+
Ludzie jeszcze macie dwa dni do ściągnięcia na premierę - nie warto się poddawać. Zawsze zostanie alternatywa ;) .


Ja sądzę, że zamieszanie to dopiero może być przy ostatniej części ER .
 
Karesh said:
co zrobić jak cały czas wyskakuje błąd gdzieś w połowie ściągania 4 partu?

restarty nic nie dają...
Najprościej poprosić kogoś na forum z dobrym upload'em o wrzucenie tego partu na jakiś serwis upload'owy :).
 
Prościej byłoby to rozprowadzić przez P2P (czyli np. torrent). Ludzie ze słabym łączem by się nie denerwowali z powodu przerywanych transferów.
 
ja juz jakies 50 h sciagam, zostalo 20 xD wiadomo juz czy ten update bedzie zawieral wszystkie poprzednie patche?
 
Ja tak miałem jak korzystałem w czasie ściągania z internetu lub coś ściągałem na drugim komputerze. Najlepiej działało jak tylko i wyłącznie ściągało, a ja na przykład czytałem sobie Wierze Jaskółki ;)
 
Mam bardzo istotne pytanie w związku z aktualizacją.

Jeśli zainstalowałem grę i zaraz po instalacji sama zaczęła się aktualizować (nie przez pre-downloader, tylko z poziomu instalatora gry) to czy mogę ten proces przerwać i wznowić później bez utraty tego, co już się ściągnęło?
 
Jeśli było, to przepraszam (ostatnio nie nadążąm czytać forum, zwłaszcza przy [przejściowo] skandalicznym internecie z laptopa ojca :p)
http://www.youtube.com/watch?v=mFVJuItlabI&feature=uploademail
 
Sawu97 said:
Jeśli było, to przepraszam (ostatnio nie nadążąm czytać forum, zwłaszcza przy [przejściowo] skandalicznym internecie z laptopa ojca :p)

Może i nie nadążasz, ale przynosisz Waść ciekawe "wieści"
 
Niedługo po Twoim poście pojawił się news http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/28983-news-chor-kameralny-w-edycji-rozszerzonej/page__pid__797983#entry797983 :p
 
Oo, no popatrz :p Udało mi się być szybszym od REDów :p
(ostatnio fani często bywają szybsi od CDR w rozprzestrzenianiu newsów, ale cieszę się że tym razem byłem to ja :p)
 
Mam pytanie. Czy jak pobieraliście to pierwszy pobrany plik nazywał się TW2EE Patch-2.bin i ile się tych plików pobiera? Prosiłbym o szybką odpowiedź i z góry dzięki! :confused:
 
SimonPiachu said:
Mam pytanie. Czy jak pobieraliście to pierwszy pobrany plik nazywał się TW2EE Patch-2.bin i ile się tych plików pobiera? Prosiłbym o szybką odpowiedź i z góry dzięki! :confused:

Jeśli nie wybierałeś dodatkowych wersji językowych to:
SimonPiachu said:
Code:
NAZWA				ROZMIAR
TW2EE_Patch-2.bin		300
 
A jam pliki o wielkości 292 mb... ma ktoś tak? Ściągnąłem patcha na laptopie, mam zamiar przenieść go na mój główny komputer z grą, powinno działać...

Ale ogólnie folder z gra ma dokładnie tyle ile kolega powyżej...

Miałem farta, bo wyjechałem na weekend i w hotelu miałem neta 16mb/s, pobierało mi około 0.9mb/s i patch raz dwa się zassał, bo w domu mam internet... limitowany :D
 
OK, wszystko się zgadza :D A jeżeli zacznę ściągać patcha, tak aby tylko założył folder, a następnie przeniose do niego pliki z innego komputera nie powinno być problemów?
 
Top Bottom