Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

+
IwaN said:
@Narsereg, komuś przerwało aby komuś innemu mogło iść ;) ...

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Nie muszę chyba wspominać o tym, że przycisk "wznów" jest mylący w nazwie i powinien się nazywać "pobierz ponownie". xP
 
IwaN said:
@Narsereg, komuś przerwało aby komuś innemu mogło iść ;) ...



@bassiunia, a Szanowny margines odczyta nośnik blu-ray ...

Z czego ty się tak Cieszysz. I tak zagramy wszyscy 17 kwietnia.

Wiem, Wiem teraz moda na to aby mnieć, a nie być. (
 
@IwaN, Szanowny margines odczyta co wyślesz. :p Szanowny margines jest marginesem tylko w tym jednym aspekcie. XD

I przestań wrzucać te screen'y, Zły Człowieku. ;)

Jest dobrze, mówi, że 10h z kawałkiem. Może zdąży, zanim wszyscy się obudzą. ^^' I u mnie też nie przerywało jak dotąd (tfu tfu!) szczęśliwie. Idę chuchać na modem, żeby dobrze działał. Może jakaś czerwona wstążka zawiązana na kablu?

Narsereg said:
Nie muszę chyba wspominać o tym, że przycisk "wznów" jest mylący w nazwie i powinien się nazywać "pobierz ponownie". xP

Chyba nie, pobiera każdy plik osobno, więc powinno zostawiać te pobrane w całości. Ale to tylko moja kobieca intuicja...
 
bassiunia said:
Chyba nie, pobiera każdy plik osobno, więc powinno zostawiać te pobrane w całości. Ale to tylko moja kobieca intuicja...
Na angielskim forum ktos powiedzial ze przerwal pobieranie jak mu sie pobral 11 part, nacisnal resume i zaczelo sie pobierac od 12, wiec nie ma lipy ;p
 
@lukasus82, a co? Zabronisz mi się cieszyć .

@bassiunia, Dobrze już nie będę denerwował "Szanownego marginesu" - dam fotkę jak ściągnie się całość ...

I tak do 17 kwietnia będzie...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=_66jPJVS4JE&ob=av2e[/media]
 
bassiunia said:
Dobra, to mam pytanie:

Czy jak wyłączę komputer/przekroczę limit i stracę neta, to będę mogła po restarcie/dokupieniu GB-tów wznowić od ostatniego całego pliku?

Tylko uprzejmie proszę o normalną odpowiedź, bez super sugestii, że mogę sobie sprawdzić sama, bo już się ściągnął prawie cały jeden plik, a jutro może być znacznie gorzej, więc wolałabym jednak nie rozstawiać alembików i retort do tego eksperymentu. :p

Downloader pobiera patcha który jest podzielony na 300MB paczki, jak już sciągniesz jakąś paczkę do końca możesz przerwać (np wyłączyć aplikacje) Przy ponownym uruchomieniu i wybraniu tego samego katalogu sciągania downloader zacznie sciąganie od kolejnej, następnej paczki.
 
Z tego co widzę, pobiera pliki i jak komóś przerwie, to potem zasysa kolejne pliki i nie rozpoczyna od nowa.
 
dinek83 said:
Downloader pobiera patcha który jest podzielony na 300MB paczki, jak już sciągniesz jakąś paczkę do końca możesz przerwać (np wyłączyć aplikacje) Przy ponownym uruchomieniu i wybraniu tego samego katalogu sciągania downloader zacznie sciąganie od kolejnej, następnej paczki.

You sir, just make my day.
 
super 56kb/s... zostały jeszcze 2 dni i 11h
A dodatkowo pójdzie limit na internecie mobilnym :I
No, ale może się poprawi...
 
IwaN said:
@bassiunia, Dobrze już nie będę denerwował "Szanownego marginesu" - dam fotkę jak ściągnie się całość

I z tej okazji dostałeś ode mnie oreniaka :) Nie wiem, kto Ci przywalił minusem, ale przynajmniej wyszedłeś na zero. ^^


IwaN said:
Downloader pobiera patcha który jest podzielony na 300MB paczki, jak już sciągniesz jakąś paczkę do końca możesz przerwać (np wyłączyć aplikacje) Przy ponownym uruchomieniu i wybraniu tego samego katalogu sciągania downloader zacznie sciąganie od kolejnej, następnej paczki.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, czuję się teraz w pełni doinformowana. A moja intuicja dostanie jutro dodatkową filiżankę kawy za swój spryt. ;)


IwaN said:
super 56kb/s... zostały jeszcze 2 dni i 11hA dodatkowo pójdzie limit na internecie mobilnym :INo, ale może się poprawi...

Nie wiem w jakiej jesteś sieci, ale można dokupić dodatkowe limity nocne (np w Plusie - 100GB między 24 a 9 za 5zł/mc). Bardzo polecam. W sam raz na takie cosie. ;)
 
szkoda, że musze mieć zainstalowanego Wiedźmina 2 ech chyba sobie kupię wersję rozszerzoną przyda się :) a 80 zł to nie majątek
 
Cóż, mi też śmiga już, co prawda nie z max. transferem, ale jakos idzie ;). Szkoda, że dopiero 17 kwietnia premiera... :).
 
Top Bottom