Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

+
Tylko, że bardzo skompresowany plik rozpakowywał by się godzinami na przeciętnym piecu, tak jak teraz byłoby dobrze gdyby dało się wznawiać niedokończone party.
 
A ja mam głupie pytanie - ile waży ostatni plik patcha? (Tj. Voiceover-4) Bo przez przypadek wyłączyłem kompa i nie wiem czy mi ściągnął czy nie (voiceover waży mi 17 mb, wszystkiego mam 10,2 gb, a updater mi nie chce ruszyć).
 
No już ściągnięte! Dalibyście może pierwszego parta wcześniej bo już się doczekać nie mogę.
 
Darkhunter98 said:
A ja mam głupie pytanie - ile waży ostatni plik patcha? (Tj. Voiceover-4) Bo przez przypadek wyłączyłem kompa i nie wiem czy mi ściągnął czy nie (voiceover waży mi 17 mb, wszystkiego mam 10,2 gb, a updater mi nie chce ruszyć).

U mnie też waży 16,9MB, więc wszystko jest w porządku.
A updater nie rusza, bo już masz wszystko ściągnięte :)
 
pag-r said:
Taką samą teorię podałem kilkanaście stron temu w tym topicu :). Co nie zmienia faktu, że zapewne gdyby to kilkakrotnie skompresować napewno dałoby się zmniejszyć sumaryczną wielkość plików :)
Zgadza się... Tylko ile by trwała dekompresja :]? Bo im większa kompresja tym więcej czasu potrzeba, na dekompresje oczywiście wszystko zależny od specyfikacji komputera. :) A nie każdy ma mocny komputer :). Zapewne od tych, ze słabszym sprzętem posypał by się grom obelg, że patchowali pół dnia albo wiesza im to kompa :).

Edit: Widzę że kolega Lasarus7777 mnie uprzedził :)
 
Jak pisałem już nie będę narzekać na wielkość uaktualnienia. Stałem po prostu po stronie fanów, którzy nie mają stałego łącza i każdy megabajt to dla nich ból :)
 
Cały czas wyskakuje mi błąd:

"Niestety nie można pobrać plików. Sprawdź połączenie internetowe i wciśnij "Znów". Bla bla bla...

Wie ktoś może czego to jest wina? To po mojej stronie? Jak to naprawić?

Pozdrawiam,
JD
 
Ktoś wspominał, że sprawdzał - i patcher korzysta z tych samych portów, co przeglądarka. Więc skoro możesz postować na forum, to teoretycznie patcher też powinien działać. Ale dla pewności wyłącz (na twardo - czyli niech po restarcie kompa się nie włączają automatycznie) zaporę, antywirusa i co tam jeszcze masz z tej półki, zrestartuj kompa, spróbuj znowu.
 
pag-r said:
Jak pisałem już nie będę narzekać na wielkość uaktualnienia. Stałem po prostu po stronie fanów, którzy nie mają stałego łącza i każdy megabajt to dla nich ból :)
Jak najbardziej rozumiem, sam nie mam super łącza :). Ale jak to się mówi wszystkim nie dogodzisz :). Dobrych transferów życzę :)!
 
Tak, ja sprawdzałem, działa na porcie :80. Wyłącz antywirus, firewall (lub dodaj regułę dla procesu Pre_downloader.exe) i powinno działać bez problemu.
 
Czesc,
mam mała prosbe siadl mi dysk twardy i bylem zmuszony do kupna nowego.Niestety utraciłem zapisy z wiedzmina 1 i BEDE bardzo WDZIECZNY jesli ktos ma zapis ukonczonej gry jako neutralny i zechce sie podzielic bo nie mam za duzo czasu obecnie na granie.Jesli ktos bedzie tak dobry prosze o kontakt na gg nr.11051347. Pozdrawiam. :)
 
A ja musiałam akurat wracać do akademika... Będę z niecierpliwością czekać na powrót do domu i na pobranie tej pysznej aktualizacji ;)

Dzięki śliczne, CDProject! Tak miłe niespodzianki to tylko od was :)
 
Fajnie by było gdyby RED-zi zrobili poradniik do gry uzupełniony o te dodatkowe misje z edycji rozszerzonej ;) Mógłby być w wersji elektronicznej. W wersji na X360 poradnik pewnie jest juz kompletny, więc fajnie by było jakby gracze PC też mogli dostać taki ;)
 
TonMere said:
Mam pytanko: Czy ten patch zawiera w sobie wszystkie wcześniejsze uaktualnienia?
Sam się nad tym zastanawiam miło by było aby Redzi wypowiedzieli się w tej kwestii :). A jeśli nie miłym gestem było by, aby taki patch wyszedł zawsze wygodniej instalować jeden, dwa patche jak 3-4, albo więcej :D. Przede wszystkim szybciej :).
 
Top Bottom