Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona – Recenzje

+
@Iwan: czyli zawartość pudełkowej Edycji Rozszerzonej na PC jest identyczna, jak w przypadku edycji premierowej?

Kumpel kupił Edycję Rozszerzoną na X360. Nie zawiera ona drugiego pudełka z płytą z materiałami filmowymi, nie ma także pamfletu Jaskra oraz przeklętej monety. Natomiast jest inny poradnik, zawierający dane dotyczące nowych zadań (tego podobnież nie ma w pudełkowej ER na PC...).
 
Jetix1 said:
@Iwan: czyli zawartość pudełkowej Edycji Rozszerzonej na PC jest identyczna, jak w przypadku edycji premierowej?

Nie wiem, chyba tak. Normalną miałem kolekcjonerkę :)...
 
Recenzja z mało znaczącej gazety ze stanu Iowa, bez szans na pojawienie się na Metacritic, a jednak moim zdaniem najlepiej opisuje grę i co ważniejsze - pokazuje, że gracze konsolowi to nie tylko maniacy szybkiej sieczki, jak każe myśleć stereotyp.

http://www.thehawkey...e-column-042912

A przy okazji czyta się przyjemnie.

Co do porównania z Mass Effect'em 3 na końcu (jako komplement), to nie chcę się wypowiadać - jeszcze nie grałem.
 
Haha, ostro pociśnięte fragmenty:

It's a lot to take in for console gamers unfamiliar with the complexities of PC-based role-playing, and I can sympathize. For the first five hours, I thought my head was going to explode trying to keep track of both the story and game-play details.

The solution is to play the game at a snail's place - at least at the beginning. Every time you discover a new plant, character or place, a detailed journal entry pops up providing a glimpse of the world's complex politics involving kings, queens and bastard children.

If you foolishly decide to skip through the long tutorials, God help you. The game already is hard enough.
 
4,5 na 10 od Gamer Limit Ciekawa ocena, nie czytałem recenzji, potem, ale ocena wg. za niska. Nawet mój znajmoy fanboy gier Bioware powiedział, że W2 jest lepszym RPGiem od najnowszych gier Bio.

Aha. Autro recenzji nie może ogarnąć sterowania i nie wie nic o świecie gry. Od czego do diaska jest dziennik? Coś tam o słabej grze aktorskiej o ile dobrze zrozumiałem. Mam wrażenie, że autor próbował jak najbardziej pojechać po Wieśku. Cóż, jego wola, ale z tego co widać, to w komentarzach nieźle go "zjechali" :p
 

Scani

Forum veteran
Wiedźmin 2 spadł na Metacritic do poziomu 88 - tak samo jak wersja PC.


Z ciekawostek: oto najbardziej druzgocząca recenzja gry którą przeczytałem: http://www.grantland.com/story/_/id/7878694/on-cd-projekt-game-witcher-2

Co ciekawe nie jest ona jawnie nastawiona przeciwko developerowi, recenzent bardziej tłumaczy się ze wstydem dlaczego dotrwał tylko do 6 godziny gry. W sumie, gdyby zmienić optykę patrzenia na W2 (właściwie to na gry w ogóle), można się z nim zgodzić w niektórych aspektach.
 

gower

Forum veteran
Pełna recenzja wersji xboksowej na Polterze, zapraszam do lektury;)
http://konsole.polter.pl/Wiedzmin-2-Zabojcy-Krolow-c24364
 
Scani said:
Z ciekawostek: oto najbardziej druzgocząca recenzja gry którą przeczytałem:
O k... Aż chce się zacytować jakiegoś krasnoluda. Co ten facet robi jako recenzent gier? Przecież on bez cienia wstydu opisuje, jakim jest lamerem. Sześć i pół minuty zajęło mu wykonanie eliksiru w samouczku!? :eek: Biada nam, jeśli deweloperzy będą dostosowywać gry pod takich ludzi.
 
witam znalazłem pewną ciekawąm recenzje pewnego recenzatora która mi sie spodobała i zgadzam sie w 100% co w recenzji mówi http://www.youtube.com/watch?v=UWfkovXveWs
 
Prosiłam, żeby nie dublować tematów. Scaliłam Twój wątek z już istniejącym. Potraktuj to jako ostatnie upomnienie przed oficjalnym ostrzeżeniem.
 
zi3lona said:
Prosiłam, żeby nie dublować tematów. Scaliłam Twój wątek z już istniejącym. Potraktuj to jako ostatnie upomnienie przed oficjalnym ostrzeżeniem.
spoko ale ta recenzja mi sie bardzo spodobała
 
Odświeżę nieco temat.
Skończyłem właśnie chyba 5 raz Wiedźmina tym razem ER.

Fajne nowe questy itp. itd.
Tylko czemu nic nie trzyma się kupy?

Nie wiem gdzie to niby ja popełniłem błąd ale:
- Vernon ma mi za złe, że go opuściłem kiedy to on sam kazał odprowadzić jego znajomą a potem wiele razy biegałem po mieście i go nie spotkałem.
- Natalis nie chce mieć kłopotów, zamachowcami są Maravel i Kimbolt. Skazali Maravela a obydwoje mieli się dogadać.
Co wychodzi na obradach? Natalis cche podziału Temerii, Radowid coś gada o tym, że musi być zjednoczona. W outro okazuje się, że rzeczywiście Temeria się podzieliła. Czemu dzieje się tak mimo, że miało tak niebyć?
 
Top Bottom