Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC) - Łatka 3.3 już dostępna!

+
Mario092m said:
Jest to powód do ponownego przejścia gry ( co zacząłem uskuteczniać :D/> ), ale jak ktoś ma stare sejwy to bangla czy nie bangla? ;)/>

Nie trzeba zaczynać gry od nowa:) Więcej pisał nie będę, bo nie chciałbym spoilować;)
 
Zastanawia mnie czy patch 3.3 zawiera tylko te dwa drobiazgi bo jednak blisko 400 Mb to sporo jak na takie coś. Choć osobiście wolałbym żeby REDZi poprawili fatalny system auto aim'u, tak się składa że przechodzę aktuzlnie wieśka (gram na PC z padem X360) i co rusz denerwuję się na ten system bo zazwyczaj wybiera on przeciwnika zupełnie losowo i najczęściej nie jest to ten znajdujący się najbliżej, a także bardzo często uporczywie nie chce się na zadnym wrogu zaczepić przez co Geralt stoi w miejscu i tylko macha mieczem. A wiadomo że redzi zdają sobie z tego sprawę bo nawet w jednym z filmików promujących Witcher 3, padło stwierdzenie że ten system celowania w dwójce im nie wyszedł i kuleje. Nie liczę na poprawę w Zabójcach Królów, ale mam nadzieję ze w trójce to poprawią i w 2015 roku bezstresowo posiecze się potwory :)
 
A u mnie po patchu błąd "0xc0000142". Z tego co się orientuję to tylko ponowne ściągnięcie z gog.com, całej zawartości pomoże?
 
Ooo, to się ucieszyłem. Akurat gram w Wiedźmina 1, po którym, teraz z jeszcze większą przyjemnością, będę chciał zagrać w Wiedźmina 2. :D
 
Zamiast tych kapliczek wolałbym poprawę aimu tak jak wyżej i naprawę drobnych bugów, które naprawdę wkurzają. Często np. podczas walki Geraltowi zdarza się stanąć i nic nie robić - tzn. stoi sobie, miecz trzyma oburącz w pozycji wyjściowej i nie da się nic robić - ani kroku nie zrobi, ani ciosu nie zada, tylko sobie kamerą poobracać można...
 
Czy łatka zawiera tylko te całe zagadki,czy zostały poprawione jakiekolwiek błędy zgłaszane przez graczy?
Przy okazji miło.:)
 
Powtórzę to jeszcze raz i podkreślę:
Mogliby w końcu zrobić jakieś optymalizacje pod Windows 8, bo spadek wydajności jest mimo nowszych wersji sterowników, a w samouczku obraz szarpie, i to nie tylko ja mam taki problem, z tego co wiem, a w zmiany w panelu sterowników do karty graficznej bawić się nie będę, REDzi naprawcie to.
 
Fighter55555 said:
Powtórzę to jeszcze raz i podkreślę:
Mogliby w końcu zrobić jakieś optymalizacje pod Windows 8, bo spadek wydajności jest mimo nowszych wersji sterowników, a w samouczku obraz szarpie, i to nie tylko ja mam taki problem, z tego co wiem, a w zmiany w panelu sterowników do karty graficznej bawić się nie będę, REDzi naprawcie to.

Przecież, masz cały dział do zgłaszania problemów technicznych.

Ja mam Win 8 i żadnych spadków nie odnotowałem, nawet przy włączonym frapsie.
 
ktoś wie gdzie znalezc te KAPLICZKI ??? szukam wszedzi i ni hu hu nie mogę znaleźć

jak ktoś znajdzie to dajta znac koniecznie :)
 
Mistrzuniu98 said:
ktoś wie gdzie znalezc te KAPLICZKI
szukam wszedzi i ni hu hu nie mogę znaleźć


jak ktoś znajdzie to dajta znac koniecznie

Pisałem już na wcześniejszej stronie w tym temacie gdzie można znaleźć te kapliczki, ale powtórzę jeszcze raz, bo widzę, że nie zauważyłeś
:
Pierwsza znajduje się obok chaty na bagnach w I akcie (trzymaj się ciągle prawej strony), a druga przy murach Loc Muinne na początku III aktu (kapliczka jest niewidzialna, jest to aura, a obok lezą kości). Jeśli nadal nie znalazłeś to zobacz sobie to Youtube
 
Mistrzuniu98 said:
ktoś wie gdzie znalezc te KAPLICZKI />/>/>/>/> szukam wszedzi i ni hu hu nie mogę znaleźć />/>/>

jak ktoś znajdzie to dajta znac koniecznie :)/>/>/>
W I akcie jedna napewno jest niedaleko chatki bandytów, o ile się nie myle to w lesie też jakaś stoi. W II akcie widziałem jedną niedaleko kamieniołomu przy Vergen. W ścieżce Rochea to idąc chyba w stronę Ntchnioneo jakś tam stła ale nie jestem w 100% pewien. W III akcie to nie kojarzę żadnej :D/>/> Sam muszę niedługo to sprawdzić bo mnie bardzo intryguje. :)/>/>
 
Nars said:
Przecież, masz cały dział do zgłaszania problemów technicznych.

Ja mam Win 8 i żadnych spadków nie odnotowałem, nawet przy włączonym frapsie.
Ciekawy jestem czy tam w ogóle zaglądają, albo może inaczej czy biorą sobie uwagi do serca, albo jeszcze inaczej czy z tych uwag w ogóle korzystają.
 
Fighter55555 said:
Ciekawy jestem czy tam w ogóle zaglądają, albo może inaczej czy biorą sobie uwagi do serca, albo jeszcze inaczej czy z tych uwag w ogóle korzystają.

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22347-faq-techniczne/

A z tąd coś zaglądałeś może?
Tego sam nie wiem czy zaglądają czy nie, ale zawsze warto napisać może kto inny pomoże.

Fighter55555 said:
Zaglądałem, nawet takiej prostej rzeczy nie potrafią zrobić, mam najnowsze stery, zaktualizowany system, i nie najgorszy komputer, ja wiem, że da się to naprawić grzebiąc w Panelu Sterowania NVIDIA, ale ja tego nie zamierzać robić, optymalizacja ma być zawarta w następnym patchu, inaczej Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 nie kupię.

Toż to groźba :D. Pisanie tego czy kupisz czy nie nic tu nie wskóra :).
 
Zaglądałem, nawet takiej prostej rzeczy nie potrafią zrobić, mam najnowsze stery, zaktualizowany system, i nie najgorszy komputer, wiem, że da się to poprawić grzebiąc w Panelu Sterowania NVIDIA, ale ja tego nie zamierzam robić, bo te zmiany wpływają też na inne gry, optymalizacja ma być zawarta w następnym patchu, inaczej Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 nie kupię.
 
Dobra, zapis wczytany z I i z III aktu i muszę powiedzieć, że naprawdę Słoneczny Quen i Lodowy Aard świetnie się prezentuje :)
 
Fighter55555 said:
Zaglądałem, nawet takiej prostej rzeczy nie potrafią zrobić, mam najnowsze stery, zaktualizowany system, i nie najgorszy komputer, wiem, że da się to poprawić grzebiąc w Panelu Sterowania NVIDIA, ale ja tego nie zamierzam robić, bo te zmiany wpływają też na inne gry, optymalizacja ma być zawarta w następnym patchu, inaczej Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 nie kupię.

Jak sobie odwrócisz, pudełko z grą, którą nabyłeś (ewentualnie przeczytasz odpowiedni wątek w sklepie z cyfrową dystrybucją), to zobaczysz, że wśród wspieranych systemów jest Windows XP; Vista i 7. Ani słowa o 8ce. Znaczy nie jest oficjalnie wspierana, o czym jako klient zostałeś poinformowany.

Jak zmienisz ton i wykażesz nieco inicjatywy, oraz napiszesz odpowiedni post w odpowiednim temacie, na pewno ktoś z forumowiczów Ci pomoże.
 
Top Bottom