Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC) - Łatka 3.3 już dostępna!

+
Wallace said:
Akurat kiedy odinstalowałem Wiedźmina, żeby mieć miejsce na Transformery. Źli REDzi :nonono:

To jest akuraty całkowicie zrozumiały powód (przynajmniej dla mnie:p).
 
DZIĘ-KU-JE-MY! Za pamięć o "pudełkowcach".Niech tylko ktoś powie złe słowo na CDPR:p
 
A mi chodzi o to ze w atrybutach postaci sa umiejętności i tam jest napisane poziom 1, tego nie ulepsze jak zwykłego znaku talentem ;p
 
Mam pytanie. Niedawno zainstalowałem grę i chciałem się spytać czy to normalne że cienie są takie strasznie "ziarniste"?
 
Czy ktoś poza mną ma problem, że po zainstalowaniu najnowszej łatki patch 3.3, nie wyświetla mu się po intro menu gry? Mam czarny ekran i jedynie co widzę to kursor myszki. Ostatni raz odpalałem dwójkę dwa tygodnie temu.
 
Alcatraz said:
Jeśli jeszcze trudzisz się ze znalezieniem "zimowej" kapliczki to masz tu zaznaczone na mapce miejsce jej położenia:
A tu wideo:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=MkCsejW2U7w[/media]

Który to jest akt? Bo przechodzę grę po raz pierwszy i nie znam jeszcze wszystkich mapek :). Aktualnie jestem w pierwszym i nie wiem, czy w ogóle jest sens biegać i szukać :).

Edit; OK, pytanie nieaktualne, doszedłem już, że to akt III.
 
Wybaczcie posta pod postem i odkopywanie tematu, ale po raz pierwszy doszedłem do III aktu idąc ścieżką Roche'a i nijak nie potrafię dojść w to miejsce mapy, gdzie ta zimowa kapliczka powinna się znajdować wg porad z tego tematu. Da się w ogóle ją odnaleźć idąc tą ścieżką, czy może jest ona dostępna tylko na ścieżce Iorveth'a? A może na ścieżce Roche'a jest ona w innym miejscu niż na tym video?
 
Yakin said:
Wybaczcie posta pod postem i odkopywanie tematu, ale po raz pierwszy doszedłem do III aktu idąc ścieżką Roche'a i nijak nie potrafię dojść w to miejsce mapy, gdzie ta zimowa kapliczka powinna się znajdować wg porad z tego tematu. Da się w ogóle ją odnaleźć idąc tą ścieżką, czy może jest ona dostępna tylko na ścieżce Iorveth'a? A może na ścieżce Roche'a jest ona w innym miejscu niż na tym video?

W miejscu gdzie schodziłeś z Rochem z gór, to na samym dole przy zejściu pójdź w prawo, spotkasz dwa krabopająki, rozglądaj się na prawą stronę, tam jest wejście do jaskini - w środku parę endriag, idź dostępną w jaskini drogą, jak wyjdziesz na powierzchnie idąc prosto dojdziesz do skalnej półki, nie wchodź na nią - tylko skręć w prawo, na samą górę i trafisz.
 
Top Bottom