Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC) - Łatka 3.3 już dostępna!

+
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC) - Łatka 3.3 już dostępna!



W zeszłym roku; latem, a następnie zimą wydaliśmy dwie, drobne modyfikacje do gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw. Owe modyfikacje były dostępne tylko dla właścicieli cyfrowej kopii gry, ktrzy dokonali zakupu na platformie Steam. Od dziś zmianami pod postacią łatki 3.3, cieszyć się mogą właściciele wszystkich wydań naszej gry. Co do samych zmian zawartych w uaktualnieniu, to żeby ich doświadczyć, musicie najpierw aktywować je w grze, a można uczynić to na dwa sposoby. Pierwszy dla osb lubiących łamigłwki polega na rozszyfrowaniu poniższych zagadek:
Midaete, dzień letniego przesilenia, rozpoczyna w elfim kalendarzu słonecznym pierwszy miesiąc lata. Elfy wierzą, że wszystko co zdarza się pod słońcem, dzieje się w cyklach. Od Midaete dni stają się coraz krtsze i rozpoczyna się umieranie, ktre trwa aż do przesilenia zimowego. Stawiane w tym dniu kapliczki lata oddają cześć słońcu i życiu, ale ze świadomością nieuchronnej śmierci.
Od Midinvaerne, zimowego przesilenia, dni stają się coraz dłuższe. W wierzeniach elfw rozpoczyna się nowy cykl: słońce staje się coraz potężniejsze, a wszystko rodzi się na nowo. Stawiane wwczas kapliczki zimy celebrują odnowę światła i życia, ale oddają też hołd zimie, bowiem śmierć i zmartwychwstanie są dwiema stronami tej samej monety.
Wszyscy, ktrzy chcieliby po prostu wyprbować co się w grze zmieniło, mogą odnieść się do postw numer 1 oraz numer 2, aby znaleźć potrzebne wskazwki.
Szczegły dotyczące instalacji łatki, jak i pełna lista zmian znajdują się tutaj (uwaga na spoilery).
 
Hmm. Bardzo ciekawe rozwiązanie tych znaków :). Ciekaw jestem jak wyglądają te efekty, trzeba wypróbować :D.
 
Właśnie, o co dokładnie chodzi? Jakoś nigdy nie specjalizowałem się w rozwiązywaniu zagadek bez wprost postawionego pytania.
 
Mogliby w końcu zrobić jakieś optymalizacje pod Windows 8, bo spadek wydajności jest mimo nowszych wersji sterowników, a w samouczku obraz szarpie, i to nie tylko ja mam taki problem, z tego co wiem, a w zmiany w panelu sterowników do karty graficznej bawić się nie będę, REDzi naprawcie to.
 
Bardzo fajnie, że wydaliscie te dwie modyfikacje nawet ostatnio zastanawiałem się czy wydacie je w formie patch’a dla ludzi, którzy nie posiadają wersji steamowej, a tu prosze taka niespodzianka. Generalnie ja i tak narazie nie skorzystam bo właśnie niedawno kupiłem wersję na steam.

Mam tylko jedno pytanie. Czy doczekam się tych modyfikacji na xbox live w postaci jakiegoś dlc tak żeby można było też wbić sobie za to osiągnięcia tak jak na steam ?
 
O co chodzi z tymi kapliczkami? sprawdził już to ktoś? bo jakoś sobie nie przypominam żadnej w grze. Mi to wygląda że postawili w np. lesie Flotsam jakieś kapliczki i po uderzeniu w nie znakiem dostaje się czasowego bonusa w postaci tych 10% i 20%
 
Było parę kapliczek w grze , pamiętam jedno - w drugim akcie po stronie Iorvetha . Jak się wchodziło do krypty (zadanie ze sukubem ) i tam przy miejscu mocy było własnie .
 
Ackus said:
Mam tylko jedno pytanie. Czy doczekam się tych modyfikacji na xbox live w postaci jakiegoś dlc tak żeby moża było też wbić sobie za to osiągnięcia tak jak na steam ?

Nie ma obecnie takich planów.
 
Jeśli dobrze się orientuje, to te kapliczki znajdują się...
- na bagnach w I akcie, niedaleko kryjówki bandytów
- w drodze do Loc Muinne na początku III aktu
ale jeszcze nie zainstalowałem u siebie tej łatki, więc nie jestem pewien.
 
Jest to powód do ponownego przejścia gry ( co zacząłem uskuteczniać :D ), ale jak ktoś ma stare sejwy to bangla czy nie bangla? ;)
 
Top Bottom