Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wyprzedany w Stanach Zjednoczonych

+
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wyprzedany w Stanach Zjednoczonych



Zaledwie kilka tygodni temu informowaliśmy, że Mroczna Edycja została całkowicie wyprzedana w Europie. Dziś pragniemy zakomunikować, że mimo iż do premiery pozostały jeszcze dwa tygodnie to jest ona już niedostępna rwnież w Stanach Zjednoczonych.
''Bardzo nas cieszy, że Mroczna Edycja okazała się takim sukcesem na całym świecie. Mamy nadzieję, że graczom spodobają się gadżety, ktre przygotowaliśmy dla nich na potrzeby tego właśnie wydania. Chcieliśmy przy okazji przypomnieć, że Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin 2 jest cały czas dostępna w przedsprzedaży. Jest to niezwykle bogata edycja, w ktrej znajdziecie znacznie więcej niż w standardowych wydaniach innych gier na konsolę Xbox 360. W pudełku poza instrukcją i samą grą znajdziecie także płytę z muzyką z gry, poradnik gracza a także mapę.'' mwi Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt RED.
Edycja Rozszerzone gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw ma swoją premierę 17 kwietnia na konsolę Xbox 360 oraz komputery PC. Jednocześnie przypominamy wszystkim o naszej konferencji, ktra odbędzie się już 5 kwietnia i będzie transmitowana na żywo (początek w czwartek o 19:00). Polska pozostaje jedynym krajem na świecie, gdzie można ciągle nabyć Mroczną Edycję. Dla wszystkich, ktrzy jeszcze nie podjęli decyzji o zakupie mamy materiał filmowy, w ktrym twrcy gry opowiadają o zawartości tego wypchanego po brzegi gadżetami pudełka. Zapraszamy do oglądania!
 
Tytuł jak z onetu.
Pochwalcie się ile to egzemplarzy Mrocznej Edycji poszło, bo nie wiem czy gratulować.
Słowo "wszystkie" jest ciut mało dokładne.
 
Brawo, może hamburgery w końcu docenią grę którą zrobiliście :)

A może jednak darować sobie stereotypowe i obraźliwe dla innych nacji określenia, hmm? :)
zi3lona
 
Jeśli w USA sprzedano już ok 50k preorderów, to myślę, że spora część z nich to ME.
 
Ja mam inne pytanie, a mianowicie konferencja będzie po angielsku czy po polsku? Niby znam oba języki, ale wolałbym po Polsku... Choć od 2 lat (o ile mnie pamięć nie myli) konferencje są po angielsku co boli, bo wolałem jak Polacy, mówili o polskiej grze w polskim języku, było wtedy czuć zaangażowanie.
 
Sanders175 said:
Brawo, może hamburgery w końcu docenią grę którą zrobiliście :)

A może jednak darować sobie stereotypowe i obraźliwe dla innych nacji określenia, hmm? :)
zi3lona

Dokładnie, takie określenia są zupełnie niepotrzebne.

P.S. Hamburgery to moja ulubiona grupa żywieniowa.
 
ja posiadam konsolę twórców SONY i od pierwszej zapowiedzi w2 na xboxa 360, bardzo wam zazdroszczę tej pozycji,ceny za którą zapłacicie za wersję kolekcjonerską, pamiętam ostatnio to chyba kupowałem edycję limitowaną (art. book, sciezka dzwiekowa, poradnik(do pobrania) i making of,) Dark Soulsa w cenie standardowej (czyt. 200zł) ale to i tak nie to samo co w2. a mój komputer osobisty uciągnie wieśka na zaledwie minimalnych... ehh może nadejdzie jeszcze taki dzień... pozdrawiam.
 
NapoleonPL said:
Ja mam inne pytanie, a mianowicie konferencja będzie po angielsku czy po polsku? Niby znam oba języki, ale wolałbym po Polsku... Choć od 2 lat (o ile mnie pamięć nie myli) konferencje są po angielsku co boli, bo wolałem jak Polacy, mówili o Polskiej grze w Polskim języku, było wtedy czuć zaangażowanie.
Konferencja będzie po angielsku i zaangażowanie będzie czuć.
I Polacy powinni wiedzieć, że polska gra i język polski - duż... wielka litera jest zbędna.
http://www.tvp.pl/vod/audycje/wiedza/pucul-i-grzechu
 
Litery były użyte naumyślnie aby wzmocnić efekt (ale chyba się nie udało). Czyli już zawsze będą angielskie konferencje?
 
NapoleonPL said:
Litery były użyte naumyślnie aby wzmocnić efekt (ale chyba się nie udało). Czyli już zawsze będą angielskie konferencje?

O ile, gry Redów będą kierowane nie tylko do Polaków, to angielski będzie standardem. Możesz to odebrać jako kolejną okazję do podszlifowania języka. xP
 
Do rozszerzenia się przyda. :p Choć i tak jest dobrze. No ale szkoda trochę. :( Mogliby robić 2 części polska i angielska.;/

Wciąż pamiętam konferencje którą prowadził Miłosz Brzeziński (czy jakoś tak, ten z Hyper`a) to najlepsza konferencja CDP moim zdaniem.. ^^
 
To może też od razu po niemiecku, rosyjsku i czesku? Czemu tylko Anglicy, poza Polakami, mają mieć w ojczystym języku? xP
 
dlaczego nie zrobicie newsa o komiksie streszczającym w1 ?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pF8RiQPwBks#
Czyżby narzekania na polskiego lektora spowodowały , ze są tylko napisy?
 
Top Bottom