Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo dla wszystkich posiadaczy konta Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360!

+
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo dla wszystkich posiadaczy konta Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360!Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona jest od dziś dostępna całkowicie za darmo dla wszystkich posiadaczy konta Xbox Live Gold. Jeżeli jeszcze nie przeszliście poprzedniej części przygód Geralta, to jest to najlepszy moment, żeby nadrobić zaległości. Oferta kończy się 31 stycznia.

Tytuł jest dostępny z poziomu rynku konsoli lub przez oficjalną stronę.
 
Dawno nie widziałem tak lichej ilość RP u Marcina :p

Swoją drogą, dajcie newsa o darmowym Wiedźminie .... nikt nie zauważy :p Wrzucie zdjęcie piwa ... i forum szaleje :D
 
A ta usługa xbox live gold nie jest przypadkiem płatna? W dodatku było już tyle różnorakich "prawie za darmo" promocji, że kto chciał, to mógł kupić dla siebie, dla rodziny oraz pobliskich sąsiadów i jeszcze sobie zostawić kilka egzemplarzy na czarną godzinę. Więc nie dziwota, że informacja zrobiła znikome wrażenie.
 
Jest płatna, a w zamian za płacenie abonamentu możesz grać w sieci, dostajesz regularnie darmowe gry oraz inne rzeczy. Podobnie jest z PSN.

Jeśli zaś chodzi o promocje Wiedźmina 2 gdzie można było wyrwać prawie za darmo to głównie dotyczyło to wersji pecetowej. Jeśli ktoś do tej pory nie zainteresował się tą serię, a tu mu wyskakuje na jego koncie, ze może pobrać grę za darmo to pewnie skorzysta i jest szansa, że się wciągnie co zaowocuje kolejnym fanem czekającym na Wiedźmina 3 ;)
 
Aa ja po cichu trzymam kciuki i liczę na to, że dwie pierwsze części Wiedźmina zadebiutują w końcu na konsolach Sony.
 
Jeżeli już to na konsoli, na PS3 nikt tego nie wyda. Nie nastawiałbym się jednak na to w najbliższej przyszłości, takie jest oficjalne stanowisko studia.
 
Top Bottom