wiedźmin 2

+
witam mam problem z grą wiedźmin 2 ponieważ po jej czasie ekran robi się czarny i korygowany okienko z napisem INPUT NOT SUPPORTED a z tego co wiem to jakiś plik plik usunąć tylko jaki? pomóżcie
Wcześniejsze
 
Uruchom "Configurator.exe" w folderze "E:\Użytkownicy\[Twoja_nazwa_użytkownika]\Documents\Witcher 2\Config" i ustaw rozdzielczośść obsługiwaną przez Twój monitor. Ewentualnie możesz wpisać właściwe wartości w pliku "User.ini" w tej samej lokalizacji:

[Viewport]
Height=1080
Width=1920


Pogrubione zastąp wartościami obsługiwanymi przez Twój monitor.

U niektórych ten komunikat występuje, gdy mają monitor podpięty do komputera za pośrednictwem kiepskiej jakości kabla Display Port. Wtedy należy wymienić kaabel na lepszy bądź zastosować kabel w innym standardzie (np. HDMI).
 
tak zrobiłem i działa
Post automatically merged:

a powiedz mi jeszcze jedną rzecz bo pobrałem moda do niego i nigdzie nie mogę tego moda znaleźć co jest nie tak
 
Jak pobrałeś moda? Jeśli ręcznie ("manual") to powinien być w folderze "Pobrane" (najczęściej "C:\Users\nazwa_użytkownika\Downloads"). Jeśli pobierałeś przez jakiegoś mod managera (na przykład Nexus Mod Managerem), to powinieneś go uruchamiać i konfigurować tym mod managerem.
 
pobrałem tego moda i teraz nie wiem jak go zainstalować robiłem tak jak na filmikach na yt i nic
 
Top Bottom