Wiedzmin 3 - 1.30 - Opóźnienia przy rozmowach - PS4

+
Wiedzmin 3 - 1.30 - Opóźnienia przy rozmowach - PS4

Witam wszystkich!

Po ostatniej aktualizacji, która wyszła do Wiedzmina 3 (chodzi o podstawę - Dziki Gon, wersja pudełkowa) na PS4 przy każdej rozmowie następują doczyty trwające od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund co jest na tyle irytujące, że nie mam ochoty kontynuować rozgrywki. Dzieje się tak nie tylko przy rozpoczynaniu rozmowy, ale przy każdym wyborze którejś opcji odpowiedzi bądź pytania. Czy ktoś z Was również zauważył ten mega pogorszony stan rzeczy? Dodam, że przed ostatnią aktualizacją wszystko było jak należy. Zero opóźnień/lagów. CD Projekt, co Wy na to?

Proszę o szybką odpowiedź, a jeszcze lepiej o naprawienie problemu.
 
Last edited:
Mam dokładnie to samo. Dodam tylko jeszcze, że konsola również działa na najnowszej aktualizacji, próbowałem również odbudowy bazy danych ps4, ale nie pomogło. Wyczyściłem też wszystkie dane zapisu z wyjątkiem aktualnego i nadal nic.
 
U mnie na chwilę zniknęły te lagi. Jednak po godzinie, mniej więcej, problem powrócił. Wygląda na to, że najnowsza aktualizacja pewne rzeczy poprawiła, ale tę zepsuła i to bardzo mocno. Rozgrywka jest bardzo męcząca.
 
U mnie to samo - tyle, że dotyczy tylko dialogów z postaciami na rynku w Novigradzie. Z innymi nie ma problemu. Problem występuje za każdym razem.
 
Mam podobnie i do tego nie idzie posunąć wątku w dodatku bo ciągle te same kwestie są wypowiadane a następnie crash. Napisałem na tweecie ale zero odpowiedzi...
 
Top Bottom