Wiedźmin 3: alchemia

+

Wiedźmin 3: alchemia

  • W1 (z bazami, dominantami i eksperymentowaniem)

    Votes: 234 47.3%
  • W2 (z piciem w zestawach i negującymi się efektami)

    Votes: 17 3.4%
  • Obecne W3 (z autouzupełnianiem i stopniowaniem eliksirów)

    Votes: 131 26.5%
  • Coś pomiędzy W1 i W2

    Votes: 90 18.2%
  • Nie mam zdania

    Votes: 23 4.6%

  • Total voters
    495
Tak, w wieśku 3 nie da się zbudowac postaci na jednym drzewku. Połączenie za to alchemii mieczem jest zabójcze. Ja używam tylko 3 odwarów, z trolla, widłogona i ekimmy + czasem grom, puszczyk itd. I mam mordercę geralta. Wpadasz młynkiem w grupę bandytów/stworów i ręce/nogi/głowy latają. Do tego mutacja eurofria i na max zatruciu mam prawie 1900 szybkich ataków stalowym.

Nie używam odwaru z ehidny, bo w sumie uważam to za za mocne. Do tego załaduj sobie odwar ze starożytnego leszego i w sumie lepiej i szybciej kody wpisać bo na to samo wyjdzie. Jeden odwar leczy za punkty wytrzymałości a drugi zwiększa i przyspiesza wytrzymałość. Niekończąca się petla. Sam odwar z Ekhimy którego używam i tak jest już przekokszony.

Ja wystarczy kogoś zatruje i dorzuce igni i też mogę z boku stać i patrząc jak po prawie 1500 hp schodzi wrogowi :D
życia mam ponad 9k i myślę, że to starczy na spokojnie ;)

Gram oczywiście na najwyższym poziomie trudności + skalowanie, ale dla takiej postaci to nie jest problem.

set żmiji + kota

Dzięki za odpowiedź, czy mógłbyś przybliżyć mi jak wygląda Twoje drzewko umiejętności? Ja zainwestowałem 9 okienek w Alchemie, a 3 ostatnie w ( 2 okienka pod silne ciosy + 1 okienko w umiejętnosć, że przy otrzymanych obrażeniach adrenalina nie spada).
 
Tak się przedstawia na pełnym zatruciu + euforia. Wysoki poziom hp, wysoka wytrzymalość na obrażenia od potworów i dość skutecznie zabija. Można jeszcze eksperymentować z różnymi mutacjami, np krwawa łaźnia, ale chyba tylko po to by odblokować kolejne sloty.

View attachment 63261
View attachment 63271
View attachment 63281
 

Attachments

  • Screen Shot 07-29-16 at 12.10 PM 001.jpg
    Screen Shot 07-29-16 at 12.10 PM 001.jpg
    135.9 KB · Views: 712
  • Screen Shot 07-29-16 at 12.10 PM 002.jpg
    Screen Shot 07-29-16 at 12.10 PM 002.jpg
    134.1 KB · Views: 1,201
  • Screen Shot 07-29-16 at 12.11 PM.jpg
    Screen Shot 07-29-16 at 12.11 PM.jpg
    125.9 KB · Views: 706
Last edited:
Powiem jeszcze ci tylko, że drzewo znaków jest równie skuteczne, kolega gra takim bulidem miecz+znaki w tym, że miecz to tylko lekki dodatek i np jak walnie max ardem + mutacja do niego to wszystko naokoło zamrożone, queen za każde obrażenie cię leczy. Też dość łatwo się gra.
Sam kiedyś spróbuję takiego bulidu ;)
 
Pytanie pierwsze czysta gra czy zmodowana?
Pytanie drugie gra normalna czy NG+?

Jedyny mod który tu użyłem to STLM czyli w żaden sposób nie wpływa na gameplay, no i gra w normalnym trybie nie NG+
(przy drugim przejsciu włączyłem allways full EXP moda, to do momentu kulminacujnego fabularnie nie było dużej róznicy poziomów)

Jak mówiłem potencjał duży, ale straszny papier z Geralta (jakoś mi to nie przeszkadza, większe wyzwanie jak się jest na maksymalnie trzy strzały. )
Ataki szybkie z młynka kryty zazwyczaj w granicach 2800-3300 ale były nawet i po 6000 od ciosu zależy do wielu czynników.
Ubrałem arcymistrzowskiego kota dla sprawdzenia, bo na papierze wyglada nawet ciut lepiej, ale wiem że w praktyce wyjdzie gorzej no i wyszło, chociaż obrona większa
 
Top Bottom